0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
Merhaba arkadaslr kusura bakmayin utanarak yaziyorm ama basina gelen yardimci olsun ben hamilelikte biraz zorlandim eşimle cok fazla birlikte olamamistik cunku surekli tansiyonum dusuyordu yaz aylarinda hamilelik gecirdim bunyem zayif oldugu icin 9 ayda toplasan 6 7 kere olmustur suan dogum yapali 5 ay olucak 8 gun sonra eşimle nedense uzak kaliyorz dogum yaptgm gunden beri 2 yada 3 kere birlikte olmusuzdr hemen isten geliyor benm erken yatmam lazim diyor yatyir hadi sende cocugumuzu uyut yatalm demiyor ne bileyim sanki kacmak istyor gbi ama aramizda hc sorun yok guluyorz eve geldiginde yuzu asik degil benimde oyle aldatma falan yoktur en son dusunecegm sey o ama ne bileym sizce nedn boyledr

17 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
Senden mi bekliyor acaba fantazi kıyafetler giyebilirsin sende bir değişiklik olmadığını fark eder 
(94 puan) tarafından
Bilmiyorum benden mi bekliyor ama ben sac bas zaten bakim yapamiyorum zor bi bebegim var meme reddi yasyrz emmiyor sagarak veryrm 5 dakika bile cok degerli benim icin bebegim uyumuyor surekli agliyor ama esimin onune yemegini kahvesini meyvesini onuda bosta brakmyrm herseyi yapyrm sastm kaldm onceki halini bilmesem ne bileyim en son buraya yazaym bi dedm kisacasi kendimi yanlz hissettm :((
(369 puan) tarafından
doğumdan önce neysen doğumdan sonra da aynı kadın olduğunu göster bebek uyuduğunda o uyuyorsa bile hemen makyaj yap bi gecelik giy öperek uyandır bir iki mızmızlanır sonra yüzü güler sana ısınır
(94 puan) tarafından
Dogumdan once hep sacimi basimi ypardm kendime bakardm ama vaktim olmuyorki gozum uykudn acillmiyor gunde 2 3 saat anca yatblyrm bebegme ilk gunden beri tek baktm ama dedikleriniizi hep uygulucam evliligme zarar gelmesini istmyrm sagolun gercekten
(369 puan) tarafından
Kuzum bebeğim 5 aylık aynı senin gibiyim ama hemen iki arada bir derede bakımımı yaparım tabi oturup saatlerce saç düzleştirmek maşa yapmak gibi şansım yok ama hemen örerim bir sürme çekerim hafif bir ruj bi rimel tayt crop kocam geldiğinde bakımlı olurum
(369 puan) tarafından
Doğum yaptığım gün hazırlanıp kaynanamın annesine bebeği göstermeye gitmiştim ilk günden beri bebeğime tek baktım kimse kapımı çalmadı böylesi daha iyi oldu bebeğimi benden iyi kimse tanıyamaz en azından sende üzülme geçecek bu günler
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Senin adım atmanı istiyodur belki
(94 puan) tarafından
Bende 2 senedr evliyiz o adim atmadan adim atan biri degilim ki ya nasil adim atcam hala ilk gunku gbi utanirim
(1,455 puan) tarafından
Eşine sarılman onu özlediğini söylemen utanılacak bişey değil
(94 puan) tarafından
Ya normalde yatak iliskisi disinda eve gelir oper sarilir birlikte film izleriz çocuğumuzu da aramiza aliriz ama dedgm qbi diger seyde sikinti var da inşallah cozucem baklm en son olmazsa dger arkadaslrn dedgi gbi konuscam
0 oy
(544 puan) tarafından
Canım belkide yatak ilişkisi yok zaten diye düşündüğü için böyle davranıyodur. Sen yaklaş uyut çocuğu git yanına seni özledim de ertesi gün bak nasıl yüzü gülüyor erkekler böyledir
(94 puan) tarafından
Aynen yatak iliskisi yok ama herseyimiz gulluk gulustanlik hc bir sorunumuz var eşim askeri personel is yerinde bile o yogunlukta kac sefer arar nobetci olunca hep goruntulu arar ama yatak iliskine gelince yok bizde bisi en son 2 ay once birlikte olmstuk
0 oy
(310 puan) tarafından
Konuş eşinle en azından için de bı kuşku kalmaz şimdi biz ne desek eşinin neden böyle bişey yaptığını bilemeyiz en iyisi konuşmak açık acik
(310 puan) tarafından
Bende yaşadım böyle bişey ama konuştum sonda duzeldik
(94 puan) tarafından
Ne demisti esiniz mesela size
(310 puan) tarafından
Çok yorulduğumu ev işi bebek yemek derken bide ben seni ihtiyacım uğruna yormak istemiyorum demisti
(94 puan) tarafından
Ne kadar sanslisiniz sizi ne guzel.düşünmüş esiniz belkide konusunca benm esimde boyle diyecek ozman bi daha post acarm inşallah kimse bu durumu yasamasin zor kusku insanin icini yiyip btryor
(310 puan) tarafından
Aynen en iyisi konuşup gerçeği bilmek belki sen yakinlasincw istemeyecek ozmn uzeleceksin konuş daha iyi
0 oy
(1,194 puan) tarafından

Kuzu bebeği uyut giy geceliğine sık  parfümünü yap makyajinı  gir yatağa  dürtukle  aşkım  kalk sana bisey diyecem diye:D

(1,194 puan) tarafından
Severek iste canım sende ikinizde birbirinizden  zevk almalisiniz  askeri personel demişsin benimkide askeri personel  yoruluyormu acaba ama yinede 2 ayda 1 çok az o sen istemezsin  diye teklif etmiyordur  böyle konular açık açık konusulmali  ben karşıma alip  ne istedigimi  neyin  hosuma  gitmeyecegini açık açık konuşurum  bir ömür  beraber yaşayacağız inşallah
(94 puan) tarafından
Tamm bnde konusurum baklm bn braz çekingen kalyrm bu konularda ondn brde cocuktan baska biseyi gozum gormuyir belkide bunlardan kaynakldr ama konuscam bu hafta sonu
(1,194 puan) tarafından
Kuzum çocuk aranıza engel olmasın   bizimki 2 tane yinede oluyor illa uyuduğu vakit oluyordur uyuyunca bulasik  yıkama eşine yanaş mesela
(94 puan) tarafından
Valla hepinizden Allah ragzi olsun hepsini deniycem buraya bile.post acarken utanarak yazdm ama kadinin derdnden kadin anlar sagolun hc biriniz yargilamadan cevp verdgnz icin
(1,194 puan) tarafından
Sende sağol kuzum
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Senden bekleye bilir onu dene baktin olmuyor açıkça sor sorun mu var ben eşime özledim seni diyorum yine bu dünyaya gelsem yine senle evlenirim diyorum eşinin yaş kaç bu arada
(1,541 puan) tarafından
Yeni mi evlisiniz
(94 puan) tarafından
3 senelik evliyiz yeni sayılır diyelm ya onceden boyle degildi diger arkadasada yazdim saatlerce sohbet ederz yeriz iceriz gezeriz hersey dort dortluk ama sadece yatak iliski evliligme bisey olmasindan korkyrm gozu disarya kayar diye kusku dustu icime burdan hergun acilan postaları okuyrm insan korkuyor ben heveslide degilim dogumdan sonra kendimi goremez haldeym o is aklima bile gelmez ama eşim baskasina gider diye korkyrm :(
(1,541 puan) tarafından
Bence senden bekliyor ben bazen eşime özledim suslenirdim ama hamilelikye bende yaklaşamıyorum ama açıkça diyorum doğumdan sonra böyle olmicak seni çok seviyorum falan diyorum
(94 puan) tarafından
Ay ne guzel ama doğumdan sonrada zor bi bebegn olursa inşallah olmazsa bu duruma dusmezsn
(1,541 puan) tarafından
Iliksi onemli ben burada okuyorum 2 de eşini uyandıran var erkek icin ilişki onemli
0 oy
tarafından
9 ayda 6 kere olunca soğukluk olmuş normal olarak 
(94 puan) tarafından
Ama zaten hamilelgm riskliydi oda bebege bisey olacak diye yapmak istemdi sonradanda bu hale geldik simdide alisknlik haline getrdi ise gdyr gliyor yemek yiyip bi film izleyip ben yatyrm der yatar bende bebegi zorla uyutmaya calsiirim o uyrken boyle rutin bi hayatimiz var o benden 2 3 saat once yatyor ben hala bebegmi uyutmaya calsyrm bu satte o 11 de yatti
tarafından
Askermi eşin asker de yemeklere şap koyuyorlar ya onlarında öyle mi belki ondan istemiyordur
(94 puan) tarafından
Yok personellere yemek verilmiyor canm biz bodrum merkezdeyz sadece askere yemek var personele yok yemek
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Yorgun ve halsiz olduğu için olabilir canım iş dışında evde kaldığı zaman nnasıl
(94 puan) tarafından
Evde kaldığında bizi hep biyerlere yemege goturur gezidir biz bodrumda yasiyirz burda gorev yapiyor bizden ayri hc bi yere gtmez ama iste bu olay olmynca insan suphe duyuyor
(1,446 puan) tarafından
Vala canım benim eşim tam tersi yani seninki daha yeni olmuş doğum ama eşindeki o durum doğumdan sonramı oldu yoksa önceden de  öyle mıydı benim eşim genelde hep istekli olur ben yorgun olurum bizimki tam tersi sizdeki durumun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim sende uzak kaldığın için oda uzak kalıyodur veya yorgun olduğunu hissedip yanaşmak istemiyodur,sen muhtemelen yorgun halsiz uykusuz olduğun için isteksizlik yaşıyosun,zor biliyorum ama biraz daha enerjini yüksek tutmaya çalış ev işini bosver çocuğuna bak uykunu al 2 gün ev isi yapmasan da olur biraz kendini toparla bebegin uyuduğu zaman ev isi falan yapma sende uyu dinlenmeye bak yani ilişkiden ziyade hem ev isi hem cocuk yemek temizlik falan zaten zor olur bunların yorgunluğu yetiyo zaten insana bunyene fazla yüklenme bi kaç gün sadece çocuğuna bak yemek yap başka biseyle uğraşma sonra kendine gelirsin emin ol 
(94 puan) tarafından
Belkide haklisiniz dedgm gbi herseymz iyiyken suan boyle olmasi garip sadece
0 oy
(6 puan) tarafından
Belki seni düşündüğü içindir. Ne kadar yorulduğunu gördüğü için yanaşmıyor olabilir. Bir de bir yerde okumuştum bazı erkekler karısı doğum yaptıktan sonra onu anne olarak gördüğü kutsallastirdigi için yanaşmıyor olabilir tarzinda bir şeyler demişlerdi. 
(94 puan) tarafından
İnşallah yorgun oldugumu halszligimi gordugunden dolayidir yuva kolay kurulmuyor sirf bu sebepten kac tane boşanan gordum insan korkuyor kuzum
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım senin gibiydim eşime  bir kaç defa ben yaklaştım bebeğimi uyutup şuan da bebeğim yatınca o yanaşır bebeğin var yorgunsundur diye veya uyanır diye düşünce sarıyor onları da
(94 puan) tarafından
Bende yapicam baklm hafta sonu gerekirse konuscam
(124 puan) tarafından
Aynen  canim sen adim at
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra yaşamadık canım ama ben şuan hamileyim hicc istemiyorum eşimi o yönde
(94 puan) tarafından
Aynen hamilelikte ilk zmanlr cok istekliydim sonrasjnda dusuk tehlikesi ve tansiyon cikinca uzak kaldik sonrasnda boyle oldu iste
tarafından
İnşallah düzelir canım
(94 puan) tarafından
İnşallah canim sagolun hepiniz
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim alisirsiniz yeni duzen bebek geldi erkeklerde boyle oluyor sen iste acik olqbilirsin 
(94 puan) tarafından
Canim.konustmda cani istemiyoms beyfendinin sasrdim kaldm kendinden uzaklastriir bu gidisle ne diyim
0 oy
(489 puan) tarafından
Göbek diyor başka bişey demiyor benimki sinir oluyorum
(94 puan) tarafından
Nasil yani gobek derkn
0 oy
(1,045 puan) tarafından
O adım atmıyosa sen adım at kuzum senden bekliyodur belkide. Bebişi uyut güzel bişeyler giy makyaj yap bakalım işe yarar :). Bide bende burdan bi soru soraym sezeryan doğumdan sonra ilişkide bi değişiklik oluyomu acaba acı vs 
(94 puan) tarafından
Sezeryan oldm bnde yasayamdgmz icin blmyrm ama 2. Ayda bn tamamen toparladm agrim acim hc biseym kalmdi şükür
0 oy
tarafından
İstersen eşin gelmesine yakın çocuğu uyutup biraz onunla ilgilen belki işe yarar
(94 puan) tarafından
Dediklerinizi yaptm ama esimlede konustum hani agzini aramak icin ya hc biseye yetsmyrm ev cocuk yemek temizlik senide aksatyrm sanki arkadas gbiyiz hakkini helal et dedm yok bndn yana skinti yok gulum diyo zaten canim pek istmyr diyo bnde konuyu kapattm halada yakinlasma vs bisi olmadi
0 oy
(817 puan) tarafından
Eşinle konuş bu konuyu canım nedenini sor bakalım ne diyecek erkekler bazen farklı düşünebiliyor biz doğumdan sonra şafak sayar gibi 40 günü saydık iple çektik yani eşim hergün kaç gün kaldı diye sordu şuan 1 yaşında oğlum en fazla 3 gün duruyoruz ben tavşan gibiyim yani dayanamam pitisiz nasıl dayanıyorsun eşinle konuş bunu psikolojik bişeyse yada kendini tatmin ediyorsa banyoda falan öğren 
(94 puan) tarafından
konustm esimle ne bileyim canim ismtyor dedi peki oyle olsn dedm konu kapndi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 784 göst.
5 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melodiii (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 905 göst.
0 oy
13 cevap 183 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherhanim53 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 451 göst.

381,435 soru

11,419,719 cevap

34,975 kullanıcı

...