0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,730 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canlar merhabalar yeni gebe olduğumu öğrendim son adet tarihim 8 Ocak ama eşim ayın 24 inden sonra geldi  10 gün önce doktora gittim keseyi gördü yolk diye bir şey de görmüştü 10 gün sonra gel dedi bugün gittim kese var dedi bebek yok dedi 1 hafta daha bekleyelim dedi kafam karıştı kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
(9,650 puan) tarafından
Daha yeni haftaya görürsün canım
(1,730 puan) tarafından
Kız bana neler dedi boş gebelik olabilir kese 22 ml olmuş bebek yok filan dedi kafam karıştı
(9,650 puan) tarafından
Boş gebelik olabilir canım eğer bebek oluşmazsa Allah yerini doldursun inşallah
(1,730 puan) tarafından
İnşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde doldursun
-Reklam-
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Bebek gelişmesimi acaba belki haftaya gösterir kendini yani kese varsa bebekte vardır boş gebelik dedikleri bişey var ama onda kese oluyor mu bilemedim sen evham yapma bir hafta daha bekle bakalım canım.
(1,730 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(1,049 puan) tarafından
Bende de bebek görünmedi kese vardı bebek yok dedi sonra radyolojiye gönderdi baya yakınlaştırıp baktılar kalp atışına baktılar kalp atımı vardı sizde de muhtemelen öyledir 1 2 haftaya net belli olur daha minik 
(1,730 puan) tarafından
Nasıl yani canım seninkinde bebek var mıydı yok muydu benimki bu 6 hafta oldu gittim kese var dedi ama bebek yok dedi olması lazımdı filan dedi
(1,049 puan) tarafından
Bebek vardı canım bana kendi doktorum dediki kese var ama içi boş boş gebelik dedi kısaca alıcaz keseyi tekrar denersiniz dedi yinede Bi radyolojiye göndereyim dedi gittim baktılar baya kalp atışı vardı minicikti daha yeni oluşmuştu
0 oy
(116 puan) tarafından
Geç dolenme olabilir bnmde8haftalilken kalp atışı oldu 
(1,730 puan) tarafından
Bebeği ne zaman gördünüz
(116 puan) tarafından
8haftalikti bn kalp atışını duydum   6 haftalıkken kesem boştu  bnmde doktor ne dedi snaa
(1,730 puan) tarafından
Bana dediki alttan bakım dedi baktı kese 22 ml dedi bir şey göremiyorum dedi haftaya tekrar gel dedi zaten bakıp çıkması 2 dj sürdü
(116 puan) tarafından
Bekle canm iki hafta daha
0 oy
(487 puan) tarafından
Bir arkadasiminda öyle oldu canım kese vardı ama boş görünüyordu sonra tekrar kontrol gitti evet gelisememis sağlıksız gebelik dediler ve küçük bir operasyon geçirdi.olabiliyor yani ama sizinki öyle olmayabilir geç dollenmede olmuş olabilir sonraki kontrolde görünür inşallah herşeyin hayırlısını nasip etsin Allah
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle ama ben kürtaj istemiyorum 1 tane kurtajim var zaten 2. Yi istemiyorum
(487 puan) tarafından
Arkadaşımın da ilk gebeligiydi cnm bizde dah yeni diye ilaç iğne vs ile düşürürler diye düşündük ama Dr normal bebek olmadığı için iyice temizlemek gerek demiş birde ilaç fitil falan kullanmıştı onlar yapismasin falan demiş yani doktor olması gerekeni söyler zaten dediğim gibi inşallah seninki öyle değildir hayırlı güzel haber alirsin
(1,730 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(378 puan) tarafından
Sanirim 6 haftalik hamilesin, 7. Haftada daha net belli olur insallah canim
(1,730 puan) tarafından
Evet 6 haftalık gebeyim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Son gebeliğim de 7 haftalıkken anca gördük kızımı canım. 3 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. Ortada kese bile yoktu sadece kanda gebelik olduğu belliydi doktor kimyasal olabilir dedi ama bekledim 7 haftalık olduğunda kızımı gördük 8 de kalp atışı dinledik. Biraz daha bekle Rabbim kucağını boş birakmasin inşallah
(1,730 puan) tarafından
Aminnnn canım şimdi 6+6 haftalık gebeyim bir şey göremedim filan dedi ümitsiz konuştu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde 1Sehzade Annesi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 522 göst.
0 oy
6 cevap 218 göst.

381,110 soru