0 oy
461 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Ücretsiz almak isyersneiz tena.coma girin :P 3 ayrı paketi de ayrı ayrı sipariş verin 3 gün içinde geldi bana ne kargo ücreti ne başka şey hiç birşey istenmedi ben bir pakette annemin evine istedim işinize yararsa alın,aynı adrese tekrardan sipariş girerseniz yollamiyorlar ama 1 hakkınız var yani 3 paketide ayrı ayrı sipariş verin onunla yetinin lütfen :D

image

7 Cevaplar

0 oy
(15,519 puan) tarafından
Biri link atsın ya ayrı ayrı nasıl.uc tane istedin ki adres farklı olmalı diosun 
tarafından
3 paket varya üç paketi ayrı ayrı sipariş veriyorsun hepsi ayni anda seçilmiyo eğer 3 paketi sipariş verdikten sonra tekrar 3 paket sipariş edersen o yollanmiyor her adrese sadece 3 paket yani bazilari 2 defa sipariş vermek istemiş sitede yazıyor zaten ilk siparişten sonra 6 aya kadar başka sipariş yani numune yollamiyorlar
tarafından
Mesela ben 3 paket kendime 3 paket annemin evine söyledim
(15,519 puan) tarafından
He anladım
(15,519 puan) tarafından
Üç gün içinde mi gelio hangi kargo ile
tarafından
Bana 3 gün içinde geldi Aras kargo ile yaşadığınız yere göre de değişir mi bilemem
-Reklam-
0 oy
(234 puan) tarafından
Yani canım bur adres bilgisiyle 3 ayrı paketi alıyorsun ama aynı paketten 2 tane olmuyor dimi doğru anladım? Kargo ücreti de yok
tarafından
Evet normal doğumda da sezeryandada kullanılıyor ben depend alacaktım karşıma bu çıktı deniyim bakalım gelir mi dedim geldi
(234 puan) tarafından
Peki boyutuna baktin mi. En büyük L. Xxl giyen birine olur mu depend gibi
tarafından
Ben birini m aldım diğerinde l ve XXL vardı onu l sectim
(234 puan) tarafından
Allah razı olsun canım boyutları uygunsa hic 100 TL depende vermeme gerek kalmicak
tarafından
Sizdende Allah razı olsun m bana olur 61 kiloyum şuan ama l biraz büyük gibi ama olsun doğuma geçerken istiyorlar mis onu veririm
0 oy
tarafından
Link atsana girelim
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Ben 1 paket tek sipariş ettim iki tane dahamı almam lazım 
tarafından
Evet canım
(5,267 puan) tarafından
Saol cnm kız yazmasaydın 1 tane tek ypmştım iki tane daha yaptım farklo olarak kaç gunde gelıyro
tarafından
Bana 3 günde geldi hepsi aynı anda
0 oy
tarafından
Kargi ücreti var mı bide kaç günde gelir bnde yaptım
tarafından
Kız yok yok yazmışım zaten ne kargo ücreti ne başka birşey zaten numune 1 adet deneme için yolluyorlar :)
tarafından
Gelmdn önce mesaj geldim i kargodan beleş olsun ihtiyaç im yok ama kargo gelince seviniyorum
tarafından
Hahaha ihtiyacın yoksa ne alacaksin yazık ihtiyacı olan alsın belki biter sınırlıdır falan :)
tarafından
Ya öyle deme birine verrim doğum da kulanirm
0 oy
tarafından
Valla canım saol çok iyi oldu doğumda kullanırım
tarafından
Sende sağol :) ❤️
tarafından
Emici külot olanlari doğumdan sonra lohusalık sürecinde kullanılır mı
tarafından
Tabi kullanilir
tarafından
Tamam çok sağol ♥️
tarafından
Rica ederim
0 oy
(1 puan) tarafından

Ben de babaannem için ücretsiz talep etmiştim. Çok hızlı elimize ulaştı. Ürünlerin kalitesi dışarıdan bakınca bile belli oluyor. Kullanımının da çok rahat olduğunu söylemişti. Aşağıdaki linkten formu doldurup sipariş etmiştik. 

Ücretsiz hasta bakıcı numune paketi - TENA inkontinans ürünlerinin ücretsiz numunelerini sipariş edin

Ürünleri uygun fiyata satın aldığınız bir yer var mı? En uygun nereden satın alabiliriz bilen var mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

tarafından
Ben sadece buradan numune talep ettim dogum için bir kendi evime bir annemin evine 4 tane oldu bana yeter

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 502 göst.
26 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatma0987 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dilos (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 286 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...