0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Oğlumunun ilk doğumgunuydu kayananm Kayın babam ıkı amca sadece 1 tane kıyafet alıp gelmişler ama annem kıyafet babam motor Kız kardesım kumandalı araba abım yurutec lı araba aldılar sınır oldum normalde hıc takmam ama 1 tane kıyafet nedıe ya

12 Cevaplar

+1 oy
(2,828 puan) tarafından
Ayyy nasıl uyanmadan verdiler ki 

Valla bunu sadece sen değil kim olsa takar kafaya. 

Ayıp be
(252 puan) tarafından
Annem gıl yarın gelıcek acaba desemmı hepsini getirme dıye
(788 puan) tarafından
Bence deme aksine hepsini getirsin de utansinlar biraz. Durumları yoksa o ayrı tabi
tarafından
Canm sana getiriyorlar onlara değil . Getirsinler onlar da görsün utansn
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hepsi kiyafetimi hediye die tuttu : D
(252 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Bosver canim ya düşünce olacak iste malesef 
0 oy
(732 puan) tarafından
Çok değişik ayıp ya ne diyim bilemedim birde ilk yaş
(252 puan) tarafından
Annem gıl yarın gelıcek acaba desemmı hepsini getirme dıye
(732 puan) tarafından
Hayır canım olur mu öyle şey herkes kendine yakışanı yapar sonuçta
(252 puan) tarafından
Galıba
0 oy
tarafından
Deminki postta seninmiydi eli boş geldiler baban motor aldığı için kızdı demiştin yorum yazmadım okudum ama onlarda öyle demekki kalkıp hadi hediye alın denmez onlar düşünmeli bunu 
(252 puan) tarafından
Evet bendim elbette oyle
0 oy
(234 puan) tarafından
Kuzum çok takma ben de ne varsa babasının tarafından görüyorum kendi tarafımdan pek bir şey görmeyi bırak kendilerinj bile nadir görüyoruz:) bunlara takılsam kanser olurum derdimden. Esimin tarafından belki neler dusunuyolardir.  Neyse diyorum çocuğu sonuçta kendime doğurdum sadece babasından beklentim olabilir. Başkalarından bir şey gelirse teşekkür ederiz gelmezse kimse mecbur değil der geçeriz, sen de böyle düşün derim canim
(252 puan) tarafından
Amma ilk dogumgunu ya
(234 puan) tarafından
Haklisin ama taksan sadece sana zarar
0 oy
(339 puan) tarafından
Bende 1 hafta önce kutlamıştım kızımın 2 yaş  dogumgününü kaynanam 50 tl verdi hediyeden pek anlamaz kaynın ve eltim gelmedi misafirleri vardı gerçi benim kutladıgım zaman gitmişti misafirleri gelebilirlerdi ama gelmediler zaten sevmeyiz eltimle birbirimizi ama yinede davet etmiştim görümcem 1 takım kıyafet almıştı kendi annemde kızımın kıyafeti çok diye kendin begen al bizim aldıgımız olmaz falan diye 100 tl verdi ablam 250 tl lik kumandalı ponyli  oyuncak aldı ekstradan 50 tl verdi Vallaga hediyeler önemli degil tabiki gelmeleri yeter ama ister istemez insanın dikkatinide çekiyor 
(252 puan) tarafından
Normalde hıc umursamam ama ilk ya hanı
(339 puan) tarafından
Öyle tabi canım herkez kendine yakışanı yapar boşver
0 oy
(119,070 puan) tarafından
hediye gonulden kopar demekki onlardan kopmamis takma 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hepsini getirsinler onlarda görsün bizimki martta bakalım ne getircekler
0 oy
(887 puan) tarafından
Bendekilerde aynı valla canım 13 senelik evli oldum değişmediler bu saatten sonrada değiştiremez o yüzden sınır koymuşum işlerine geldiler mi kendilerine almayı çok iyi biliyorlar o yüzden benim annem babam da aldığı zaman gözlerine soka soka söylüyorum ama utanma yokki ar perdesi olcak insan da boşver sende takma insanlar değişmiyor malesef
0 oy
tarafından
Durumları varsa ayıp olmuş. Bende Mart'ta yapacağım ananesi salıncak alacak babannesi ne alır bilmiyorum 
0 oy
(548 puan) tarafından

• Kız 1 'tne kıyafet nedir yediklerini karşılamaz ayıp valla:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bahar Şahin (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 370 göst.
10 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
4 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...