0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar benim kaynanam ve kayınpederim çalıştığım icin bizim evde çocuklara bakıyorlar haftasonları evlerine gidip Pazartesi gelirlerdi artık Onuda yapmıyorlar haftasonuda bizdeler, torunlara aşırı düşkünler öyle böyle değil ben ömrümde böyle birşey görmedim şimdi Benim sıkıntım kayınpederim de kaynanam gibi çocuklara aşırı düşkün anne rolü ve evin hanımı rolü pynuyorlar kendimi bazen evimde misafir hissediyorum öyle nefret ettiriyorlar kendilerinden ben ne yapıcam 

15 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Isten cikip otur cocuklarina kendin bak gelmezler o zaman
(9,491 puan) tarafından
Hem çocuklarına bakıyorlar mis gibi hem de onları istemiyor bu ne yaman çelişki, istemiyorsa onlardan rahatsız oluyorsa kendi baksın çocuğuna o zaman . Ben öyle olsa gurur duyarım evimi çekirip çeviriyo diye
tarafından
Ben kaynanamla dip dibeyim yani aramizda 5 dk mesafe var anne sen bak ben calisiyim dedim ben bakamam dedi yaşlı da degil 55 yasinda kadin ama rahatina duskun bakmak istemedi ben de kırdım dizimi evimde oturdum. Hanfendinin 2 cocuguna birden bakiyo sukredecegi yerde sikayet ediyo vallahi de billahi de cocuk bakmasi calismaktan daha zor kim ne derse desin. Sen ise gidiyosn cocuklarina bakılıyo guvendeler oh oyle hayati herkes ister ama mutlu olmak yerine laf ediyo o zaman otur cocuklarina kendin bak ben kotu bisey demiyorum yani
(9,491 puan) tarafından
Benimki de 50 yaşında bakamam çok yaramaz diyor kreşe ver diyor 20 aylık bebeği
tarafından
Ahahah benimki de ayni o zaman ne yapiyoruz oturup kendi cocugumuza kendimiz bakiyoruz herkes post sahibi kadar sansli degil ama iste bilene :D
(9,491 puan) tarafından
Aynen kuzum :D
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şükredecen bacım... 
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Cocuk için sabredeceksin başka yapacak bişe yok 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çocuklarına kendin bak
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Biyandan iyi kız torunlarina sahip çıkıyorlar calisiosun ya annene baktircan rahatsizsan yada kreşe vercen ama bence yükünü alıyorlar daha iyi deil mi
(135 puan) tarafından
Yükümü alıyorlar doğru ama çocuğuma annesi gibi misafirime evin hanımı gibi davranıyor bide sürekli çocuğumu kendilerini sevdirmek için uğraşıyor en basitinden sürekli biz gidelim mi oğlum diye soruyor
0 oy
tarafından
Hiç ilgilenmemesinden iyidir bacim bunada sukur
0 oy
tarafından
Senin yerinde olmak isteyen çok bence değerlerini bil

Bak burada birisi dert yanıyodu bakıco bulamaışta
0 oy
(418 puan) tarafından
Kimse bakmasa, zorlanırsın 

Baksalar, böyle dert olur 

En iyisi kendi göbeğini kendin kes. Kendi kendine kalip zorlanman, şu kaldığın durumdan iyidir
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Cocuklara da degisiklik olsun diyip hafta ici cocuklari onlara birak is cikisi al hafta sonunada evinizde kendinize zaman ayirmis olursunuz 
0 oy
(47 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşlarında ki 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bir insan daha ne ister bilmem.. valla tek başına çocuk büyüten biri olarak keşke diyorum keşke bir saat bakan biri olsa.. bence hiç şikayet etme
0 oy
tarafından
Valla iyilik yaramiyo size.ne güzel kadın bakiyomus işte..hem baktıkça insan daha dök baglaniyo..calismicaksin o zaman otuecaksin bakacaksın çocuklarına..biras iyilik bilin lütfen..he..işinizi yaptırıp hem şikayet etmeyin..birde cocuk bakma ayağına demissiniz..çok ayıp
0 oy
tarafından
Isten cikip oturacan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.