0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
tarafından kapalı

17 günlük bir bebeğim var bügün dudağının üst kısmında ve alt çene üstünde hafiften morluk gördüm nette okudum yeni doğan bebekler de ağlama dan dolayı beyazlık yada morluk oluşabilir diye okudum ama yinede içim rahat etmedi ağlaması huysuzluğu yok emmesi uyuması gayet güzel çişini filanda yapıyor hatta sırtına kadar çıkarıyor yarın doktor kontrolu var ama yinede korktum korkulacak bişey olabilir mi ilk bebeğim :(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal o günlerde kendini kassa bile morarıyor bende korkup araştırmıştım bunu
(731 puan) tarafından
Teşekkür ederim demekki bir benim bebeğim de olmuyor içim ferahladı❤️
tarafından
Rica ederim canım hele bir gün boyunca morduı diğer güne anca geçmişti dudakları bile mordu sonradan pembişleşti
(731 puan) tarafından
İnsan tedirgin oluyor ya :( söz konusu evlat olunca bide ilk bişey de bilmiyorum pek
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canm ağlarken morarması yada beyazlamasi normal ama durduk yere morariyosa kalple alakalı sorun olabilir.. inşallah yoktur geçmiş olsun
(731 puan) tarafından
Bügün biraz ağladı normal de çok uslu kolay kolay ağlamaz düne kadar yoktu :(
(1,785 puan) tarafından
Canm durduk yere mi morardı
(731 puan) tarafından
Bügün fark ettim bir anda morarmış emziriyorum annemde diyor emiyor göüsüne yumuluyo o yüzden morarmıştır diyor
(1,785 puan) tarafından
Bak oda olabilir sen yine de tebdir amaçlı götür doktora inşallah biseyi yoktur

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 530 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 524 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 494 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 312 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,414 puan) tarafından soruldu

384,856 soru

11,511,689 cevap

35,174 kullanıcı

...