0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhabalar arkadaşlar benim eşimin teyzesi ile amcası birbirleri ile evliler ve 3 kat evimiz birinci katta eşimin teyzesi ve amcası yaşıyor 2 katta kayınvalidem 3 katta benim evim var eşimin kuzeni yani amcası kizi 13 yaşında kızı çok serbest buyutmusler kız TLF ordan burdan pis videolar izliyor eşimle kuzeni süt kardeş oluyorlar bu kız okulda kız arkadasini yanlış manada öpüyor kız kıza anlayacağınız kız arkadasi annesine anlatıyor annesi okula gelip rehber hocasına anlatıyor rehber hocasıda savcılığa şikayette bulunuyor benim eşim çocukları çok seviyor kuzenine bebekliginden beri hep operdi severdi sonucta süt kardeşi benim yanımda dahi severdi kıza sakallarini sürerdi sinir ederdi savcılıkta ifade verdi kuzeni demiski benim erkek kuzenimde beni hep öpüyordu bilmem ne kendini kurtarmak için yalan söylemiş eşim bunu duydu kahroldu mahvoldu eşim intihar bile etmek istiyordu zor tuttuk eşimin teyzesi ve amcası savcılıkta o oğlan öyle birşey yapmaz demişler eşim karakola gitti ifadesini verdi karakolluk bir durum ortadan kalktı ama nede olsa büyük bir leke eşim bir haftadır evde ölü gibi evde huzur kalmadı bana akıl verin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
3.post canim ikisini sil bence 
(77 puan) tarafından
Dikkat etmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence siz taşının bacım eşinde 13 yaşındaki bi kıza niye sakallarını sürtüyor bence çok yanlış bi hareket bu 
(77 puan) tarafından
Ya şimdi bu kız bebeklikten beri aynı evde buyumusler kendi öz kardeşi gibi zaten süt kardeşi tabi eşim önceden sürüyordu sakallarini yüzüne sinir etmek için daha çok küçüktü şimdi desen zaten eşim yanına bile yaklasmiyordu büyümüştü olgun olmuştu diye
0 oy
(15,166 puan) tarafından
Çok kötü bir durum. Zamana ihtiyaç var. Eşinin yanında ol. Başka yapacak bişey yok. 
(77 puan) tarafından
Herzaman yanındayım ama korkuyorum
0 oy
(403 puan) tarafından
Yanlışı yanlışla kapatmis cocuk olsada bence ordan ayrilin imkaninz varsa cok ağır bi itham kim olsa o kaldiramaz esinde onun artik küçük bir kiz değilde ergen oldugunu anlaması gerekiyordu ona göre davranmaliydi bide kızın yönelimi farklı olabilir nasıl seyler izliyor bilemm ama yaptığı sey farkli
(77 puan) tarafından
Benim eşim bu sevmeleri daha o 9 10 yaşındayken yapıyordu ben bu üç senedir ona karşı yaklaşımını hiç görmedim hatta bir gün kız geldi dediki abi sen beni küçük Ken çok seviyordun benden gicikmi alıyorsun dedi oda yok abim dedi sen artık olgun bir kızsın diyordu seviyorum dedi yine seni
(403 puan) tarafından
Eminim eşinin yaklasimi öyledir ama ergenlerin kafasi baska çalışıyor üzücü bir olay
(77 puan) tarafından
Ergen nasıl ergen huzur yok evde bir haftadır benim bir kızım var onu düşünüyorum kahr oluyorum rabbim kimseye bela iftira vermesin
(403 puan) tarafından
Aminn canim amin inşallah zor
0 oy
tarafından
Süt kardeş fln ne alaka ya nolursa olsun elin kizini opemes sakalını surter fln ne ya . Millet bırak kuzeni kendi kızına neler yapıyor görüyoruz duyuyoruz. Aklını başına toplasın da birdaha yanlış anlamaya mahal verecek şeyler yapmasın. Kız belli ki rahatsız olmuş söylemiş. 13 yaşındaki kız yalan söylemez bence daha çok küçük o dediğin videoları da illa birinden görüp izlemiştir. Durduk yere nerden aklına gelsin izlemek. 
(77 puan) tarafından
Ya tabiki bu devirde insan kendi babasından korkması gerekiyor ama kızın annesi babası bile gelip eşimden özür dilediler bu durum yaşandı gi için çünkü kendi kizlarini iyi tanıyorlar
(1,405 puan) tarafından
bence eşinin de yaptığı yanlis. kendinde yazmışsın hhem bal yanlış anlaşılir diyee sindire değil 9 yaşındayke. diyrosunuz demek ki yanlış bisey ki yanlış anlaşılma durumu olur. ayrıca süt kardeşi geç şuan ki istostmarlaeim hepsi zaten akrabalardan oluyri. yanlış anlama kocanı suçlamak için dmeiyrium. ama kıza bu şekilde yaklasildigi için o yanlış olarak görmüyor haliyle. okulda d adisarda da olacak istismara açık oluyot
tarafından
Aynen katılıyorum bende bunu söylemeye çalıştım . Niyet ne olursa olsun yapılan yanlış yine de
(77 puan) tarafından
Ya bende diyorum eşime keşke bu şekilde onu sevmeseydin ama ben bakıyorum eşimin küçük erkek kardeşi var ona karşıda öyle sevme biçimi vardır ya oda öyle sevince mutlu oluyordu egleniyordu ne bileyim ben basım okadar çok agriyorki
tarafından
İyi de yaptığın kıyaslama çok yanlış. Dediğin gibi olsa bile biiri kendi kardeşi ve erkek. Diğeri kız ve kuzeni.
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bence kızin bi psikologa gitmesi lazim. Zamanla unutulur canim.ama zor bi durum hele ki çevre icin
0 oy
tarafından

Eşin 13 yaşındaki bi kızla nasıl süt kardeş oluyor mantıken esininde 13 yaşında olması gerekiyor ben mi yanlış biliyorum süt kardeşi kavramını acaba :ermm:

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 456 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 260 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 619 göst.
0 oy
3 cevap 226 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,135 cevap

34,824 kullanıcı

...