0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Sorum yukarıda yardım edin lütfen çok korkuyorum kimseyede söyleyemiyorum yine bi kayıp yaşamaktan korkuyorum çünkü 

16 Cevaplar

+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Lütfen en yakın zaman da dr ye git. Progestron kullanman gerek 
(19 puan) tarafından
Progestan var ama doktor kalp atışı duymadan vermiyoruz dedi
(9,651 puan) tarafından
En doğrusu yarın doktora gitmek 5 kayıp yaşamasın Rabbim tekrarını yaşarmasın gerekli önlemleri almak gerekiyor.
(19 puan) tarafından
Kaç kere önlem için gittim ama hep kayıp oldu ondan korkum zaten
(9,651 puan) tarafından
Rabbim korktuğuna uğratmasın..
(19 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kaç haftalık 
(3,282 puan) tarafından
Bişey olursa haber et olmasada  haber ver merak ettim aklım sende
(19 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum şimdi biraz azalmış yatıp dinlendim biraz inşallah sabaha kalmaz bişey
(3,282 puan) tarafından
İnşallh olmaz canım
(566 puan) tarafından
Bendede var ama daha doktora gitmedim adetim 7 gun oldu geçeli testkerde silik cıkıyo bel ağrım benimde var ama normal korkma
(19 puan) tarafından
Aynen benimde öyleydi canım ama Allah'a şükür geçti ayağımı yüksek tuttum
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Hastaneye git canım
(19 puan) tarafından
Ama öyle çok değil hastaneye gidince vajinal bakıyorlar sürekli daha da artıyo diye korkuyorum gitmeye ağrımda yok
(12,854 puan) tarafından
O zaman takip et canım mecbur kalmadıkça kalkma
(19 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da ne biliyim ağrım da yok ya o yüzden gitmek istemiyorum kötü bişe yapmıyorum demi
(12,854 puan) tarafından
Benim de iki kaybım oldu kahverengi leke olarak başladı o yüzden git dedim canım progestan var mı elinde
(19 puan) tarafından
Hap olarak var doktora sordum kalp atışı duymadan vermiyoruz dedi
0 oy
tarafından
Kaç aylık bebeğin. Ayriyeten neden birine söylemiyorsun ki ihmal alınacak birşey degilki bu
(19 puan) tarafından
5+2 haftalık daha çünkü daha önce 5 kayıp yaşadım laflardan bunldım o yüzden
tarafından
Ha öyleyse normal canım. Benimde o haftalarda kanamam oluyordu ben adet oluyorum sanıyordum sonra öğrendim hamileliğimi. Ama doktora tabikide gittim prigestan iğnesi fln vurdular. Hap kullandım düşük olmasın diye
(19 puan) tarafından
Perşembe günü randevum var artarsa tabi giderim ama şimdiden de ortalığı kaldırmak istemedim ağrım yok afedersin sadece peçetede olan bi lekelenme sadece
0 oy
tarafından
Hastaneye git lekelenme çokta kötü bir şey değil ama bir sıkıntın varsa tedbir alınır iyi olur
(19 puan) tarafından
Canım vajinal bakıyorlar ya benim onda kanama olarak artıyo o yüzden gitmek istemiyorum açıkcası tabi olacak varsa olur Allah'tan gelen ama ne biliyim gitmemekle kötü mü yapuyorum
0 oy
(179 puan) tarafından
Yarın bı acile git görün her ihtimale karşı 
(19 puan) tarafından
Şimdi ayağımı yükseğe koydum dinleniyorum belki sabaha kalmaz olmadı giderim tabi
(179 puan) tarafından
İnsallah sabah kalktığında biseyin kalmaz kanaman fln kesilir.. doktora gidersende Altan muayeneye izin verme ultrasonda baksınlar... Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...
(19 puan) tarafından
Kanamam yok çok açık kahverengi lekelenme kan değil
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Hastaneye git canım benim de vardı doktor bir hap verdi leke kesildi ihmal etme git mutlaka 
(19 puan) tarafından
Canım doktora sordum kalp atışı duymadan vermiyoruz dedi
0 oy
(9,547 puan) tarafından
Kahverengi leke normal canım 6 7 hafta ma kadar yaşamıştım yerleşme kanaması
(19 puan) tarafından
İnşallah benimde öyledir ağrım felan da yok
(9,547 puan) tarafından
İçini ferah tut normal kanama olursa git doktora beklemeden
(19 puan) tarafından
Tabiki öyle birşey olsa kesin giderdim
0 oy
(476 puan) tarafından
Bence git canım benim de 9. Haftada olmuştu hemen gittim normal ultrasonla baktılar bana herhangibi bir kanama varmı yok mu diye progestan yazmışlardı kullandım çok şükür sağ sağlim doğurdum nolur ne olmaz bence gitmelisin eşine söyle sadece başka birine söylemek zorunda değilsin başka bahane uydurursun soranada 
(19 puan) tarafından
Eğer sabaha geçmez artarsa tabi giderim bu gün biraz ayaktaydım belki onla kaynaklıdır diye düşünüyorum genelde ayağımı uzatıp dinleniyordum
(476 puan) tarafından
Dinlen canım bol bol özellikle yüksek yerlere uzanma fazla yorma bırak bir bebişin tutunsun sana işler gelip geçici illa ki olur belki parca parça belki yardımla
(19 puan) tarafından
Evet canım haklısın valla yarım saattir yattım ayağımın altında yastık var azalma oldu biraz inşallah sabaha kalmaz
0 oy
tarafından
Ben iki kere bu şekil acillik oldum kanla karışık gele bilir dikkat et benim en son 35.hafta da kahve rengi leke ile suyum gelmeye başlamıştı sancı olmasını bekleme herkes de sancı olmaya bilir
(19 puan) tarafından
Yaa inşallah olmaz
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Canım kahverengiyse birşey olmaz korkma bende de oluyordu kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yok ayaklarının altına yastık koy 2 3 tane uzan geçer Allahın izniyle 
(19 puan) tarafından
Benimde öyle canım o yüzden gitmek istemiyorum zaten eşimede diyemedim hemen doktora götürür diye
(1,003 puan) tarafından
Senin ki iyiymiş ben dedim 1 kere tek baktım ambulans kapıda zorla beni götürdü. Birde ağlıyor nasıl dahada korktum demeye
(19 puan) tarafından
Aynen valla benimkide aynı kız hemen milleti ayağa kaldırır kimse benim hamile olduğumu bilmeden düşürdüğümü duyarlar onun için susuyorum şimdi
(1,003 puan) tarafından
Bence de yok Allah etmesin Rabbim onu göstermesin çok dikkat et en ufak birşeye bakıyor valla eşine de insan birşey diyemez ki korku işte zamanında yaşamış o şimdi bebekten değil sana birşey olmasından daha çok korkuyordur Rabbim o babalık duygusunu annelik duygusunu tattırır inşallah sağsalim minnağı kucağına alırsın çok iş yapma yaparsan da azar azar dinlene dinlene 5 haftalık olmuş zaten Bi 8 hafta daha dikkat edersen geçer zaten yavaş yavaş bu risk dönemleri.
(19 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah ediyorum elimden geldiğince ama bazen de olmuyo demekki herşeyin hayırlısı
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Tüp Bebek yoluyla bebek sahibi olmuş biri olarak endişeni çok içten yaşadım canım korkma inşallah bişey olmaz bu sefer tutunur annesini bırakmaz sen bol bol dinlen .. Allah yardımcın olsun inşallah
(19 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Korkma canim daha kucucukmus. Yerlesme kanamasi ola bilir. Ama doktora bi daniś iatersen yani boyle olmaz, Allah korusun kendin rahatlaman icin bi sor
(19 puan) tarafından
Eğer geçmezse tabi sorarım
0 oy
(795 puan) tarafından
Yok canım benim de olmuştu 3 aylıkken 3 gün kahverengi açık kırmızı leke gördüm bisey olmadi çok şükür 
(19 puan) tarafından
İnşallah benimde olmaz kırmızı değildi benim şimdi biraz dinlendim ayağımın altına yastık koyup geçti gibi ama sabah belli olur
0 oy
(795 puan) tarafından
Bide 5 haftalık demissin bebegin yerleştiği için oluyo 
(19 puan) tarafından
İnşallah dinlendim ayağımın altına yastık koyup geçti gibi ya yarın inşallah hiç olmaz
0 oy
(119,237 puan) tarafından
gittin demi hastaneye durum ne suan
(19 puan) tarafından
Yok gitmedim çünkü ayağımı yüsekde tutup dinlenince geçti pazartesi kontrolüm var o zaman söylücem doktora Allah'a şükür bi daha da olmadı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
+1 oy
6 cevap 181 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BAHAR277 (29 puan) tarafından soruldu

379,109 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...