0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
12+0  haftalıkken   özelde doktor kıza benziyor dedi bir hafta sonra yine gel dedi yarın da 13 hafta oluyor  degişme ihtimali nedir acaba tecrübeli annelerden bilgi istiyorum çok heyecanliyim ilk gebelik m birincisi düşük oldu :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ilk gebelıgınmış ne onemı var ki cınsıyetın :)

(104 puan) tarafından
sadece  merak :)
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Oğlumda bana 13 haftalıkken erkek olduğunu söylemişti doktor değişmedi yani ama şimdi kızımda 26 haftaligim kız diyorlar hala değişir gözüyle bakıyorum sen düşün :) doğana kadarda sanırım hep acabami dicem çünkü duyuyoruz ama genelde erkek diyip kız olan bebekler varmış kordonu yanlış görenler ama kız dedilerse doğru çıkıyormuş yinede hakkımızda hayırlısı sağlıkla al bebeğini kucağına :)
(104 puan) tarafından
ay aynen insan herseyi düşünüyor vallaha :) amin canım insallah hepimiz sag slaim kucagimza aliriz insallah
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Değişmez sanmiyom canim ya
(104 puan) tarafından
sagol kuzum yarin  belli olacak artk :)
0 oy
(589 puan) tarafından
Değişir haftası çok erken 16dan sonra netleşir oğlumda 12den 16 yw kadar kız dediler :) 
(104 puan) tarafından
ya bana fark etmez kuzum allah hayirlisini sagliklisini versin ikiside evlat ikisi de can :))
(589 puan) tarafından
Öyle tabi Allah hayırlı evlat versin
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Detaylı ultrasonda kesinleşir cnm 
(104 puan) tarafından
tamam canm sagol :)
0 oy
tarafından
Erkek deseydi yine bu postu acarmıydın
(104 puan) tarafından
tabikide açardm neden böyle bişey dediniz ki
0 oy
(850 puan) tarafından
Bana sorarsanız detaylı ultrasona kadar bekleyin..
(104 puan) tarafından
ya acelesi yokta işte canım sadece merak diğer annelerde işleyiş nasıl oldu bende ilk gebelik ilk heyecan bende biraz bu fikirlerden yola çkmak istedim tesekjurler :)
(850 puan) tarafından
Benim de ilk hamileliğim ondan dedim zaten :)göstermedi detaylı ultrasona kadar sırtı dönüktü, 16. haftada kemik yapısından kız dedi..22. haftada detaylı ultrasonda pipisini gördük :))12. haftada cinsiyet oluşumu yeni yeni oluyor..
(104 puan) tarafından
anladm canm :) saglikla kucagimiza aliriz insallah kz erkek fark etmiyo:))
(850 puan) tarafından
Tabi ki, inşallah.. cinsiyetini bilince hazırlıklara başlıyorsun onun heyecanı oluyor aslında merak etmemizin sebebi o zaten :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
8 cevap 177 göst.

380,737 soru

11,399,457 cevap

34,926 kullanıcı

...