0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Merhabalar belden uyuşturmada bel ağrısı çekiyorlamış doğrumu

15 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Yarım uyuşturma daha kolay çabuk atlatiyosjn anestezi daha az agriyla
(157 puan) tarafından
Ya bende yarım uyuşturma istiyorum ama nebileyim bel ağrısı oluyor diyorlar
(310 puan) tarafından
Sonradan belim ağrıdı ama öyle çok ağrımadi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Belden uyuşturma yi tavsiye etmiyorum  bel ağrısı aşırı derecede kalıyor 7 aydır çekiyorum

0 oy
tarafından
Dillendirmek istemem ama ben yaşamadım 6 ay oldu. Belden uyusturdular.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yarım uyusturdum iğne acısı falan olmadı korktuğum gibi olmadı ama doğumdan sonra sürekli sırt ağrım oluyo
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Uyuşmuom ven anam doktorlara diom ben uyuşmuom belden inat ediyorlar bu sefer uyuşucan dioalr vbakıolar uyuşmuom narkoz verim bayıltıolar :)
(157 puan) tarafından
Aa nasıl oluyor o
0 oy
tarafından
Bence genel anestezi yap bel zor benim uyusmadi bel agrisi kalmis hem belden yaparsan ameliyati gorursun
(421 puan) tarafından
Örtü örtüyorlar araya ameliyatı görmüyorsun sadece çekiştirme hislerini hissediyorsun ilk bebeği ise eğer bu ani kaçırmasın bebeğini görsün bence
tarafından
Kendi bilir
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benim sirt agrim var 4 ay oldu ama yataktan heralde eşiminde agriyo yarim uyusturmali oldum ikinciyide benim tercihime kalirsa oyle isticem 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Kendi isteğimle genel anestezi aldım. Annem dedi ki odadan çıkmanla odaya geri gelmen yarım saat sürdü dedi. Ve ben odaya geldiğimde ayıktım. Her şeyi hatırlıyorum. Genel anestezi de uyanmak zor demişler ama ben Hemen uyandım. Elbette ki bebeğimin doğum anını görmek isterdim ama ben korkak biriyim o an strese girmketense tam bayılma istedim. Ayrıca yengem belden uyuşturulmuştu. Kadın resmen felçli kaldı. Hareket edemedi. 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Valla canım İlk geneldi 2. yi bana sormadan ve bilgi vermeden belden uyusturma yapacaklardı o psikolojiyle kabul etmedim. Hep kontrolleri aynı yerde oldu anestezi uzmanı bile soylemedi aslında yarım daha iyiymiş az narkoz gidiyormuş bebege ben kendimi hazırlamadıgım icin genel oldu sıkıntı yasamadım. Belden olan arkadaşlarım bas agrısı ve bel agrısı cektiler 
(157 puan) tarafından
Diğerindede uyanınca ağrı çok olmuyormu
(1,344 puan) tarafından
Ben cok agrı cekmedım yalan diyemem elbette dikiş agrın oluyor ama zaten 2 saat falan yatıyorsun agrı kesici de yapıyorlar gecip gidiyor canım. Bir de onceden derlerdi sezaryan la omur boyu kasıkların usutunce falan agrır dıye sukur diyeyim tık yok masallah
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Valla canım İlk geneldi 2. yi bana sormadan ve bilgi vermeden belden uyusturma yapacaklardı o psikolojiyle kabul etmedim. Hep kontrolleri aynı yerde oldu anestezi uzmanı bile soylemedi aslında yarım daha iyiymiş az narkoz gidiyormuş bebege ben kendimi hazırlamadıgım icin genel oldu sıkıntı yasamadım. Belden olan arkadaşlarım bas agrısı ve bel agrısı cekti
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Belden uyusmalo gırıp tam bayıl ıs cıktım.korkudan bayılmısım
0 oy
(203 puan) tarafından
Ben  acil sezeryana girdim 34+2 Kesem yırtılmıştı suyum bitiyordu doktorlar acil sezeryana aldılar yarım narkoz verdiler acıyı hissettim canım ameliyatta çığlık attım bu sefer tam narkoz verdiler en iyisi tam narkoz benim 3 buçuk ay oldu onun piskoljisinden çıkamıyorum
(157 puan) tarafından
Nasıl ya şok içindeyim hissedip hissetmediğinizi sormadılarmı denemeleri gerekmiyormu
(203 puan) tarafından
Yok canım okdr çok doktor girdi ki birde yaşımdan dolayı hep ilgilendiler fln ama acıyı hissettim unutamıyorum oo anı :(
0 oy
tarafından
Ben iki sezayenimi de tamam anestezi ile oldum gayette iyiydi 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben belden uyuşturma ile sezaryen oldum herhangi bir sorun yaşamadım canım çok şükür. Bel ağrısı yorulunca çıkıyor ama sezaryene bağlamıyorum bu durumu. Bütün gün bebeği kaldır, taşı, salla vs ağrıması normal bence 
0 oy
tarafından
Belden uyuşturma olduö 1 hafta belim ağrıdı sadece

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 592 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,431 soru

11,419,508 cevap

34,975 kullanıcı

...