0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Geçen yıl nisan ayında annemi kaybettik daha onun acısı tam geçmemişken 2 ay sonrası düğünüm oldu ( daha önce çok kez ertwlendiği için ertelemk stemedi ailem) ve şuan hamileliğimin 7. Ayındayım hamileliğin de verdiği duygusallık var çok moralim bozuk babam WhatsApp durumuna annemin mezarını koymuş hayırlı kandiller diye onu görünce zaten kötü oldum kandilleşmek için aradım babamı napıyprsun ne ediyprsun sordum nilanlı ablam var 2 kardeşiz babamla o kalıyor aile binamızda (amcamlarla) amcamlarda çay içtiğini söyledi ablam nişanlısıyla dışarda babam evde tek kandil günü çok üzülüyorum aklım sürekli babamda sabahtan akşama kadar evde tekdi ne yedi ne içti öyle çok beceremezde telefon da zor konuştum kapatıp hemen ağlamaya başladım çok üzülüyorum sohbet edip dertleşemiyorum kimseyle evde tek kaldığımda sürekli ağlıyorum

7 Cevaplar

0 oy
(1,617 puan) tarafından
Babanı bugun misafir etseydin canım ya 
(208 puan) tarafından
Cuma günü yanımdaydı babam bugün gelmezdi ben gitmeyi çok isterdim aama eşim twekbaşıma göndermez o da evde değil
-Reklam-
0 oy
(3,751 puan) tarafından
Allah sabır güç kuvvet versin  babana yardım etcek yokmu yaninda
(208 puan) tarafından
Ablamla kalıyorlar şuan ama ablam 2 vardiya çalışıyor 1 hafta evde 1 hafta işte akşamları ablam işte olduğu hafta her gün aklım babam da ne yedi ne içti napıyor sıkılıyor mu evde tek çok zor rabbim kimseye yaşatmasın anne baba acısını
(3,751 puan) tarafından
Allah sabır versin zor tabi Her iki taraf içinde Rabbim geride kalana saglikli ömürler versin
(208 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
(3,751 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
(422 puan) tarafından
Kuzum üzme Allah'ın sevdiği kuluymus kader boyleymis sıkma tatlı canını hamileymiş sinde bebeğini düşün aynı durdayim annemler köyde dedem çok hasta kulakları duymaz gözü görmez bugün ziyaretlerine gittim annem yemek ısıttı önüne koydu ne yediğini bilmiyor corbami bu diye soruyor o kadar kötü oldum ki sabret rabbim mekanını cennet eylesin ins baban içinde yalnız bırakma görebildiğim kadar git herkes biseyle imtihan oluyor rabbim kaldıramayacağı mız yükü yuklemesin kendin de mübarek olsun bu arada
(422 puan) tarafından
İsyan etme rabbim herşeyin en güzelini bilir
(208 puan) tarafından
Öyle tabi ama ne bileyim
(422 puan) tarafından
Kalbini ferah tut kuzum sana annemin hayatını anlatayım haline sukretceksin evladına sarıl ona tütün sim sıkı annem çok büyük kaza geçiriyor abim 10 ablam 12 yaşında o zamanlar ben yokum ablamı o trafik kazasında kaybediyor annemi de durumu ağırmis 10 yagumbakindan sonra normal odaya çıkıyor annemi teyzem vs ziyarete gidiyor annem çocuklarının durumlarını soruyor ve hep ikiside iyi cevabını alıyor kimse söylemeye cesaret edemiyor kazadan 1 ay sonra hastaneden çıkıyor eve bı geliyor abim var ablam yok cezanesini bile görmemiş 1 ay sonra öğreniyor vefat ettiğini eve geldiğinde değil ablam ablama ait hiç bişey bırakmamışlar Allah'ım hiç birimizi evladimizla sinamasin
(208 puan) tarafından
Yaa rabbim sabır versin amin inşallah :(
(422 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(9,470 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum zormuş gerçekten ablan niye yanlız bırakmış bütün gün 
(208 puan) tarafından
Amin sağol canım
O da kendi telaşında düğünü yaklaşıyor gelinlik falan bakmaya gitmilti
0 oy
tarafından
Ah canım çok üzüldüm kıyamam ya nası için acıyordur ama emin ol babanın böyle arada bir kendi başına kalması onun için iyi bişey dışardan bakınca üzücü görünüyor ama sonuçta herkesin hayatı var kendi hayatına hızlı odaklanır kimseye muhtaç kalmadan kendini idare etmeye alışır keşke aileniz hiç birbirinden ayrılmasaydı başınız sağolsun
(208 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun aynen belki de babam alıltı ama ben göremediğim için aklım sürekli onda
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Baban tekrar evlenmeyi düşünmez mi acaba 
(208 puan) tarafından
Düşünüyor inşallah karşısına düzgün biri çıkar da evlenir
(3,452 puan) tarafından
İnşallah yaa
0 oy
(895 puan) tarafından
Ah canim bende yillardir bununla yasiyrm.annem gitti ev issiz kaldi.babama cok uzuluyrm.evlenmedi tek basina yasiyr.tek korkusu evde tekken ölmesi.naparsak yapalim olmuyor.ilk baslarda daha cok elimiz ustundeydi.simdi iyi kotu yemek yapiyr camasir yikamayida ogrendi.ev supurur.biz utu ve nevresimleri icin gidiyrz.oda yuk olmamak icin hic sesini cikarmaz sagolsun.ama cok uzuluyrm ona da.hele annem can parcam cok genc gitti bu dunyadan ne cok ozledim onu.ne mutlutmusum aslinda ama hicbirsey tam olmuyor artik malesef
(895 puan) tarafından
Amin insallah.senin annen neden vefat etti
(208 puan) tarafından
Benim annem senelerdir diyaliz hastasıydı 2019 yılımda nakil oldu ama böbrek tutmadı daha da kötü oldu annem neredeyse yatalak gibiydi sürekli yatıyordu hastaneye kaldırılıyordu en sonunda hastanede yatarken beyne pıhtı atmış yopun bakıma aldılar daha da çıkamadı  bu dünyada çok çekti inşallah orada rahattır senin annen neyden vefat etti
(895 puan) tarafından
Allah yerlerinde rahat ettirsin ins.mekanlari cennet olsun.benim annem kalp krizinden vefat etti canm.ölüm haberi geldi bize
(208 puan) tarafından
Hadi yaa :( rabbim bu mübarek gecede kabirlerini nur yapsın inşallah bütğn ölmüşlerimizin
(895 puan) tarafından
Amin ins.mekanlari cennet olsun.bizlerede sabir versin Rabbim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 348 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 263 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,213 göst.
5 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu