0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından

Kızlar iki gün önce sağlık ocağında 18 aylık aşısı vuruldu aynı gün akşam bebeğim üzerine suda dökülmüş gibi sırılsıklam defalarca terledi sabah aşı yerini kontrol ettiğimde kolunu kıpkırmızı Alev Gibi yanıyor halde buldu

image

m Çok ağrısı var çok ağlıyor Sağlık ocağındaki hemşire bir şey olmaz diyor Böyle birşeyle karşılaşan oldumu ne yapmam lazım

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay gecmis olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum post çıksın
0 oy
(119,532 puan) tarafından
anaaam feci kizarmis sismis acile gotur
0 oy
tarafından
ilk kizimda 18ay aşısınin yeri kızarmıştı evet ama anlattığım gibi olmadi canm seninki biraz daha hassas olduğu icin olabilir 

2. kızımın da 2 ay aşısı berbat olmuştu ayni böyleydi bacakları pamuklu kolanyag koydum yarim saat sonrası rahatlamıştı 
0 oy
(572 puan) tarafından
Bizim hic boyle olmamisti bi hastaneye gotur istersen nolur nolmaz
0 oy
tarafından
Aşıyı ya deri altına yapmış ya da alerji yapmış canım hemşire nasil normal diyor ya şişlik kızarıklık geçmeyen ateş durumunda doktora gidilmeli diye uyarması gerekirken 
tarafından
+++ cok acil hastaneye git canim normal degil yavrunun bu kolu
(65 puan) tarafından
Başı ağrısın istemiyorlar
tarafından
Söyleyip üzerinden sorumluluğu atarak ağrıması varken ihmalkarlıkla daha çok agriyacak haberi yok.
0 oy
(456 puan) tarafından
Ay canım bi hastaneye götür 1 ay sonra bizimde var korktum şimdiden
0 oy
(65 puan) tarafından
Çocuk doktorumuza fotoğraf attım fucudin krem sür dedi yapıyorum ama azalmadı. Yarın götürsem mi zamanla gecermi
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum geçen hafta bizde 18 aylık aşısını yaptık hiç böyle olmadı istersen acile götür normal gelmedi hic
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Hastaneye gidin bence normal değil durumdan haber eder misin çok geçmiş olsun 
(65 puan) tarafından
Tabi haber ederim
(1,392 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun durumu nasıl geçti mi kıyamam ya tabi burayada giremezsin fırsat bulursanız yazın lütfen çok dua ettim iyileşsin diye
(65 puan) tarafından
Mrb tekrar,  acile gittik aşıyı yapan hemşire el hijyeni yapmadığı için yada asi yaptığı yeri iyi dezenfekte etmediği için enfekte olmuş dedi . Ama yarin tekrar gideceğiz ultrason çekecekler.  Soğuk kompleks ve krem yazdi
(1,392 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah hemşireler dikkat etmesi lazımdı sağlık ocağını değiştir bence şikayet et sağlık yani bu Allah'a emanet olun
0 oy
tarafından
Bana normal gelmedi bi acile götür canım çok kızarmış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 232 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 869 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 358 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu

381,452 soru

11,420,100 cevap

34,975 kullanıcı

...