+1 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar miniğime rektosigmoidoskopi yapılacak birazdan kimin duası kabul olur belli olmaz dua edin sonucları temiz çıksın minnoşumun bilen biliyo zati olanı biteni

11 Cevaplar

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Fitil yutanmı az önceki canım.
(1,101 puan) tarafından
Yok canım benim bebişim erken doğdu 3 kez bagırsak ameliyatı gecirdi 4 aya yakın yoğun bakımdaydı eve cıktı ishalleri arttı tekrar yatırdılar 1 aydır yatıyoruz hastanede
(7,618 puan) tarafından
Ahh canım Rabbim şifa versin minik kuzuma.
(1,101 puan) tarafından
Aminn inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(1,101 puan) tarafından
Amin kuzum inşallahh
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah şifa versin çok çok geçmiş olsun
(1,101 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(119,345 puan) tarafından
ins sonuc iyi gelir
(1,101 puan) tarafından
Amin sevdos inşallah
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Cok gecmıs olsun canım Allah ım sifa versin yardımcınız olsun 
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin canım Rabbimin izni ile sonuçlarında temiz çıkar 
(1,101 puan) tarafından
İnşallah canım biyopsidr yaptılar inşallah temiz gelir
0 oy
(431 puan) tarafından
Geçmiş olsun acil şifalar versin rabbim
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Rabbim şifa versin miniğe, güzel haberlerle gel inşallah.
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(887 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin güzel haberler al inşallah canım kimseyi evladıyla sınamasın rabbim :(
(1,101 puan) tarafından
Amin kuzum amin inşallah gercekten cok zor
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Postlarını şimdi okudum ne kadar zor bir süreçten geçmişsin bende 32+2 de doğum yaptım üç hafta küvezde kaldı yavrum çok şükür sadece kilo almasını beklemiştim başka sorun yoktu şimdi 7 aylık yanımızda çok şükür ama postlarını okuyunca o günlere gittim 4 ay çok uzun bir süre Allah yardımcınız olsun bu kötü günleri unutturacak kadar güzel günleriniz olsun yavrunla allah şifa versin son operasyonu olsun inşallah dualarım sizinle bizi habersiz bırakma :(
(1,101 puan) tarafından
Evet en zor günleri atlattık cok sükür önümüzde uzun bi sürec daha var ama ishalleri gecmediği için 1 aydır tekrardan hastanede yatıyoruz bugun bagırsaklara görüntüleme yapıp baktılar biyopsi gönderdiler inşallah yarın doktorunuzla daha detaylı konusucaz
(7,447 puan) tarafından
İnşallah kötü bir sonuç çıkmaz ya Allah yardımcınız olsun :(
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallahh
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bilmiyordum ben denk gelmemişim eski postlarına baktım şimdi canım Rabbim şifalar versin inşallah sonuçları temiz çıkar bir an önce iyileşir yavrunuz
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah hem bağırsaklara görüntüleme yaptılar hemde biyopsi yolladılar inşallah biyopsi sonucu da temiz cıkar yarın daha detaylı konusucaz doktorla bakalım
(2,593 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmasını nasip eder inşallah güzel haberlerini bekliyoruz ♥️
(1,101 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah inşallah ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 197 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 89 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 61 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 288 göst.

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...