0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Kızlar davul fırın istiyorum eski tipler hem daha pratik hemde daha iyi pişiriyor . Diğerlerine göre de fiyatı gayet uygun . Şimdi ben bu fırını letgoda gördüm sıfır kullanılmamış Akel markalı . Akel markası iyi diye duymuştum aranızda kullanan varmı acaba çift tepsi hazneli ışığı yanıyor sadece dönmüyor yemek yapınca . Nasıl alayım mı ? Dönmelinin farkı ne ? 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanamda var canım böreği falan iyi pişiriyor ama kurabiye nin altından yakıyordu keki oturtuyordu bide çok elektrik yakardı 
(743 puan) tarafından
Hadi ya çok yakmıyor diyorlardi ama . Kurabiye kek falan da dikkat etmem gerekyor sanırım
tarafından
Bi süre sonra kafayı yiyor bunlar canım
(743 puan) tarafından
Hadi ya :/ düşüneyim duruma göre bakayım canım
tarafından
Aldıysan alma canım.  Bu bime falan gelenlerden al bunlardan daha cazip.  Bi süre sonra anca yemek yapar bu
(743 puan) tarafından
Almadım hala size danışmak istedim ilk canım . Kararsız kaldım bir tarafım al bir tarafım alma diyor :) bakicam duruma göre çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu firinlar çok güzel ama bir süre kullanınca alt üst pişirme süresi aynı olmuyor anneminki var mesela altı daha geç pişiyor üstü hemen kızarıyor 
(743 puan) tarafından
Bu da yeni kuzum almim mi dersin ?
tarafından
Yeni ise al canım kullanılmış sandım dediğim gibi bu firinlar çok guzel hele börek şahane oluyor bunda
(743 puan) tarafından
Yeni kuzum çok teşekkür ederim yorum için :)
tarafından
Güle güle kullan pişmanlık olmasın inşallah ❤️
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ☺️♥️
0 oy
tarafından
Markasını bilmem annemin vardı çok kötü hiç pisirmezdi ortası hamur kalırdı kekte börekte. Sonra Simfer aldı o da uygun hemde derecesi fln var bence o tarz bak.
(743 puan) tarafından
Hadi ya bende özellikle davul istiyorum çocukluğumda çok güzel yemekler pastalar börekler piserdi içinde kullanan kimse de aksi yorum yapmamıştı sadece kurabiye kek tatlı işleri biraz dikkat edilmesi gerekiyor diye biliyorum şuan kararsız kaldım
tarafından
Hiç riske atma derim .
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Bizimde var yakıyor herşeyi ya.. bode yanlış görmedim dimi?? Üçlü mu  o?
(743 puan) tarafından
Hadi ya markası ne sizinkinin canım ? Tepsiden bahsediyorsan ikili kuzum
tarafından
Evet tepsi canm bizim tekli ama iki tane de koyabiliriz.  Markası bilmiyom dur bakim
(743 puan) tarafından
Sağol canım :)
tarafından
MGS yaziyo canm
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol :)
0 oy
(119,973 puan) tarafından
annemde var bundan ama tek tepsili 
(743 puan) tarafından
Evet bende özellikle bu fırını ondan dolayı istiyorum . Çok teşekkür ederim canım :)
burda yok bulsam bende alirim
(743 puan) tarafından
Kargoyla gönderim dicem ama . Çok uzaktasın öyle de :D
☺☺☺☺☺☺
(743 puan) tarafından
☺️♥️☺️
0 oy
tarafından
Bnde var tek tepsili BN yılardr kullanıyorum memnunum
(743 puan) tarafından
Çok sağol kuzum dönüyor mu peki ?
tarafından
Dönmüyor benmki
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 214 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.

384,570 soru

11,504,278 cevap

35,159 kullanıcı

...