0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
10 aylık kız bebeğim var ilgisini çekecek.uzunca bir zaman oynayacağı bir oyuncak öneriniz var mı .

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Vallahi bende o kadar aradım en son e bebekten iki tane aldım bakalım ne gelecek :D benimde 10 aylik canim 

Bir sürü bebeleri cingirak falan var ama sıkıldı gibi oynamak istemiyor bu ikisini aldim canım 2 gün önce kargoya verilmiş bakalım ne zamana gelecek 

image

image

tarafından
Ahhh Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah ☹
(503 puan) tarafından
Amin inşallah
tarafından
Ne güzel canım güle güle kullansın kuzucuk benimde kumandaya takmış o yüzden dedim bunu alayım belki ilgisini çeker em azından ses duyarsa
tarafından
2 gün önce oyuncaklarda %28 indirim vardı canım. Bende takip ediyorum . O yüzden o fiyata almışsın.
tarafından
Evet canım işte o gün bu fiyata aldim ertesi gün uçtu öyle
-Reklam-
0 oy
(2,583 puan) tarafından
Ben de beklim şurda benimki de 10 aylık
0 oy
tarafından
Müzikli renkli tuşlu radyolara bayiliyordu benimki.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Aktivitw masası almalısın bizimkide 10aylık başından ayrılmıyo ☺️
0 oy
(120,691 puan) tarafından
tablet olabilir pilli 

ilk arabam olabilir

yurume arkadasim.

hanu şu pilli bi oyuncak var cizim yapiyo o olabilir
0 oy
tarafından
Fisher price eğitici köpekcik sonra birde kumandasını aldım ikisinide dil gelişimi için iyi diyorlar biz 6 ayligiz biraz büyünce 10 aylık falan olsa ilk arabam diye oyuncaklar var yürümesi ve sürmesi icin onlardan alırdım birde tatlım manyetik miktatisli  harf ve sayılar var buzdolabına yapışan onlarda çok güzel biraz buyusun alacağım renkleri sayıları falan saymak için yavaş yavaş başla anlamasada zamanla kavrar bence alacağım oyuncak eğitici birşey olsun 
0 oy
tarafından
O aylarda aktivite masasını seviyorlar birde ilk arabam
0 oy
tarafından
Bultak lar hafıza kart oyunları müzikli oyunlar hatta kule logo plastik logo erkekse araba kızsa bebek felan birde küçük 0 3 yaş arası masal ve ben kesiyim arabayı xiyekitaplar olabilir daha çok seçenek var tabi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
19 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde irmikmoms (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur29 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
3 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tubaa355 (754 puan) tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,286 cevap

35,954 kullanıcı

...