+1 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından

Kızlar birkac gun once buraya da fikir amacli sormustum heoinize teker teker tesekkir ederimm. Cok yardimci oldunuz. Esim öğretmen demistim arkadsinin dugunu var ve bir kafeteryada olacak biz de davetliyiz ve ben bu takimi sectim esarp da aynisi olacak. Nasil??

image

20 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Güzel düğün kalabalikmo
(867 puan) tarafından
Yok kalabalik olmayacak
(310 puan) tarafından
Daha şık olabilirmiş ama tabi zevkler tartışılmaz güle güle giy canım
(867 puan) tarafından
Cok tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben begenemedim acjkcasi kadini kısa göstermis senide kisa gosterir buyuk ihtimal bide bu esarbi secme şal yap daha iyi
(867 puan) tarafından
Ayhh zaten kisayim ahahahah 156 yim
tarafından
Keşke daha düz bi model secseydin kendinden desenli bi kumasi olan
(1,372 puan) tarafından
Aynı şeyi düşündüm çok kısa göstermiş yada ciddi.modelij hiç boyu yok hoş durmamış boylu birinde belki iyi durur
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım bence daha güzelleri vardır bu pek hoş değil ama sen bilirsin gene
(867 puan) tarafından
Ya o kadar aradim ki ancak bunu bulabildimm. O kadar cok cesit var kiiiiii aklim durdu resmen
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Gayet şık ve güzel güle güle kullan
(867 puan) tarafından
Cok tesekkur ediyorum
0 oy
tarafından
kafe icin yeterli
(867 puan) tarafından
Evet ondan boyle bir sey tercih etmek istedim
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Tek parca bsey secsen daha zarif olmazmii
(867 puan) tarafından
Olurdu ama tek parca olanlar cok guzel ve benim vucudum onlari kaldiramazdi bu birazda kusirlarimi orter hala dogum kilolarimi tam anlamiyla veremedim de :(
(2,202 puan) tarafından
Hee ah su kilolar olsun canim buda iyi hem teserture uygun sikma canini gider insallah❤
(867 puan) tarafından
Ay icimi rahatlattin canımmmmmm
0 oy
(227 puan) tarafından
Beğenemedimmm
(867 puan) tarafından
Yaaaaaaaaa niyee :(
(227 puan) tarafından
anne tarzi
0 oy
(482 puan) tarafından
Takim güzel yalniz bana etek boyu cok uzun geldi Bilek boy olursa daha iyi olur. Gule güle giyin 
(867 puan) tarafından
Tesekkur ederim etek beli lastikli ayarlarim onu
(482 puan) tarafından
Rica ederim ne demek. Hoşça kalın:)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hoş gelmedi bana 
(867 puan) tarafından
Yaaa kimse begenmemiisss
0 oy
tarafından
Güzel canım güle güle giy
(867 puan) tarafından
Tesekkur ederiimmmm
0 oy
(119,338 puan) tarafından
yasin kac bu anne isi gibi
(867 puan) tarafından
27 yasindayim
degistir bence yaa bu bayagi 40 ve ustu gibi
(867 puan) tarafından
Ayyyyy kalbim çıtttt
zevk meselesi begendiysen giy
0 oy
(684 puan) tarafından
Cnm bu misafirlik için gider bence 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Canım çookk beğendim hangi site bu 
(867 puan) tarafından
Ayy gercekten begendin mii. Sitenin adı Ahlemden. Hep burdan alisveris yaparim.  Instagram sayfasi da var ahlem esarp canta diye
(2,886 puan) tarafından
Tabiki güzel canım tam benlik ☺️❤️
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bence değiş güzel değil çok kilolu ve kısa gösteriyor 
(867 puan) tarafından
Canim soyle soyleyeyeim yanlardan simitlerim var gerci su an kilo verme evresindeyim 72 den 69 a dustum ama hala var gobek ve simit onlari ortsun diye de biraz bunu sectim
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Sen bilirsin ama pek güzel değil canım ya daha güzel modeller var sefa mervede falan uygunda suan
(867 puan) tarafından
Baktm aslinda Canim soyle soyleyeyeim yanlardan simitlerim var gerci su an kilo verme evresindeyim 72 den 69 a dustum ama hala var gobek ve simit onlari ortsun diye de biraz bunu sectim
(1,101 puan) tarafından
Valla canım darılma ama cok anne işi ya kac yasındasın bilmiyorum ama 20 li yaslardaysan gitmez
0 oy
(155 puan) tarafından
Bence elbise çok hoş. Ki zaten kalabalık olmayacak ve cafe de olacak. Bunun yeetrli. Hem öyle çok abartılı giymeye gerek yok. Özel bir misafirliğe gidince ve günlük te kullanabilirsin. Kullanışlı gayet. Güle güle giyinin. :) Bu arada benim de eşim öğretmen. :):)
(867 puan) tarafından
Yoo tabii ki de aileden birinin olsa cok ozenirim. :) Vallahi rahatladim rahat rahat giyebilirim. Bu arada guzel tevafuk oldu. Bi de bir sey daha danisayim. Bu takımın altina siyah hafif topiklu bir ayakkabi ile tul siyah corap olur mu sence?
(155 puan) tarafından
Tül siyah çorap çok sevmiyorum ben ya. Ama hafif siyah topuklu neden olmasın. Esarbin ile uyumlu olur. Çorabı da dene kötü olursa ten rengi giyersin. Daha sık olur bence
(867 puan) tarafından
Tamam cok tesekkur ediyorum:))))
(155 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim. :) Şimdiden iyi eğlenceler. :):)
(867 puan) tarafından
Ayyhh amiinn:))
0 oy
tarafından
Acikcasi hic guzel bi elbise degil birincisi kisa gosterir bu elbise ikincisi kac yasindasin bilmiyorum ama kesinlikle 40 yas ustu kıyafeti gibi yani gencsen büyük gosterecektir. Tabi zevkler tartisilmaz buraya sordugun icin fikrimizi beyan ediyoruz bizde :) 
(867 puan) tarafından
Tabii ki oyle yorumun icin tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Ben hiç beğenmedim rengini de modelini de tarzım değil
(867 puan) tarafından
Pekii:))))))
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Valla ben beğendim gayet şık ve zarif ki eşinin arkadaşının düğünü içinde gayet yeterli fazlası abes olurdu
(867 puan) tarafından
Ya cok tesekkur ederimmmm:))
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya canım almadiysan başka birşey bak kısa ve kilolu gösterir hoş deil daha genç işi bişey al tek parça al olmadı 
(867 puan) tarafından
Canim soyle soyleyeyeim yanlardan simitlerim var gerci su an kilo verme evresindeyim 72 den 69 a dustum ama hala var gobek ve simit onlari ortsun diye de biraz bunu sectim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 428 göst.
12 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 484 göst.
8 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 516 göst.
13 Kasım 2022 Moda kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...