0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar yarın 3 aylik igne yaptiricam ama Bi yandan hala  kararsizim çok yan etkisi oluyomu adet düzensizliği yapiyomus başka biseylerde yapiyomu acaba bide eczaneden alınıyormuş ne kadara aldınız siz en son 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok zararlı doğum doktorum asla tavsiye etmiyorum erken menepoza yol açıyor dedi
(71 puan) tarafından
Ya kötüymüş ozaman yaptirmasammi acaba
tarafından
Kesinlikle yaptırma vücuduna yazık, ne 1 aylık ne 3 Aylik ikisi de çok zararlı, taktirabilirsen spiral taktir yoksa eşin korunsun en sağlıklısı
(71 puan) tarafından
Cesaret edip gitmiştim aslında  spral için tahlil yapalim dedi doktor tahlildede enfeksiyon çıkınca taktiramamistim cnm korkuyorum bidahada gitmeye cesaret edemedim
tarafından
Kuzum senin kararin ama lütfen yaptırma o iğneleri çok zararli
(71 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım dogum yaptım 40. Gün oldum daha da adet görmedim oğlum 7 aylık. 7 ayda diyet yapmadan 12 kilo verebildim sadece. Bu ay aylık igneye döneyim diyorum adet olmayı özledim qma Bi yandan da güzel süt arttırıyor.  18 e almıştık en son 
(71 puan) tarafından
Hic adet olamamak kötü gerçekten.bide Aylik eczanelerde bulunmuyomus nedense cnm
tarafından
3 ay önce ben bunu da depo dan buldum canım zaten
(71 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yorum için
0 oy
(3,282 puan) tarafından
1 kere yaptırdım daha yaptırmam 20 tl falanmı neydi yazın
0 oy
tarafından

Şiddetle tavsiye etmiyorum   6 aydır hasta olmuyorum  ve kist yaptı  26 yaşında menepoz ilaçlarına başladım  kac gündür hasta olmak için uğraşıyorum  oğlun 7 Aylık

(71 puan) tarafından
Canimya çok kötü olmuş gerçekten bende yorumlardan sonra vazgeçtim yapılmaktan
0 oy
tarafından
Geçenlerde birisi ilk başlarda 1 er aylık iğne yaptırın vücut alışınca 3 aylık iğne yaptırın demişti 
(71 puan) tarafından
Hemsire bana 1 aylik iğneler bulunmuyo dedi eczanelerde yoksa bende 1 aylik olandan  deniycektim
tarafından
Telefonla eczaneleri ara sor cnm belki vardir
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bende düşünüyodum yorumları okuyunca vazgectim 
(71 puan) tarafından
Bende vazgeçiyorum sanki
0 oy
(1,505 puan) tarafından
40 im cikti 1 kere adet oldum yanlis hatirlamiyosam biraz unutkanimdir bende aldim 17 tl falandi sanirim yaptirdim sonra adet olmadim kizim 3 ay 10 günlük bidaha yapmicam 
(71 puan) tarafından
Sendemi olamadin bazılarıda çok oluyomus kisiye göre demekki etkileri
(1,505 puan) tarafından
Evet canm bende olmadim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,655 soru

11,424,776 cevap

34,983 kullanıcı

...