0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından kapalı
Herkese tek tek yazmim üstüne alan alınsın tabiiki savaş var  biz de  farkındayız ben dalha geçilecek bi paylaşım yapmadım sadece odaya girdiğimde o kanal açıktı ve oğlum dikkatlr izliyordu onu söyledim tek derdiniz insanları nasıl kendinizi yücr gösteterrk onu da alçaltmak sanki o postı paylaşınca en gaddar acımasız biz olduk bi lafla insanalrı nasıl rezil etme hakkı buluyorsunuz kendinizde
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Buraya bişey atılmaz canım yargılayan çok olur sorsan hepsi psikolog gibi herşeyi bilirler ama bide evlerinde gçrmek lazım sonuçta onun annesi sensin onlara laf söz söylemek düşmez 
tarafından
Kız bırak burada dengesiz insan çok ne takıyorsun milleti evde fareler buraya gelince aslan falan olduklarını sanıyorlar saçmalıyorlar postunu görmüştüm ama yorum yapmadım neymiş savaşı niye izletiyormuşsun evlerine bir gitsen çocuklarıyla beraber tecavüzün sapkınlığın bol olduğu diziyi çocuklarıyla izleklerini görürüz be
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Vallahi çok gamsız bir paylaşım olmuştu.benim söyleyeceklermi arkadaşlar söylüyor diye yorum yapmadım o posta
(143 puan) tarafından
Pardon da ne yazmışım savaşı izliyor oo iyiki savaş oldu iyiki insanlar ölüyo mu yazmışım  bizlerde farkındayız birebir şahid olmasak da haberlerle neler oluyo görüyoruz taş kalpli değiliz
tarafından
Onu da yazsaydinbi de.millet orada ölüyor sen maşallah oğluma savaş degerlendirmesi yapıyor derdindesin
(143 puan) tarafından
Sadece oğluma Maşallah yazmışım  bak
tarafından
Baslik rusya-ukrayna Savaşı'nın değerlendirmesini yapıyor değil ki ben mi yanlış okuyorum?
+2 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bi tek senin evladın yok.. senin evladın TV izlieyip mutlu oluyor  kızım 7 yaşında sabah onun yanında izledim kzıım anne buraya uzak mı diyip korkup  ağladı yanıma gelip sarıldı bana ... 

ama ordaki bebeklerde bomba seslerinde ve silah seslerinden korkup annesine babasına sığınıyor hala  anne baba yaşıyor ise 

bu paylaşımı yapmak yerine  daha iyi bir post açıp  ne kadar da müslüman olamzsalar bile küçük bebelerin masum insanların hatrı için dua edelim daha iyi olur .çok ama çok  masum insan  var ; 

biz kimin ümmettiyiz layık mıyız acaba  layık olamıyacağız !!  Bu gidişle
(1,777 puan) tarafından
Ağladım bu yorumuna :( kuzularım benim
(373 puan) tarafından
Ben de ağladim:( yüreğim daralıyor resmen
+2 oy
(1,309 puan) tarafından
Çocuğuna böyle gaddarca yapılan saldırıları izletmende çok yanlış 
(143 puan) tarafından
Yaa siz nesiniz pedagog falan mı sadecd iki  spikerdi gerçekten bu kadarıı fazlaaa
(1,309 puan) tarafından
Eğer bi anneysen pedagog da olmak zorundasın öğretmende! İnsan yetiştiriyosun evcil******n beslemiyorsun.
(143 puan) tarafından
Sınırınızı aşmayı siz kimi neye benzetiuorsnuz açıklama yapıyorum adam gibi dinleyin iki spikeri izliyordu sadece savaşı mı izletmşm kan mı göstermim ne yapmışm çocğmun sesizliğni söylemişim biraz anlayarak yorum yapın duyar kasmauı bırakın ben tabiki bi anneyim bebeğimi dikkatlw yetiştirmem gerektiğnin farkındayım sizde biraz bi şeylerin farkında olun rica ederm
+2 oy
tarafından
Ya Allah aşkına Savaşı bir kenara bırakalım biz ulkemiz de kaç şehit verdik hangisi aklimiz da?? Yaşamımız boyunca yaş mı tuttuk ya da tutuyoruz? Hayatımıza devam etmiyor muyuz?  Savaşa gelince, gündem su an savas oldugu icin herkeste kalp kırmaya gidecek kadar bir duyarlılık vs.. Kimse bu durumdan zevk te almaz, mutlu da olmaz kimse kimseye insanlık dersi vermesin!!  Kadının anneliğinne kadar sorgulamissiniz yazıktır bu kadar da olmaz!! Belli ki o anı paylaşmak istemiş tamamen art niyetsiz olduğu da bariz orta da ne kadar seviyoruz biz insanları, yargılamayı aşağıya çekmeyi..  Savaş yarın bitsin ertesi gün herkes herseyi unutacak, insanlık dersi verenler de aynı şekilde bu yüzden bir paylaşım için bu kadar da kalp kırmaya gerek yok!! Herkes önce bir kendine baksın..  Bebeğini sağlıkla büyüt Insallah canım..  MASALLAH❤
(143 puan) tarafından
Çok Teşekkürler canım su serptin yüreğime
tarafından
Ya sen bosver kafana takma herkes bilir kişi kendince..
+1 oy
(996 puan) tarafından
Çünkü hakkettin
(143 puan) tarafından
Peki neyi hak ettim ne demişim galiba dikkatli okumadın art niyet içeren bi şey yok siz at gözlüklerini takış yorum yapana kadar kşmse bi şey demedş
+1 oy
(681 puan) tarafından
Alaya alinacak bı konu değil bence bende başlığı görünce bi şok oldum 
(143 puan) tarafından
Ne yazıyo başlıkta savaşı oğlum yönetiyo mü yazıyo
+1 oy
tarafından
Senelerdir doğu Türkistan  a Çin zulm ediyor. Arakan da Müslümanlar oluyor.  Filistin İsrail oldu. Irak Suriye malum. E biz yas mı tuttuk. Onlar kimin aklına geldi acaba şimdi gündemde bu savaş var diye buna odaklı herkes . Bu kan hep akıyordu.  Gulmediler mi eglenmediler mi kim hassasti
tarafından
Ağzına sağlık cidden söylüyorum haberde ne izlense gündem anında o oluyor burda platformun adını güncel haberler yapsalar keşke iki üç gün ard arda postlar açılıyor tartışmalar vs sonra unutuluyor birbirlerini kırdıkları ile kalıyorlar müslümanlar zulm görürken kimin sesi çıktı acaba merak konusu
tarafından
düzenlendi
Türkiye ekonamik açıdan etkilenecek ben  ona üzülüyorum zaten zor ekonamik şartlar altında doğalgazın kesilmesinden bahsediliyor,  truzimin bu sene sekteye ugrayacagindan, domates ihracati vs sebze ihracatlarinin sekteye uğramasından bahsediyorlar yeni bir  kriz eklenmese bari Türkiye'de ben kendi ülkemi düşünüyorum önce,sanki Allah göstermesin Türkiye'de bir savaş çıkmış olsaydı Ruslarla ,Ukraynalılar oturup bizi düşünceklerdi . Evet masum bebeklere üzülürüm ama biz vurmuyoruz kendi aralarında olan bir savaş biz yapmadık sonuçta bu savaşı ve arkadaşın dediği gibi müslümanlar ölürken hiç kimsenin  sesi çıkmiyordu
tarafından
Kokosunannesi  çıkmaz çıkmaz canım maalesef.  Savaşın elbette hiç bir türlüsü olmasın keşke
tarafından
Cemile0320 canım diğer savaşlardan da etkilendik. Ülkemize Suriyeli akın etti ülkemize. Ülkesini satan burda vatandaşlık aldı. Şimdi evlerimiz ısınmaz derdine düştük
tarafından
Öyle tatlım ya şimdi duyar kasacagim derdine herkes tamam düşüneyim de  Ukrayna'yi , Rusya'yı da önce kendi halimiz ne olacak ülke dediğin gibi mülteci kampı oldu önce kendimizi bir düşünelim Allah sonumuzu hayretsin  bakalım
+1 oy
(1,381 puan) tarafından
Hanımlar kim ne ye nasıl üzülüyo görmüyoruz. Zor bi durum Allah'ım yardım etsin. Evet savas var Rabbim korusun herkesi. Bayan sadece oğlunu öyle görünce mutlu olmuş . O yüzden öyle yazmış. 
(143 puan) tarafından
Vallahi tam istediğim yorum sanki savaşı ben çıkardım öyle linç yedim
+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben postunuzu gördüm ama yorumları okumadım keşke orada ayrıntı vermeden TV izliyor diye post alsaydınız sanki savaş haberi değilse alelade bir program izliyormuş gibi yazmışsınız en azından  işgal altındaki ülkede yaşayanlar için iyi dileklerinizi ve dualarınızı yazsaydınız bu kadar tepki verileceğini sanmıyorum talihsiz bir paylaşım olmuş rabbim hiç bir ülkeyi milleti savaşla ve doğal afetlerle sınamasın rabbim oradaki ailelerin yardımcısı olsun
(143 puan) tarafından
Keşke  öyle yazsaydm aklımjn ucundan bile geçmedi bu linç  savaşı görmemezlikten gelerek yapılan bi şwy değil
(1,068 puan) tarafından
Çok hassas bir konu insanlar üzülüyor diken üstünde  bazıları dalga geçiyo az önce fark ettim hiç olmayacak bir post açılmış siz bebeğinizin durumunu paylaşmışsınız ama yanlış cümleler sarf ederek böylesi hassas bir durumda daha dikkat etmek lazım paylaşımlarımıza
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kötü niyetle yapmamış olsan da gereksiz bı paylaşım olmuş bence bu savaş bizi de etkilicek çünkü 
tarafından
Ekonomik olarak zaten kötüydü hepten kötü olacaz ama askeri olarak destek veremeyiz gibi düşünüyorum çünkü her iki ülkeyle de ticaretimiz var, bağımlılığımiz var.. Yine de bilemiyorum Allah yardımcımız, yardımcıları olsun..
(143 puan) tarafından
Neler söylediler bi yorumları oku şok oldum yaa ama günahıma gireni affetmiyorum haksızlık bu kadar linç fazla
tarafından
Okudum hemen hemen hepsini zaten bu yüzden yorum yazma gereği duydum.. Tamam posttan rahatsız olmuş olabilirler ama bunu linclemeden de dile getirme imkanları var..
(143 puan) tarafından
Herkesin yorumuna açığm zaten bu kadar abartılmadığı sürece
(1,785 puan) tarafından
Anneligine mi laf ettiler canm okadar okumadım hepsini eğer ki öyleyse ayıp etmişler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Diğer postuna bakıyorum ona gire yorum yapicam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dilerim o insanların yerinde olmazsın.onlarda bebeklerini cekip senin kursunlamanı malzeme etmezler
(143 puan) tarafından
Yuhhyaaa  nasıl bu kadar  art niyetli düşünüp bu yorumu yapabilorsnzz yazıkkk ne  demişim  bu yorumu alacak
(9,247 puan) tarafından
Canım ben dua ettim kötü bişey yazmadım iyi oku
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Sana demiyorum canım duyar kasanlar sabah benim postumada mülteci istemiyoruz, herkes ülkesinde kalsın ölsün yazdı, çocuklara fırsat verilmeli gelsinler yazdım açtığıma bin pişman oldum, yani demek istediğim işin ciddiyetini anladıktan sonra birçok kişi sıcak bakmaya başladı olaya, yapılan yorumlar karşısında insanlığımdan utandım yani hassasım bu konuda
(143 puan) tarafından
Kesnlikle  umursamaz bi paylaşm değildi ordaki amaç çocuğun o spikerleri dikkatli dinlediğini sevdim  ve paylaştm sadece bu
(1,777 puan) tarafından
Senin adına bişey diyemem kuzum ama sabah ne acımasız yorumlar geldi görsen utanırdın, çocuklar gelmeli ölmesin diyorum mülteci istemiyoruz falan filan offf çok can yakıcı, bizim çocuklarımız da ölebilirdi :(
(143 puan) tarafından
Vallahi ben  sabahtan beri haberleri izliyorum o ölenler dd insan ve hiç suçları yok
0 oy
tarafından
Iıyyhh belliki kötü niyetle atmamış hemen linç küçük bebegi atmış onu izliyor demiş nevar bunda bu kadar uzatılacak kahkaha atıp iyi mi olmuş demiş nasıl algıalrnız var ya 
(143 puan) tarafından
Yaa neler dediler ne kadar üzüldüm  ben çıkarmışım savaşj gibi lanse ettiler
tarafından
Herkes kendine pedegog yada pskolok boşver
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bosver kuzum ❣
0 oy
tarafından
Ne olduki cnm ben görmedim
0 oy
(15,769 puan) tarafından
Kimseyi takma canim. Burda herkesk klavye delikanlısı. Düne kadar of savas çıktı yok ukranyalilar buraya gelecek suriyeliler yetmiyordu bide bunlar gelecek başımıza diyordu. Hatta bir tanesi kadınlarıyla dalga geçerek erkekler günü gun edecek benzeri bir sey demişti. Madem bir savas var madem insanalar çocuklar ölüyor o zaman buraya gelip siginmalarina da bisey diyemezler. 
(1,777 puan) tarafından
Bende bu yorumları gördüm ve insanlığımdan utandım...
0 oy
tarafından
Diğer postta baktım yorumları okudum haklılar 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Oturdukları yerden yazmak kolay bi bebeğide alet ettiler ya bravo güya sen oyum havası açmışsın  burayada video atmışsın neden nasıl böyle kaddar oluyorlar ki 

İlgili sorular

+12 oy
9 cevap 169 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 650 göst.
0 oy
18 cevap 303 göst.
0 oy
16 cevap 336 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (860 puan) tarafından soruldu

377,150 soru