0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Okul arkadasimin hesabini calip şu kadar para kazandim vs diye durum atiyolar di bayaa konustuk eşimle ben karsi tarafta ki adamlarla en sonunda kanka olduk :D şimdi gelmisler kal*leşlik edip bana da ayni mesaji atmislar göruyormusunuz :D 

Şaka maka bu tür bi link gelirse tıklamayın kizlar hesabinizi caliyolar

9 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
cevap da veriyor;D
tarafından
Eksilirdim cevap vermeseydim kiz :D
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından

3 gün önce çalındı hesabım :(

tarafından
Yaaa bu link mi geldi
(3,832 puan) tarafından
Yok instagram şikayet falan diye arkadaşımın hesabını calmislar ordan da benimkini
tarafından
Hadi ya iki faktörlü korumayı açın kiz
tarafından
Tüh ya ama geri alabiliyosun benim kuzenimin arkadasi aliyo hesabi geri arastir bi canim

Ben de acik canim sms geliyo
(3,832 puan) tarafından
Aman hiç peşine düşemem şifresini falan unuttum zaten son zamanlarda bütün fotoğrafları falan silmiştim baktım herkesin hesabı çalıyor kendimce önlem almıştım içime doğmuş demekki
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Biz ailecek kullanmiyoruz o yuzden kafam rahat ☺️☺️
tarafından
En guzeli canim :))
0 oy
(17,343 puan) tarafından
Bana da gelmiş bugün. Ben de sildim
tarafından
Tiklamadiysan sorun yok
0 oy
tarafından
Ay bana da link attı kod gelecek dedi inanmadım bide üstüne küfür yedik manyaktan
0 oy
tarafından

Kaynanamin hesabını çaldılar aynı böyle 2 3 gündür gerialmaya çalışıyoruz ama nerdee adam herşeyini değiştirmiş :D yetmiyor birde muhabbet ediyoruz adamla gün içinde soruyorum hesaptan ne kadar kazandın falan diye 3500 kazandım falan diyo bı 500 1000 at bana da o kadar benim hesaptan para yiyosun diyorum ya emek veriyorum ben bu işe diyo :D aha bak bunu da gece atmis mesaj attım bende şimdi ee işler nasıl gidiyor oyuna düşen sazan varmı diye cevap vermedi uyuyo sanırım :D

image

0 oy
(1,965 puan) tarafından
Bana link gelmedi ama 10 yıllık hesabımı çaldılar hemde doğum yaptığım gün. Doğumdan çıktım bebeğimin elini paylaştım kim görmüş diye bir bakayım dedim hesaba girilmiyor. Eşimden bir baktım bebeğim bize uğurlu geldi yatırım yaptım şu kadar kazandık. Hayinler  1 günlük bebeğimi bile kullanmışlar. Eşime diyorum hesabımı geri al ağrım var ben uğraşamıyorum ;))
0 oy
tarafından
Benim ablaminkini de çaldılar böyle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 385 göst.
24 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 540 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 330 göst.
27 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Ayla. (1,410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,253 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,470 soru

11,859,507 cevap

35,956 kullanıcı

...