0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (1,439 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sizce kaynana gelin problemi kaynanaya sevgi saygı anlayış oğluna sahip çıkartma olunca biter mi serhat yabanci nin son videosunu izledim de esin ailesinj değiştiremez diye söyledi ve bu da olursa belki benim gibi dinleyenlerde vardir pohpohlayarak oyle kabul ederek 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
bir problem iki tarafta saygı, sevgi, anlayış göstermediği sürece asla çözülmez. sen idare edersin dolayısıyla onlar bu olanların seni incittiğini anlamaz yapmaya devam eder ve bir yerde sen çok kötü patlar ipleri tamamen kopartırsın. birikmiş öfke en kötüsüdür. Otur konuş ne derdiniz varsa.
(1,439 puan) tarafından
Haklısın canım bende idare etmiştim baya bir yerde patladım ama
-Reklam-
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Biz ilk 2 sene çok problem yaşadık uzağız ama bir sürü şey. Ben en son numaralarını sildim 8 ay hiç görüşmedim. Onlar pasta alıp gelmisler 7 saatlik yol. Oylelikle ilk adimi attılar sonra eşimin izninde biz gittik evde kimse yokken içimde ne varsa kaynanama söyledim neye kızdığımı, nelerin beni kırdığını hepsini. sonra o konulari orada bıraktık oylelikle aramiz düzeldi simdi esimden iyi anlaşıyoruz bizim böyle düzeldi problem
(1,439 puan) tarafından
Sonra tekrar olmadi mi sorunlar onlarda iyiler mis
(7,684 puan) tarafından
Sonra bir problem yasamadik şükür onlar da benim ne kadar keskin oldugumu anladilar ona göre davranıyorlar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canm iki buçuk yıldır aynı evin içinde oturuyoruz herşeye ya herşeye karışır bende içime ata ata hasta ettim kendimi hep dert ederdim sonradan sonraya baktım kimsenin umrunda değilim eşimi de çok doldururdu bende eşime bişey anlatmamaya başladım zaten orta yolu da bulmazdi hep ailem annem derdi. Kaynanama da kırmadan saygımi aşmadan söylemeye başladım 
(1,439 puan) tarafından
söylememek daha kotu canim en iyisi
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Saygı varsa her şey çözülür.

Ben kayınvalideme kirildigim üzüldüğüm şeyleri dile getirdim

Her defasında inadına daha beterini yaptı oğlunu bana kışkırttı.

En son engelledim numarasını ve gördüğüm hiçbir yerde konuşmuyorum.

En azından bu şekilde canım sıkılmıyor evde huzursuzluk olmuyor.

Ama eğer dikkat etseydi ufak tefek şeyleri görmezden gelir eşimin hatri için konuşurdum.
(1,439 puan) tarafından
Esjn annemle konusmuyorsun diye skinti yapmadiysa iyi esin demekki baya
(2,136 puan) tarafından
Eşim önceden çok sorun çıkarıyordu annesinin iki yüzlü davrandığını öğrendi şuan oda konuşmuyor.
(1,439 puan) tarafından
Oyle olsada annesi ama çoğu kisi kötüyse de annem diyor
(2,136 puan) tarafından
Basit olaylar olmadı canım sırf bu yüzden ben evi terk ettim.Ama asla karışmıyorum konuşma falan demem haddim değil.
Kendi söylüyor yüzünü bile görmek istemiyorum diye.
0 oy
(11,217 puan) tarafından

ilk zmnlar degstrmeye calismak degil de farkli oluslarina alisamadim. ama sonra aslinda ne kadar da ozel hayatti, farkliliklari, insani ve yasayis sekillerini kabullenici ve yadirgamayan insanlar oldugunu gordum. bende onlari bu sekilde kabul ettim. artik daha politik davraniyorum bazi seylere, herseye duygusal yaklasmiyorum. burda ki kaynana kayinbaba olaylarindan sonra kiymetlerini bile anladim diyebilirim ;)

(1,439 puan) tarafından
iyi insanlar mis demek ki canim
(11,217 puan) tarafından
tabi egitimliler herseyden once dunyayi gezmişler :) anlasmasizliklarimiz kan davasina donusmedi ki o derece şeylerde yasamadik sukur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 199 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 472 göst.
27 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 10,261 göst.
27 Kasım 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.