+1 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar bebeğe sadece pamuk ve su ile temizlemek istiyorum hastanede veya dışarda iken siz nasıl yapıyorsunuz.

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
22 aylık hala pamuk kullanıyorum 1 kere bile ıslak mendil değdirmedim. Kücük kapaklı bir saklama kabına günlük 20 tane kadar ıslatıyorum ihtiyacım olunca birer tane alıp sıkıp kullanıyorum. Kutuyu çantamda her yere taşıyorum 
(61 puan) tarafından
Teşekkürler  öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Bir kavanoza yıka köy 
(61 puan) tarafından
Soğuk olmazmi irkilir bebek benim ellerim daima soğuktur ilk kızımda alt değiştirirken dokaninca bacağını çekerdi irkilirdi
(142 puan) tarafından
Yok kız ıslak mendil gibi düşün yada şöyle birşey yapabilirsin bir termos ayarla ıslak mendil al bir fane
Dışarda kullanırsın
Termostski suyla yika
(61 puan) tarafından
Ow o daha ağır olur ya dedigin gibi yapayım küçük bı kuru mantıklı
0 oy
(809 puan) tarafından
Nasipse bende pamuk su ile yapacağım. Dışarı da ise sadece üni baby. Unibaby saf suymus. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Evde hep pamuk ve su koyuyorum ama dışarısi icin sleepynin ıslak mendilini aldım gittiğim yerde ılık suyla yıkıyorum mendili öyle kullaniyorum 
(3,832 puan) tarafından
Dertler deryasi kimsin sen kuzum bi deyiver bana beni taniyosun onu anladım hesabında yeni
(142 puan) tarafından
Tanıyorum canım skliyor npim
(3,832 puan) tarafından
Eskilerdenmisin adın ne
(142 puan) tarafından
Söylemem ❤️❤️❤️❤️
(3,832 puan) tarafından
Peki söyleme bakalım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Civilden aldım pamukları sıcak suya banndırdım sıcak suya hafif gül suyu saf zeytinyağı koydum mis gibi oldu
(61 puan) tarafından
Mm olabilir güzel kokulu olur hem.
(1,186 puan) tarafından
Aynenn canım benim
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ben baya temizleme pamuğu aldım kolaylık olsun diye onları Bi saklama kabına koyup ıslatırım diye düşündüm canım öylelikle daha kolay kullanım olur 
(61 puan) tarafından
Evet dışarda her an su bulunmaz en iyisi o şekilde yapmak benimde aklıma fıs fıs küçük şişe geldi  ama onu hazirlayana kadar bebek durmaz
(4,171 puan) tarafından
Aynen dışarı için böyle mantıklı canım
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Dışarıda da pamuk kullandım ilk 6 ay. Hastane de bebek bakım odasında lavabo vardı sorun olmuyordu. 
(61 puan) tarafından
Yok hastane derken ilk doğduğunda bı kutu koymak lazım ıslatıp kullanmak için

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 550 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 238 göst.
19 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu

380,993 soru

11,406,073 cevap

34,944 kullanıcı

...