0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi bı hat var iptal etmek için tamamen fatura borcu da gelmiş fatura borcunu hepsini ödeyip ve vodafonda kağıt imzaladik diyelim hattın tamamen kapansın diye kapandığında sizii ariyacaklar dese ve sonra hatbiptal olmamış kontorluye geçmiş 6 ay boyunca yükleme yapmazsanız. Kendiliğinden kapanır diyeceğim sıkı eger o kağıtta yazılı olanları imza atmissak kapanması gerekmiyomu 7 gün içinde yoksa  yanlış yaptım 6 ay boyunca yükleme yapılmazsa kendiliğinden kapanır mevzusu olsa 

Bilgisi olanar yazarmi bu konuda o kağıdı imzalasan zatn direk kapanmazmi

3 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yani anlattıklarından pek bişey anlamadım ama imza verdiysen kapatmaları gerekiyordu. Faturasıza geçirmeleri doğru değil. Haa belki hattın faturalidir onu faturasıza geçirmek için ararlar fatura iptali için 
tarafından
Sadece fatura iptal olmuş hat kapanmamış ama onun için kağıt imzalanmış nasıl oluyo diye merak ettim
(1,577 puan) tarafından
Tekrar arayın yada bayiye gidip iptal edin. Beklemeyin bence o kadar süre
tarafından
Çok teşekkür ederim canım yani suki kağıdı imzaladiysan hattın iptali için iptal olması gerekiyodu demi o zmn fatura iptali için kağıt. İmzalanmıştır belki yoksa
(1,577 puan) tarafından
Yani benim bildiğim hattın kapanması lazım ama önce fatura iptal olacaktır yine sen bi ara kesin bilgi verirler ordan
tarafından
Sadece fatura iptal olmuş hat iptal olmamış 6 ay boyunca zatn yükleme yapılmazsa kendiliğinden kapanır demis ama iptal olsun diye kağıt imzalanmis diye biliyorum ve son faturda ödenmiş hat iptal olsun diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızlar bilgisi olan yazsın lutfenn ❤️
0 oy
tarafından

Kız niye kimse cevp vermiyo :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
16 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu

382,914 soru

11,461,950 cevap

35,052 kullanıcı