0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Calpol icirdim. Alnina islak bez koyuyorum. Baska ne yapmaliyim

11 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Alnına koyma canım eklem yerlerine koy bi de üstünü ince giydir calpol yarım saate etki eder
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
39 çok yüksek ya acile git hemen nasıl durabiliyosunuz evde?
(3,156 puan) tarafından
Antibiyotiğini içirdin mi peki
tarafından
Icirmistik saat 10 gibi evt
(3,156 puan) tarafından
Düşer o zaman büyük ihtimalle sık sık bak mümkünse bu gece uyuma baktın düşmüyor yine soğuk uygulama yap yada ılık bir duş aldır
tarafından
Tesekkurler evt soguk uygulama yapiyorum
(3,156 puan) tarafından
Rica ederim çok zor çocuklarda ateş Rabbim kimseye yaşatmasın senin de yavruna aciil şifalar versin inşallah...
0 oy
tarafından
ilik dus. ve bebekse hemem hastane havale falan olur Allah korusun
0 oy
(485 puan) tarafından
Dus aldır canım ateş düşürücü fitil at canım hiç olmadı acile git ambulansla cagirirp
tarafından
Calpol verdim simdi. Fitil koymiyim degilmi agir gelir ikisi ayni anda
(485 puan) tarafından
Ben pes peşe yapıyordum valla yoksa ateş dusmuyordu normlade suurp ve fitil arasında 3_4saat olmali
0 oy
(310 puan) tarafından
Canım sirke iç ateş olusumunj twtiklio  geçmiş olsun dışardan bedeni buz okur ama çoğu çocuk ateş içrek çıkar dikkat et
0 oy
(119,528 puan) tarafından
cok yuksek acile goturun
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Acile götür yaaa o kadar evde düşene kadar ne olur ne olmaz kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip eylesin Âmin Âmin Âmin Âmin Ecmain Âmin
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Eklem yerlerine ılık bezle sil canım bide ayak altına limon suyu sür iyi geliyormuş bide 4 saat arayla ateş düşürücü içir 39 riskli ateş düşmezse hastaneye götürün büyük ihtimalle enfeksiyondan kaynaklı ateşi var 
0 oy
(482 puan) tarafından
Bir sey deyim mi hic evde düşürmeye çalışma.p ates düşer gibi olur tekrar yükselir.  Muhakkak bebekte enfeksiyon var.  Acile gidin daha fazla bebegi yıpratmaya gerek yok. Gecmis olsu n Allah sifa versin canim
0 oy
tarafından
Alnına eklemlerine kasıklarına da koy canım islak bezi hastanede hemşire öyle yapmıştı bizimkine ve ayaklarının altına birer dilim limon koy çoraplarını giydir o da biraz fayda eder çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bebekle için tehlikeli bir ateş hastaneye götür düşmeden de bırakmıyorlar havele geçirme olasılığı oluyor Allah korusun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 93 göst.