0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Kızlar bebekleriniz 1gunde neler yiyor ve zamanları nasıl geciyor

8 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende surda bekliyeyim:-) benimkide 9olucak
(2,564 puan) tarafından
9 aylık kızım sabah ekmek içi yoğurt pekmez veriyorum

öğlen çorba yemek ne varsa

öğleden sonra meyve püresi

sonra cici bebebe yoğurt  

Akşam ne yemek yaptıysam  

Uyuyunca mama
(2,671 puan) tarafından
Ayy ebnde öyle yapiyrm canım ya iyi bakalım :-):-)
-Reklam-
0 oy
tarafından

10 buçuk aylık bu 10 gündür hic bir şey yemek istemiyor vallahi canım anamı ağlatıyor şimdiye kadar bir sorun yoktu ama şimdi kaç gündür neler yapıyorum neler ama yok yemiyor elinin tersiyle vurup herseyi döküp saçıyor bende şaşırdım artık ne yapacağımı inşallah düzelir bir an önce yoksa kafayı yiyecem hep oyun peşinde ve koşturuyor sürekli emekliyor peşinden koşturuyorum gün boyu :ermm:

0 oy
tarafından
Cici bebe danone anne sütü yemeğin suyunu ekmege batırıp yediriyorum ben ne yersem ona da yedirmeye çalışıyorum 10 aylık kilo da 11i geçti doktor cok iyi dedi dogdugunda 6 hafta yattı o zman süt yetmediği yerde mama verdiler evde hiç mama vermedim benim çocugum biberonu bile bilmez suyu da kaşıkla içiriyorum
0 oy
(119,331 puan) tarafından
10 ayda ne yiyoduk hatirlamadim
0 oy
tarafından
Üç gündür ateşli covid olduk doğru dürüst hiçbir şey yemiyor ama normal zamanda sabah bir yumurta sarışının yarisini zorla yer kahvaltiyi pek sevmiyor sabahlari 180 ml mama yiyor 11 gibi öğle uykusu uyanınca ona özel yaptığım yemek veya çorbadan yer bir kase ara ara emziririm ikindi yoğurt cici bebe veya pirinç unu yaparım küçük kase ile onur yer akşam üzeri meyve yer elma ve portakalı çok sever akşam 6 gibi bı corba ya da yemek yediririm yine ara ara emer gece uykuya geçmeden önce de 180 ml mama bizim yediklerimjzden de yiyebildigi kadar yediririm yemek vakitlerinde
(679 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allahim şifa versin
tarafından
Amin canm tesekkurler
0 oy
(149 puan) tarafından
Sabah kahvaltı yaptırıyorum genelde omlet, krep ,pankek , yani kendimize ne yapıyorsam o da onu yiyor,üstüne mama içiyor. Oyun oynuyor sonra uyuyor. Kalkınca çorba içiriyorum ardından yine mama veriyorum oynuyor ve uyuyor. Kalkınca akşam yemeği ne yaptıysam ondan veriyorum yemeklerimi de tuzsuz ya da çok az tuzlu yaparım salçası, baharati  az olur hep. Üstüne meyve veriyorum yesin diye. En son da mamasını içip uyuyor. Ama kilo alımı az malesef. Çünkü çok hareketli asla yerinde durmayan bir bebek. 10 buçuk aylık ama 9 kilo malesef 
(679 puan) tarafından
Bizimki de öyle canım 1 sn yerinde durmuyor çok hareketli ve kilo almıyor bu yüzden bizimki de9.5 kilo ve gerçekten 100 Gr gibi birşey alıyor
0 oy
tarafından
Genelde evi talan ediyordu. Yeni yeni 3-5 adım atmaya calisiyordu. Yediğim her yemekten yedirmeye calisiyordum. Sabah kahvalti ederdik  ispanak yogurt verirdim aralarda emzirirdim. Ertesi gün tavuk corbasi yardim ondan icirirdim ogle aksam  aralarda yine emzirirdim. Benm kizim sadece anne sütü ve yemek yedi. Hazir mama cicibebe pirinc unu mamasi agzina surmedi sevmedi onlari.
0 oy
(2,564 puan) tarafından
9 aylık kızım sabah ekmek içi yoğurt pekmez veriyorum 

öğlen çorba yemek ne varsa

öğleden sonra meyve püresi 

sonra cici bebebe yoğurt  

Akşam ne yemek yaptıysam  

Uyuyunca mama

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu