0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rusya stokladigi altınları gosterince altın düşmeye başladı aldığınıza pişman olan var mı 

17 Cevaplar

+2 oy
(4,440 puan) tarafından

Altin hicbir zaman zarar ettirmez 

Altin ciktigi yeri unutmaz

Altin anca kardan zarar ettirir

SAYGILAR

:D:D:D

(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle :D
(4,440 puan) tarafından
Altinla fazlasiyla hasir nesir oldum=)
(3,832 puan) tarafından
Katılıyorum +++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altın asıl yükselişini 1-2 sene içinde yapacak. Bu yükseliş sadece gösteriş. ☺️
tarafından
Bir kaç gram altınım var bozup düşünce mi alsam :-D düşer mi ki
0 oy
tarafından

Yo  hiç pişman değilim   düşsün birazdaha alırım   uzun vedede zarar olmaz  

tarafından
Şimdi ben bozsam düşünce mi alsam
tarafından
Bence  hiç riske girme  nakit  gider çünkü  ben çıkınca da bozmuyorum   ama düşünce  kuyumcu beni arıyor   hemen  hesablarina parayı atıyorum satış yapıyor müsait olunca gidip alıyorum
0 oy
(576 puan) tarafından
Uzun vadede zarar yapmazsın hiçbişeyden. Alıp unutcan ne alıyosan artık
tarafından
Ben 806 dan almıştım bozsam düşünce yapsam düşer mi
(576 puan) tarafından
Bozma canım dursun  paran değersizleşir sonra üzülürsün
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Martta her halukarda 1000 tl olacak
0 oy
(119,248 puan) tarafından
altini bugun alip haftaya kar etcem diye bekleyen zarar eder uzun vadeli kazandirir
tarafından
Ben 806 dan aldım bozsam düşünce alsam düşer mi ki
(119,248 puan) tarafından
2018 de dugunum oldu o zaman 60 bin verdikleri bileziklerim suan 350 bimi gecmis dusun uzun vadeli alinmali
tarafından
Maşallah dün satıp bugün alsaydık kardaydik şekerim :-D bizde tarla mahsulunu altına yatırdık araba nasip oldu artan gram altınlar kaldı onları arttirabilsem diye düşünüyorum ise baslayacagim ozaman her ay 1 gram yapar kenara atarım artık :-D
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Ben buraya guvendim yine zarar biliyodum duscegini tahmin ediyodum:ermm:

tarafından
Hep öyle oluyor dimi bende şanssızım düşerken satıyorum alırken yüksek fiyata alıyorum dün bozup bugün alsaydım kardaydim :-D
(1,046 puan) tarafından
Bende oyleyim boralim bozuk ya :(
0 oy
tarafından
Altın herzaman değerini kazanır pişman olmadım hiç 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben dün altın hesabı açtım oğlum için 1 gram attım hemen. Evet düştü şuan ama altın asla zarar ettirmez. Unutmayalım ki 1 gram altın zamanında 200 liralardaydı şuan 900 lere dayandı :D o yüzden altından zarar Olmaz hiçbir zaman. Olursa da altın borcu olana olur fazlasıyla öder 
tarafından
Bende oğlum için şimdiden biriktirmeye başladım bakalım hayırlısı olsun hakkımızda haklısın 200 e birdaha düşmez bu altın kıyamete yakın altın kiymetlenecek diyorlardi git gide dahada kiymetlenir işte bugün Rusya'nın bozduracsgini bilseydik bugün alırdık :-D
(25,224 puan) tarafından
Sen kenarda paran varsa al gitsin 1 ay sonra görelim farkı :)
tarafından
Yok be gülüm ozaman hiç ellemeyeyim ben bunları 1 ay sonra bozarım düşünce alırım :-)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Şuan düşmüş mu hiç bakmadım nekadar ki çeyrek vs
tarafından
Ben gram olarak alıyorum canım kuveytte 1402 TL canm çeyrek
0 oy
tarafından
Altın alıp 5 gün sonra bozdurama zarar ama altın akılda 7 ay 1 sene bozduran bol kar var 

Mesela yazın gram 350 tlydi şimdi 850 

Ceyran altın 8 ay önce 700 tlydi şimdi 1400 tl 

Bunun neresi zarar keşke benimde bir çeyreğin olsaydı  700 tl kar etmiş olurdum 
tarafından
Benim vardı bebeğe takılanlar eşim hepsinin çarkına okudu şimdi bozmasaydi degerlenirdi .. bendede şans yok altında alınca düşüyor bozarken düşüyor az az da olsa hiç değilse boza ala çeyrek katına çıkarmısim
0 oy
(930 puan) tarafından
Bin 450 lira uçmuş aksine 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Takmayı seviyorum ben aklım alamadıklarımda hâlâ :) 
0 oy
tarafından
Böyle dalgalı bı zamanda kısa vadeli ne olacağını kimse bilemez. Altın her zaman uzun vadede kazandırır. Asla zarar ettirmez. Alıp kenara aticaksin onu unutucaksin.
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bozdurmayın sakın altın zarar etmez
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Keşke dün bozup bugün alaydım 900 liraya yakın karım vardı :)))   ben 2 aydır altın hesabı açtım atabildikçe atıyom içine parayı.. Kısa vadeli düşünenler zarardadır da bnm gibi uzun vadeli düşünenler kar yapar
tarafından
Bende öyle dedim valla dün bozup bugün yapsaydım kardaydim neyse bugün bozdum biraz inşallah düşer de alırım :-D
(1,414 puan) tarafından
Yokkk cınım ben bozmıcam hem kardeşim daha yükselecek bekle dedi hemde burda biri vardı Aslışahmıydı neydi adı o da 1000 tl yi görecek diyor o zmn bozdururum inincede alırım :)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 264 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 605 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
0 oy
21 cevap 749 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu

379,219 soru

11,351,753 cevap

34,822 kullanıcı

...