0 oy
140 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (91 puan) tarafından
Son iki haftadır yediklerimiz et kavurma fırında patatesli tavuk yaprak sarması biber dolması bulgur pilavı pirinç pilavı mantar sote ıspanak yemeği ıspanaklı gözleme mercimek çorbası tarhana çorbası yayla çorbası kuru fasulye. Karışık olarak yazdım ve aklıma yapacak yemek gelmiyor artık. Lütfen öneri istiyorum düşünmekten kafam patladı. Eşimde sürekli yemek seçiyor. Çok kararsizim

11 Cevaplar

+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin 
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Kuzum yaglama yap 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Patates oturtma pilav cacık 
0 oy
(515 puan) tarafından

Canım yarın kuru dolma yapacağım yanına salata öbür gün ise ıspanak kavuracam yanına yoğurt ve çorba düşünüyorum :)

0 oy
(21 puan) tarafından
Yarına çıkacağını biliyomusun kardeşim sabah olsun bi düşünürsün 
(91 puan) tarafından
Yarına çıkacağımı tabiki bilmiyorum ama çıkacak gibi düşünerek hareket ediyorum 'kardesim' çünkü memleketimizden uzakta oturuyoruz eşim her gün işe gidiyor 7 aylık bebeğim var ve durmuyor. Yani kısaca hem ev işi hem yemek hem cocukla uğraşmak çok zor. Yardımcı olacak kimsem yok. Yarın düşünmektense şimdiden düşünüp ona göre planımı yapıyorum işlerimi kolaylastirmak için. Anlatabildim mi 'kardesim'
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Çay menüsü yapabilirsin kek börek tarzı
0 oy
(266 puan) tarafından
Musakka, domates çorbası yapabilirsin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Masallah herseyi yemissiniz kızzz.  Bilemedim kii simdi 
(91 puan) tarafından
Valla yediklerimi saymamin amacı da buydu zaten çoğu şeyi yaptım yapacak bisey gelmiyor aklıma
(8,581 puan) tarafından
Anlıyorm cnm aynı yemeklere denk gelmemek icin yazdın
0 oy
(77 puan) tarafından
Herşeyi yapmışsın bir hafta oruç tut şükret
(91 puan) tarafından
Valla yapacak bişey kalmadı o yüzden yazdim bunları da aklıma bişey gelmiyor beynim durdu ne yapılabilir ki
0 oy
tarafından
Yarın da bezelye ve pilav yap 
0 oy
tarafından
Bende fırında basemel soslu makarna yapayım dedim sade yedirmi yada yanına çorba falan mı yapsam 
(91 puan) tarafından
Bence yanına çorba yap sulu yemek olduğu icin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 219 göst.
7 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
19 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 231 göst.
10 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...