0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugün kreşten oğlumun öğretmeni aradı oğlum 4,5 yaşında ve hala düzgün konuşamıyor önce bunu belirteyim... Öğretmeni aradı arkadaşlarını vuruyor ben uyarıyorum sizde konuşurmusunuz dedi öğretmeni çok iyi biri baya konuştuk oğlumun neden böyle kendimi ve eşimi suçluyorum zaman zaman eşimin ailesi yüzünden kavga ediyoruz şahit oluyor bu yüzden mi acaba birde oğlum izlemesin diye neti falan kapartırmıştık bir kaç gündür tekrar izliyor vermeyince çok ağlıyor bir şeyden mi etkilendi bilmiyorum ve çok üzülüyorum öğretmeni dersini herşeyi mi çok güzel yapıyor ama böyle bir şey başladı dedi ve sürekli b*k diyormuş kızlar acaba tam kendimi ifade edemiyor bundan sebep olabilir mi ne yapabilirim sizce

4 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Çocuğun yanında kavga etmeyin o çocukların psikolojimi çok etkiliyor bı de pedegoga goturmeni öneririm 
(228 puan) tarafından
Pedegog gidicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ewinizde birisimi kalıyor devir kötü aklınıza herşeyi getirin
(228 puan) tarafından
Yok canım eşim ben ve oğlum
tarafından
O zaman çocukla konuşmayı dene *** yasak kelime sen onu nereden duydun kimden duydum vurmak can yakar senin canını kim yaktı neden böyle şeyler oluyor bu tür cümlelerle yaklaş çocuğuna
(228 puan) tarafından
Sordum kuzum anne arkadaşım benimle küstü Tuğrul benimle küsecekmiş diyor
tarafından
O zaman öğretmen o çocugun velisiyle konuşcak muhtemelen o çocuk şiddet görüyor yada dahasını bilemeyiz de artık
(228 puan) tarafından
İşte bilemiyoruz ki cnm
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Öncelikle bir pedagoga git bence, bide konuşamayan kendini ifade edemeyen çocuklar daha fazla agresif saldırgan olurlar 
(228 puan) tarafından
Gidicem mutlaka herşeyi yapıyor anlıyor konuşmasında fazla dili dönmüyor sadece biz anlıyoruz eşimle
0 oy
tarafından
Benim kızımda 4,5 yaşında benimlede arkadaşının annesi konuştu sınıfta tek bir kıza takmış sürekli vuruyormuş sadece o kıza yapıyormuş bizim yeni kardeşimiz oldu kadın ona bağlafı ama ben öğretmemini kıskandığını düşünüyorum. Salı günü doktora randevu aldım. Bence sizde bir doktora götürün derim. 
(228 puan) tarafından
Pedegog mu psikolog mu cnm bende gitmeyi düşünüyorum
tarafından
Pedagog özel seans başı ücret veriliyo malesef öyle bi bütçem yok o yüzden devlet hastanesi çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıkları bölümüne randevu aldım. Psikolog oluyo sanırım çünkü çocuk psikiyatri ayrı bölüm vardı. Çok üzgünüm bakalım salı günü doktor ne diyecek
(228 puan) tarafından
Güzel şeyler der inşallah cnm Bi bakayım bende alayım hemen
tarafından
Bakın sizde aradığınız kritere uyhun randevu yok diyordu bana talep oluşturdum hemen açılınca mesaj geldi girip randevu aldım büyükşehirdeyseniz yoğunluk oluyo bilginiz olsun mhrsde
(228 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 228 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu

380,286 soru

11,386,150 cevap

34,886 kullanıcı

...