+1 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Dün sancım var diye hastaneye gittik kaynanam da geldi neyse açılma yok diye eve geri geldik kaynanam üst katımda oturuyor ve oda bize geldi evi falan topladı yatak odama girip yatağı düzeltti çamaşırları katlamış falan bende dedim ki yatak odami ben hallederim dedim yardım ediyorum falan dedi olsun sonuçta yatak odası ve özelim dedim eşim de elleme anne falan dedi ama hala diyor ki sen de benim kizimsin ne olacak bişe olsa görsem de bişe olmaz diye sinir oluyorum ya gelince pek konuşup yüz vermiyorum ama anlamıyor önceden olsa gelince sohbet ederdim dinlerdim kahve yapardım hemen şimdi gelince ya telefonla ilgileniyorum ya televizyon izliyorum dinleyip konuşmuyorum fazla ama anlamıyor ne yapmalıyım sizce anlaması için valla artık tükendim ya 

28 Cevaplar

0 oy
(228 puan) tarafından
ayyy benim kaynanm da bi ara yaptı ya çok kötü oldum benim özelim sonuçta eşime söyledim yatak odama girmesin diye eşimde o ne anlar özelden diye deli etti valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de en sevmediğim şey yatak odasına benden ve eşimden hariç birinin karışması kaynanam izin almadan çok girerdi uyardım anlamadı sonra tartıştım çünkü orası özel alanım benim
0 oy
(9,927 puan) tarafından
Yardımcı olmasa olmadı diye yakınırsın emin ol ☺️
0 oy
tarafından
Hamilelik hormonları olsa gerek sen iyi misin bacı ne güzel yardım etmiş yada oğlunun yanında rol yapmış bilinmez ama rahatsız olman tuhaf 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Kadın gelmiş yardım etmiş daha ne istiyorsunuz kibir de marifetmiş gibi gelince yüzüne bakmıyorum konuşmuyorum diyorsunuz aileniz hiç saygı olarak terbiye vermemiş size aynısını eşiniz sizin ailenize yapsa yangında kül bırakmazsınız
0 oy
tarafından
Kitle odani sen de yada o gelmeden topla
0 oy
tarafından
İnsanoğlu ne kadarda nankör :) yapmasa yardım etmedi dersin iyilik yapmış yinede yaranamamış kadın bu kaynanalar ne yapsada olmuyor işte adı üstünde kaynana benimde iki oğlum var büyük konuşmaya gelmez 
0 oy
(67 puan) tarafından
Valla biraz abartılı buldum seni kadınada uzuldm ne yapsa yaranamaz bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 199 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 626 göst.