0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (211 puan) tarafından
Bayanlar kızım 7 bucuk aylık oldu halaa diş cıkarmadı. En gec ne zmna kadr cıkarır. Bide cıkarmamasının nedeni nedir acaba

8 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorm ama bence tadını çıkar Bi başlayınca uykusuz geceler sürekli eli ağzında her yeri ısırıyor ve sürekli ağlıyor:)
(211 puan) tarafından
Benım kızımın ağlaması ıcın dişe gerek yok doğdu doğalı aglıyo zaten saolsun
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bende burda bekleyeyim dişlerimiz müthiş kaşınıyor ağrıyor ve salyamız dehşet arttı üç aylıkken başladı 7,5 aylığız ve hala çıkarmadı
(211 puan) tarafından
Damağında şişlik flan var mi bebebgınızn
(7,447 puan) tarafından
Var tabi yerlerde belli baya bembeyaz ve çok sert biberonu ısırmaya başladı geçen beni ısırdı
(211 puan) tarafından
Benım kızımnkı normal damagı ama oyuncaklarını kemiriyor sureklı Baska bı belırtı yok
(7,447 puan) tarafından
Bizde zirvede herşey ya bekliyoruz çıkmasını
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Dış çıkarmanın net bir zamanı yok . Her bebek farklıdır . Ne zaman isterse o zaman çıkarır dksskj
(1,845 puan) tarafından
Tabi ki gerçekten öyle . Ben hepsini 1. Yaşımdan sonra çıkarmışım ama oğlum bana çekmedi mesela .
(211 puan) tarafından
Bebegın sağlıklı degıl demekkı vitaminsz ondan cıkarmadı diyen var. Gec çıkarsa daha sağlıklı dişi olur diyen var
(1,845 puan) tarafından
Ya sakın bu düşünceye inanma lütfen . İntertten ac oku . Şu saçma sapan şey için kesinlikle kendini üzme ♥️
(211 puan) tarafından
Takılmadım fazla . Sadece merak ettim
(1,845 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor boşver . Bilmeyen daha çok konuşur .
0 oy
(4,510 puan) tarafından
15 aya kadar hic cikmamasi normal bir sebebe gerek yok benim oglum 8.ayin sonunda çıkarmıştı 
(211 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,539 puan) tarafından
15 aylık oluyoruz daha yeni çıktı canım kızımın üstten bir tane alttan bir tane ama üstteki yarım belli daha alttaki de yardı damagi ucu göründü bakınca görünmüyor alttaki isirinca belli ediyor kendini
(211 puan) tarafından
Cok zor mu cıkardı acaba sanki gec cıkarmasi avantaj gıbı geliyo bnada. 15 ay buyuk ya belkı kucuklerınkı gbı cok zor olmamstr dıye dusunuyorm
(1,539 puan) tarafından
Çok şükür çok rahat çıkardı öğlen uyuttum uyandı bı baktım alt dışı yatmış damaği üst diside beyaz deri altında belliydi patlatmamisti sonra sabah bı kalktık ucu görünmüş çok şükür ne ateş ne huysuzluk birşey olmadı huysuz olduğu zmanlar jel sürdüm oda iyi geldi rahatlattı kolay geçiyor yani alttan da usttende 4 der tane belki oldu birden çıkaracak hepsini diye korkuyordum ama  rahat  çıkarıyor hep böyle devam eder inşallah diş çıkarma dönemimiz
0 oy
tarafından
Benim oğlum 9.ayda çıkardı ama perişan oldum onu biliyorum sadece
(211 puan) tarafından
Yapmak bisi yok zaten kolıktı zaten durmuyo bıde dişi cekerz analık
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
bunun belirli bir zamanı yok. 3 aylık dii çıkaran hatta dişli doğan bebek olabildiği gibi 1 yaşında diş çıkarmamış olanlarda var. sıkıntı yapma. zamanı gelince çıkarır. 
(211 puan) tarafından
Yok sıkıntı yapmak degılde ne zmn doktora gitmeliyim en gec ne zmn ckmısolmalı dişi onu bilmiyorum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
6ay 4 günlüktu diş çıkarttı 2 3 gun once yani ama her bebek bir degil 4 aylik cikaran biliyorum 10 aylik cikarsnda canim eli kulağındadir çıkartmasinin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

381,114 soru

11,409,586 cevap

34,946 kullanıcı

...