0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (850 puan) tarafından

Ah anneler, anne adayları..normalde rahat bir insan değildim tamam ama hamilelikte ev, iş ya da aileyle alakalı biraz olumsuz birşey olsun ya da bir problem çok kaygılanıyorum :(elimde olmuyor inanın, dün akşam işle alakalı bir sıkıntının olduğunu farkettim ve bir şekilde halledilecek birşeydi ama ben sabahı zor yaptım kolum seğirdi gece boyu bebek kıpır kıpırdı belli ki onu da huzursuz ettim :((sabah gittim ve problemi hallettim..22 haftalık hamileyim, geçen hafta detaylı ultrasonda gösterdi cinsiyetini bebişim..hatta bakan doktor arkadaşımın eşiydi ve yeni gelen bir cihazda baktı, fotoğrafını da verdi gösterdi çıkıntıyı erkek diye..ya bugün durduk yere ya değişirse cinsiyeti, haftaya kontrole gittiğimde de kız derse ben şimdi hangisine göre kıyafet vs alacam..eşim geçici görevde, isim araştırıyor aslında zevklerimiz yakındır ama isim konusunda pek uyuşamadık ya kendi istediğini koyarsa diye endişeleniyorum oysa ki eşim öyle bir insan değil, o da güzel bir isim olsun istiyor çocuğu için..ya bebek yetiştirmede anlaşamazsak ama dediğim dedik bir insan da değildir eşim..beni çökertti bu hormonlar ya..

1 cevap

0 oy
(887 puan) tarafından

Hamileliğin verdiği şeyler bunlar canım o kadar iyi anlıyorum ki seni ben bunları panik atağı olan bir hamile olarak iki katını yaşıyorum kafaya takmaya başka şeylere odaklanmaya çalışıyorum nefes egzersizleri yapınca biraz daha uzaklaşıyorum

(850 puan) tarafından
Allahım size de kolaylıklar versin, hiç düşünemedim sizi :((
(887 puan) tarafından
Amin cümlemize canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 326 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemre (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 446 göst.
4 Eylül 2019 Aile kategorisinde Merve3503 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 138 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (513 puan) tarafından soruldu

379,928 soru

11,373,272 cevap

34,855 kullanıcı

...