0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Balkondan çek çek ve vileda sapını atmıştı görudgumde cok geçti (ıkısı de kırıldı) :D

klozete ayrı zamanlarda pıjamayı ve legoları atmıştı kriz geçirdigim dogrudur :D
Fırının en arkasına çekmeceden aldıgı hıc acılmamıs bır paket tarçını atmış artık ne zaman attıysa bılmıyorum birgün gormeden fırını calıstırdım ısınsın dıye ve balkona camasır asmaya cıktım bır koku gelıyor ama yanık kokuyor dıyorum bende bırılerı mangal yapıyor heralde içeri bır gırdım kı mutfak duman altı az daha tutusacakmıstı fişi çekip kepçeyle aldım tarcını ama o koku neydi ya öyle :D
Kakalı bezini çamasır makınasına atmış görmeden çalıstırdım sıyah camasırlar butun beyaz kıl gibi uzerınde  pamuklarla cıktı makınadan ve dagılmış kokan bir bez igrenctı kurutup yenıden yıkadım cırptım zorla arındırdım :D
Tv nin arkasındakı kulaklı USB girişi vs oluyor ya oraya cekmeceden buldugu kulaklıgı sokmuş mutfaktaydım cazır cuzur bı ses geldı koştum hemen baktım kulaklık takılı orda onu cektıgım anda pat dıye ekranda beyaz ısık yanıp gurultuyle kapandı bıdaha acılmadı 500 TL cik ekran kartı degişince kendıne geldi garibim :D
Balık akvaryumumuz var kucuk bısey ıkı tane balıgımız var sandalye ıle cıkıp yemi almıs avuc avuc hem yerlere hem balıklara yemi doldurmus Allahtan benı cagırdı hemen bak naptım dıye kurtardık balıkları :D
Komşum sehır dısına gıttı 10 gunlugune ve muhabbet kusunu bıze bıraktı samımıyızde benım oglanda kusu cok sevıyor gıdıp geldıkce ben kusu makyaj aynamın onune koydum eve alalı 10 dk oldu kus aynada kendıne bakıp bakıp ötüyordu oglımda uyuyordu sen uyan dırek kuşun sesıne gıt kafesı aç ****** cıkmaya calısmıs sanırım benımkkde gıtmesın dıye kuyruga yapış elınde kalmıs kuyruk :D ( kuş ıyı kuyruk yeniden uzadı komsumla hala görusuyoruz :D

Daha aklıma gelmeyende vardır :D hadı sızde anlatın kızlar :)

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

Saymaya üşendim hangi birini soyleyim 

Şekerligi çekti kırdı orayı silmek için şu yaptım Konuşan bebeğini viledaya soktu bici yaptırıyorum diye 
2 kilo patatesi camdan aşaği atti birkaçı arabanın üzerine gelmiş 
Mutfak halım yıkamadan geldi serdim yarım saat sonra 1 paket kakaoyu hem halıya hem kafasina yüzüne dökmüş 
Bakliyat dolabından nohutu alıp burnuna sokmuş çıkarana kadar canimiz çıktı 
Tatlı yaptım masaya koydum arkamı donmemle koca borcam yerde 
Annemin mutfağındaki üçlüye armut sokup uzerine su dokmus mama yesin diye patladı annemin akli gitti 
5 tasimi karton topladığımız torbaya atmış 5 günün sonunda adam bulup getirdi 
Daha iki gün önce ebebekte ağlamasın diye eline teşhir ürünü olan tableti verdiler çalışanlar baaakk dedi yere fırlattı onu bozdu
Şimdilik aklıma gelenler 
tarafından
ne kadarlıktı kuzu senınkı suan oglumu gordum  :D R leri soyleyemıyor hayıy hayıy oyle olmaaas dıyor sınırlenınce odasının kapısını carpıyor babasına of puf dıye trıp atıyor bısey yaptıgında ne yaptın noldu dıyorum yok bısey dıyo :D 3 yasında ama ergenlıge erken gırdı bence benım oglan
tarafından
19 aylık kuzum ☺️
tarafından
maşallah bıcırıga :) erken konusmus benımkı tembek 3 yasını bekledı smdı de susmuyor cıddı anlamda susmuyor :D
tarafından
Bazen çok net konuşuyor bazen anlaşılmıyor daha anne baba mama dede hayyi hayıy elçi milika bebi aç bak bu hadi bay bay gel abi gitti  bunları net söylüyor kuzum
tarafından
benımkı bunları bıle nerdeyse 2.5 yasında soyledı :D herseyı anlıyor ama soylemıyordu bı anda acıldı 3 ayda herseyı demeye basladı sımdı uzun cumleler kuruyor artık

maşallah derdını anlatıyor ıste senınkı de :D
-Reklam-
0 oy
(967 puan) tarafından

Kız o bunları yaparken sen nerdesin bacı :D

tarafından
evdeyım valla kaş göz arası derler ya aynen oyle oluyor ben bulasık yıkarken yada ev supururken sesten duymadıgım anlarsa yada bı kahve ıcıyım dıye popomu 10 dk yere koydugumda :D suan 3 yasında bır gunde olmadı bunlar tabi ama yeter kı fırsatını bulsun yani :D
0 oy
tarafından
Çamaşır makinesi çalışırken kapağını açmıştı emniyeti yokmuş mutfaktaydı makine her her su olmuştu misafirim de vardı üstelik..geçen yemeğe gittik yemekler gelmeden ayran getirdiler hemen döktü sandalyeden aşağı..rezil olduk :)) çok var da sayamıyorum
tarafından
saymakla bıtmıyor :D bişey dökmek faln bana normal gelıyor artık agzına aldıfı suyu meyve suyunu ayranı  sütü duvara püskürtüp asagı ınmesını ızleyen bır cocuk benımkı :D
makına emnıyetsız nasıl oluyor cok kotu olmus o ya :D
tarafından
2.el almıştık cnm kayınpederler de köyden gelmişti..onun da emniyeti yokmuş sanırım bir açtı kapağı her su oldu
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimki daha 4 aylık ama seninki fena yaa Allah yardımcın olsun :D
tarafından
erken konusma 4 ay daha en sevımlı zararsız  zamanı   :D
suan benımkı 3 yasında zamanla oldu hepsı hala da oluyor :D
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Aboooowww he vallah benim oglum melekmiş maşallah :) 
tarafından
:D benımkı yaramaz bır melek alıstım artık sanırım eskısı kadae şok olmuyorum :D
0 oy
(142 puan) tarafından
Allah seni ya 
tarafından
:D ne Allah benı kız naptım ben herseyı oglum yapıyo :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Daha 15 aylık canım çok şükür bir yaramazlığımız yok sofrayı toplarken de yardım eder bana ekmeği su şişesini de mutfağa getirir 
tarafından
yaramazlıklarını yazdım dıye yardımları yok degıl canım ne desem yapar sagolsun kuzum 3 yasında suan ama yaramazlıktan da vazgecemıyoruz :)) maşallah senınkıne de ogrenmelerı ıyı bende verırım elıne bıseyler kendısı toplar dagıttıklarını oyuncaklarını yedıgını tabagı vs
(7,376 puan) tarafından
Biraz daha büyüsün bizimde başlar yaramazlıkları
0 oy
(119,134 puan) tarafından
aay yaz yaz bitmez bak bugun 1 kiloluk un vardi dolapta almis paketi yirtmis haliya dokmus oynuyodu ( sadece 5 dk wc gitmistim  )
(142 puan) tarafından
Ayyyyy içim gtti
(119,134 puan) tarafından
bide boyle alip havaya atiyodu bi gorseydin
tarafından
noluyosa o 5 dk larda oluyor zaten bı nefea alalım dıyoruz 1 saatlık iş cıkıyo  :D
0 oy
tarafından
Benimkinin zararı yok ya hareketli ama zararsız kendi kendine oynar oyuncakla işi bitince kutuya geri koyar
tarafından
Maşallah canım valla asla şikayetçi degılım ama kas goz arasında bısı yapıyor aklım cıkıyor yetısemıyorum bazen cıdden hıc yerınde durmuyor daha gecen gun kayınvalıdemın kucuk aynasını aldı balkondan asagı attı bıde uf oldu babaanne  dıyo guluyo kadına :D
tarafından
Onlar tatlı yaramazliklar
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Bizimki yaramaz değilmiş demek ki ya sadece çok karıştırıyor sağı solu, dağıtıyor falan. Buraya yazacak kadar bişey yapmamış. 19 aylık.
tarafından
maşallah dıyelım nazar degmesın :) zorluyor bazen sınırlarını cıdden heryerden cıkıyor herseye el atıyor hep bı ısler pesınde :D varlıgına cok sukur asla sıkayetım yok ama korkuyla gezıyorum pesınde kndıne bısı olcak dıye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,095 göst.
0 oy
4 cevap 259 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 453 göst.
27 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,294 soru

11,322,867 cevap

34,773 kullanıcı

...