0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Kızım için düz kafa yastığı sipariş ettim bir hafta oldu bende nerde kaldı bı bakayım dedim teslim edildi yazıyor ama kargoyu ben almadım kime teslim etmişler bilmiyorum üstelik ne aradılar ne msj attılar trendyoldan aldım PTT kargoyla ne yapabilirim

6 Cevaplar

0 oy
(13,119 puan) tarafından
PTT yi arayıp konuş 
(1,313 puan) tarafından
Yarın ariyacam
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Trendyolu müşteri hizmetlerini aricaksin canım
(1,313 puan) tarafından
Ya öylemi ama şöyle trnedyolda dolap varya ordan sipariş ettim
(5,953 puan) tarafından
Orayi ara onlar kargoyu arıyor sen ptt muhatap olma almadigin urun icin neden peşine duscen trendyola anlat hemen ilgilenir basima geldi
(1,313 puan) tarafından
Tmm canım çok teşekkür ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
PTT kargo genel şubeyi ya da bulunduğunjz yerderki şubeyi arayıp bilgi alabilirsiniz eğer internet üzerinden alışveriş yaptıysanız kargo size ulaşmadığı için paranızın iade edilmiş olması gerekiyor
(1,313 puan) tarafından
İade de yok kargoda
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cnm benmde izmirden gelicek olan kargom 1 hfta gelmeynce baktm eve gelinde adreste yok kağıt brakıldı yazıyordu halbuki evdeyim aradım söyledm yeni bebeğim var çıkma şansım yk die yalan beyandan dolayı şkayetçi oldum ses soluk yok bence ilgilenmiyorlar
(1,313 puan) tarafından
Bende yarın ariyacam
0 oy
tarafından
Dünde bnm basima geldi bez almıştım hastnde yatıyorum mesaj geldi dagitciya çıktı diye eşime dedim neyse mesaj geldi bilmem şu kişi aldı diyeee eşimi aradım bn aldım dedi ama farklı biri olrk yazılmış 
(1,313 puan) tarafından
Ama bana hiç msj gelmedi
tarafından
Ara söyle canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kargoya verilmişse trendyol bir şey yapamıyor ptt kargoysa ptt kargoyu arayacaksın ürünüm nerde diye onlar bilgi verebilir bu konuda trendyol bir şey yapamıyor kargoya verilerin ürünler için kargoyu aramalısın 
(1,313 puan) tarafından
Tmm canım çok teşekkür ederim
(7,376 puan) tarafından
Trendyolda çalıştığım için biliyorum rica ederim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 400 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde tirilice (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 378 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,527 cevap

34,986 kullanıcı

...