0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
ÖNCELİKLE KÖTÜ ELEŞTİRİ YAPACAK UZAK DURSUN BILGISI OLAN YAZSIN

kızlar eşimle aramız 1 haftadır baya kötüydü  hatta şöyle ki 1 ayın 3 haftası iyiysek mutlaka 1 haftası kötü tartışmalı geçiyordu bende de Asiri derecede sinir var kendimi unutacak kadar oluyorum  sinirlenmemeek istiyorum ama elimde olmuyor hic bi şekilde dum arkadaş tavsiyesi ile tamamen ücretsiz tanınan bir hocaya göstertmis esim.  ve bende Şeytani etki olduğunu söylemiş bu eşimi de etkiliyormuş daha ayrıntılı konuşamadık ama böyle birşey duyan varmı varsa ne oldu  anlatın lütfen 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Büyü gercektir dindede var.bunun yilla bi alakasi yoktur. Peygamberimize bile buyu yapilmistirrr
(3,148 puan) tarafından
Büyü ile bir şey yazılmadı onun gerçek olduğunu bende biliyorum ve evet yılla çok alakası var insanlar okuyor araştırıyor öğreniyor şeytani ruh nedir ya bu yüzden kaç kadın öldü son dönemde bu tam bir cahillik. Hacı hoca yerine açsın kuranını okusun dinlesin ve öfkenin şeytanla alakası yoktur kişinin yapısı karakteri ile alakası vardır bunun içinde psikologlar vardır.
tarafından
Canim seytanin en sevdigi istir kari koca arasini bozmak
(3,148 puan) tarafından
Bunun için kuranda muhabbet arttıran sureler var bakara gibi onları okuması dinlemesi daha mantıklı bence. Büyüye inanırım bende ama şeytani ruh denilen şey bence namaz kılan abdest alan birine yaklaşmaz ya yaklaşamaz abdest insanın kötülüklere karşı kalkanı değilimdir? Öfke kontrolü içinde gerekli olan psikolog yanlış bir şey demiyorum ama araştırmadan böyle hoca falan yanlış
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Yol olmuş 2022 hala bunlara mı inanıyorsunuz?

Psikoloğa git bacım anlat derdini o sana çare olur evine de bakara suresi aç oku kuranını hacı hoca inanmayın çoğusu şarlatan. 
tarafından
inanılmayacak ne varki
(3,148 puan) tarafından
Şeytani ruh nedir büyü yapılmış desen tamam ama namaz kılan abdest alan besmele çekebilen bir yerde birinde durmaz şeytan cin vs seninki psikoloğa gitmen gereken bir durum öfke kontrolü diyorsun oku evinde kuranını aç bakara suresini etrafta hacı hoca diye çok şarlatan var belki senin durumun geçecekken adam sana büyü yapacak beter olacaksın o yüzden diyorum kurandan dualardan başka yön tutma kendine kötülüğüne demiyorum ben
0 oy
(120,082 puan) tarafından
basligi degis pist kapanir
tarafından
ne yaziyim
0 oy
tarafından
Duymadim ama büyüye inanırım 
tarafından
bende :(
0 oy
tarafından
öfke kontrolü için destek almalısın bence. 
tarafından
gerekirse alacagm
tarafından
gerekiyor belliki canım. baksana kendimi unutacak kadar öfkeleniyorum yazmışsın. Bu normal değil. İlişkinize de evliliğinize de daha fazla zarar vermeden başlamalısın terapiye.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy inanmayın şöyle şeylere canım sinirli bir yapın var belli ki nefes egzersiz falan yap sinirlenince. Eşin de bahane mi arıyor sanki 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Öfke problemin varsa psikiyatriye git, kendini yıpratma, boşver hacıyı hocayı, kafanı karıştırma..
tarafından
evet önceden yoktu
0 oy
(253 puan) tarafından
esin sakin olmayi ogrenecek sende ayni skeilde alttan almayi ogreneceksiniz. saygi olacak . bole seyleri atlatin artik. 
tarafından
herşey söylenildiği gibi kolay olmuyo!
(253 puan) tarafından
olacak yapacagn bisi varmi. haci hocalara gdeceginize kendnizi dulzetin. evlilikta tahammul yoksa saygi yoska yapack bisi yoktur
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım benim üvey annem hoca ve gelen giden çok olur. Bazılarına ben de şahit oldum. Bu yazacaklarım tamamen şahsi fikrim. Sorunu olup gelen herkeste bir şeyler olduğunu söylüyor. Büyü tarzı şeyler. Benim gözlemim ise çoğunun psikolojik temelli olduğu. İnancı tam biriyim. Cin, büyü bunlar dinimizde var hepsine inanıyorum elhamdülillah ama benim tavsiyem hocadan ziyade bir psikologa gitmeniz. Bireysel ve çift olarak görüşmeniz. Üvey annem bazı uygulamalar yapıyor, bazı öğütler veriyor. İnsanlar iyi olacağına inandığı için psikolojileri olumlu etkileniyor ve bir şeyler yoluna giriyor. O yüzden psikiyatr değil psikologa görünmeniz. 
tarafından
gerekirse ona da gideceğim sagol canim
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Evinin içinde bol bol dualar oku inşirah suresi oku evini sirkeli suyla sil muhabbet için ya Vedud çek canım namaza başla gusül abdestsiz gezme 
tarafından
abdestsiz gezmem ama diğerlerine başlamayı istiyorum  tam niyetleniyorum biseyler oluyor kalıyor:(
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hoca bir işlem yapacaksa ve para istiyorsa bu söylediğine inanma.İşinin ehli insanlar para talep etmez.Bence psikoloğa veya psikatriye gidin
tarafından
para istemiyor canm bilmiyorum
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Öfke kontrolü problemin var bence. Bende aşırı sinir hastasıydım. Gözüm dönüyordu hep. Psikiyatri ye gittim hem yatılı tedavi gördüm hemde ilaç tedavisi. Şimdi düzeldim. Sende git canım ınanma hocalara
tarafından
önceden yoktu ama
(2,769 puan) tarafından
Ya beni de o zamanlar bazı hocalara götürdüler. Mesela gözüm dönmüş hepimiz evde iken gece evi yakmışım ama sinirden hatırlamıyorum. Hocalara gittik kimi dedi üç harfli var sende kimi dedi baska bişi. En son çok aşırı iyi bir hocaya gittik sende hiç bişi yok kızım dedi bazıları uydurmayı sevıyor dedi. Sonra psikiyatri ye gittim yatış yaptılar ilaçlar felan düzeldim az da olsa

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 421 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Simayyy (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 371 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (825 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,127 cevap

35,176 kullanıcı

...