0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında ben yatakta idim o yerde idi ben kolundan tuttum yukarı kaldırmak için o kendini geri çekti koluna birşey oldu anlamadım bir süre hareket ettiremedi ağladı ovaladım hareket ettirmeye calıştım şuan kolunu oynatıyor omuzundan korkuyorum çıkmış mıdır ben anlamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çıksa oynayamaz ve sürekli ağlar agliyormu
(77 puan) tarafından
Yok şuan uyudu ama bir süre hareket etmedi ve ağladı
tarafından
Acimistir canım çıksa sürekli aglar
(77 puan) tarafından
Şükür ya çok korktum çok sagolun
-Reklam-
0 oy
(13,125 puan) tarafından
Çıkmış olsa ağrı yapar  ama Sağlık ocağına göster 
0 oy
tarafından
kendi bilegimin acimasindan dolayı daha bu sabah bebeklerde çıkık olayını da arastirdim.. 

evet cok cabuk çıkma olayı oluyormus bebeklerde belirtileri şişlik oynatırken acı hissetmesi ağlama morarma  gibi 

omzuna dokandırın zaman ağlıyor dokandirtmak istemiyorsa üzgünüm ki çıkmış olabilir bi doktora götürmelisin
(77 puan) tarafından
Kolunu çektim ki bu bana büyük bir ders oldu asla çekmem birdaha çektiğim an omuzundan ses geldi ağlamaya başladı ben kucağıma aldım ovaladım biraz hareket ettirdim sağa sola bir süre çok ağladı ve dokundurmak istemedi ben hazirlandimki hastaneye gidelim baktım kolunu oynatıyor ki oynatamiyordu. Bende dedim herhalde incitti korktum
tarafından
kuzum incitmiş olsa bile önemli bisi  o da eğer oynatmiyorsa götür mutlaka

ilk korktuğundan da ağlamış olabilir canm telaş etme baklm
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben de ayni sekilde 1 buçuk yasindaki oglumun koku dirsekten cikmisti. Elinde kontrol kalemi vardi ben de korktum birden elinden çektim cok aglamaya basladi. Kolunu oynatmasi icin oyuncak falan veriyordum cok zor kaldiriyordu kolunu. Sonra sabaha kadar uykusunda hep aglamakliydi sabah olur olmaz hastaneye gitturduk ďoktot romtgen cekti kolu dirsekten cikmis dedi. Oglumun koluyla oynadi cekti itti sonrq oglum 5 dakika sonra kolunu normal kullanmaya basladi. Doktorumuz oyle ani hareketlerden kacinmamizi soyledi
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Geçen oğlumla oynarken kolunu çıkarmışım durmadan ağladı 5 dakika sürmeden hastaneye getirdik. Çıkıkta acayip ağlıyolar öyle böyle değil çıksa o acıyla uyuyamazdı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
5 cevap 84 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 371 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

381,467 soru

11,420,710 cevap

34,975 kullanıcı

...