0 oy
361 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (204 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

Kızlaaar eşimin yengesine geldimmm evet diyetteyim ama bugunluk kacamak yaptimmm :D napim canim istediii 

Veeee gelmisken bi tatli yapayim dedim her geldigimde yaparim yengesini yormamak icin 

Amaaaa eve gidince kocamada yapcamm 

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ellerine kollarına sağlık canım afiyet şifa olsun bu ne kız de hele bu şeyin ismini de bakalım :D

(204 puan) tarafından
Borcamdaa cheescake :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eline sağlıkta bu ne ki
(204 puan) tarafından
Cheescake yandan cektigim fotoyuda koydum bak :)
0 oy
(930 puan) tarafından
Çilek görüyorum başka şey göremedim 
(204 puan) tarafından
Yandan cektim canim attim bak
0 oy
tarafından
Yallah tazyik hamile değilim canım çekti 
(204 puan) tarafından
Of ulannn :(
tarafından
Hain kadın
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Vaoov bu bir harikaa
(204 puan) tarafından
Tesekkuurr kuzummmm
0 oy
(606 puan) tarafından
Hamileyim yinede girdim cunki girmesin demişsin kendime eziyet severim.
(204 puan) tarafından
Yaaa yapma bunu
0 oy
(209 puan) tarafından
Canim çok güzel görünüyor tarifi kolaysa yapayim at bakalim:)
(204 puan) tarafından
Hemen canım
En alt tabani icin 2 paket burcak buskiviyi rondodan gecirip toz haline gelince ustune 100 gram margarin eritip dokuyoruz sonra borcama yayiyoruz ve duzeltiyoruz bardak altiyla bastiriyoruz dumduz ve sımsıkı oluyor.
Keki icin 300 gram labneyi bi kaba koyuyoruz uzerine bi kutu kremayla cirpiyoruz ustune 1bucuk su bardagi seker koyup cirpmaya devam ediyoruz 4 kasık un vanilya koyuyoruz cirpiyoruz ve en son 2 yumurta ve bi yumurtanin sarisini icine ekliyoruz cirpiyoruz ve yaptigimiz tabanin ustune dokuyoruz onceden isitilmis 200 derece firinda 35 dk pisiriyoruz
Sosu icin cilekleri küp küp dogruyoruz tencereye koyuyoruz uzerine 4 yemek kasigi seker 1 su bardagi su koyuyoruz ve tupe aliyoruz biraz isininca uzerine 2 yemek kasigi misir nisastasini 1 cay bardagi suyla acip cilek sosumuzun icine koyup karistiriyoruz pisene kdr sosumuz pisince firindan cikan kekimizin ilk sicagi cikinca ustune dokuyoruzz ve 2 saat derin dondurucuya koyun daha cabuk toparliyor
(209 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Canim çilekler bahçeden mi :)) 
(204 puan) tarafından
Hayiirr pazardan :))
0 oy
(676 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun canm
(204 puan) tarafından
Tsk ederim kuzumm
0 oy
tarafından
Çilekler buzlukta mi çıktı yoksa tazemi
(204 puan) tarafından
Taze kuzum benim
0 oy
(547 puan) tarafından
Eline sağlık canım. Hamileyim aserdim vallahi :) bu tür başlıkları görünce girip bakasım geliyor

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,570 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 338 göst.
3 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
30 Temmuz 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Efe (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 344 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...