0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (1,021 puan) tarafından
tarafından kapalı

Eşimi severek evlendim 6 sene oldu sorsanız hala çok seviyorum ama bu aralar öyle bir değiştiki 5 sene sonunda tedaviyle bi yavrumuz oldu ben işi bırakıyorum saklayamam diye bütün takılarımı sattım araba aldık bu 6 senenin 2 senesi evde oturdu çalısmadı tek laf etmedim ama ilk boşanma lafında her şeyi alırım diye laf etti aslında ciddi bile değildi başanma lafı zaten sadece arabamız birde belli bi miktar paramız var bankada benim üzerime araba düğün takılarımla alındı bankadaki paranın birazı benim tazminatım ve kızımın doğum hediyeleri para benim üzerime ne zaman anasına gitse ayarları bozuluyor yoruldum kızımı bu stresle büyütemem ne hali varsa görsün yaşasın bekar abisi ve anasıyla umrumda değil artık hakkınızı helal edin uzun oldu gerçekten loğusalıktanmı abartıyorum yoksa gerçekten bu kadar değişebilirmi bi insan bilmiyorum babası vefat edeceğine anası geberseydide kurtulsaydım inanın her şeyi yaptım çok iyi davrandım kaç sene evlerinin alış verişini bile ben yaptım ama bunu söylettiler bana sonunda hakkımı helal etmiyorum onlara yoruldum bunaldım kızım olmasa dakika durmam ama kızım işte kızım :(((

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(142 puan) tarafından
Çalıştığın icin hesablarsin hepsini doğum parası hepsini belgeye dokersin krs alamaz arabada takıları satıp aldığını kanitlarsan alamaz 

Ama bir ihtimal yarı yarıya olabilir
(142 puan) tarafından
Evlendikten snta alınan herşey yariyariyadir
(1,021 puan) tarafından
Mal mülk gözümde yokta ben çalıştım çabaladım biriktirdim yavrumuz rızkını açgözlü abisiyle anasıyla yiyecek derdim o
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
suan lohusasin bunu dusunme. o bi b.k alamaz. o kadar kolay degil. 
(1,021 puan) tarafından
Umrumda olmazda benim yavrumuz rızkını anasına abisine yedirecek evlenmeden önce annesi onu ayırıp abisine yemek hazırlardı şimdi kıymetli o oldu ben allahıma bıraktım hesabını sütüm kesilmesin diye sakinleşmeye çalışıyorum yavrum biberon mama hiçbirşey yemiyo :(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 400 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayca_3535 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 535 göst.
+1 oy
22 cevap 540 göst.

378,419 soru