0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,921 puan) tarafından

Kizlar hayirli kandiller oncelikle 

Pazartesi gunu 30 haftalik erken dogum yaptim bebegim kuvezde hic ememedi baska sehirde ben sutumu sagip dondurup oyle goturuyorum ancak 2 saat 3 saaymt de bir zorla iki memeden 60 cc sut geliyor bazen 30 az yani goguslerim cok yumusak ama soyle de bisey var  surekli akiyor islaniyorum sagarken yok ama ben anlamadim bu nasi is cocuguma daha cok sut gorurum diyorum ama bu kadar zorla geliyor 

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Erken doğurmadım ama aynı sorunu yaşadım akıyor ama sağarken yok. Emmeden de iyice inmiyor maalesef 
(1,921 puan) tarafından
Aynen ya insallah kesilmez
(13,202 puan) tarafından
Bol bol sağ kuzum
(1,921 puan) tarafından
Sagiyom canim ya gece falan kaliyorum surekli
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ne ile sagiyorsun acaba.ben manuel pompa ile gelmemişti otomatik le sagdim bir de süt artırıcı damla vardı ondan içtim.benim de öyle en fazla 90 çıkıyordu.diger göğsüme de süt toplayıcı koyuyordum ondan da 30 a yakın cikiyordu.sut artırıcı damlayı içince ertesi gün iki katına cikmisti resmen.bol bol uyu stres yapma bu ikisi çok etkiliyor.sagmadan önce ılık su ile masaj yap ovala sürekli sağ bir de inşallah.Allah şifa versin
(1,921 puan) tarafından
Elektrikli makinayla sagiyorum bende bestlak damla tavsiye etti bebek hemsiresi aldim ama en dn fazla ikisinden 75 cc gordum cogunkuk 40 50 yani sitres olmayim diyorum ama iki cocuk bebegimde orda iste elimde olmuyor bazen
(1,140 puan) tarafından
Bacım olur öyle.emmeden öyle çok gelmiyor.ağız sütü en önemlisi.baslarda olur bebişko emdikçe artar inşallah stres yapma daha küçücük zaten midesi ben bir poşet gonderirdim kaç gün icirirlerdi
(1,921 puan) tarafından
Oyle olur buyuk bi ihtimal coz az veriyorlae zaten emene kadar boyle boyle azalip gidecek diye korkuyorum
(1,140 puan) tarafından
Azalmaz inşallah sen uykuna ve stres yapmamaya dikkat et
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bol bol su iç canm uyu dinlen
(1,921 puan) tarafından
Iciyorum canim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ohhh daha ne ya. Bnm tek göğsünden iki üç saatte bir anca 30 CC çıkıyor daha ne istiyorsun
(1,921 puan) tarafından
Yav tabi bunada sukur ama ne biliyim az yani bebek gelince yetmez bana gore diye dusunuyorum bol sutlerimiz olsun insallah
(1,140 puan) tarafından
Sagdigin için öyle bacımcım bebiş emdikçe çoğalacak inşallah
(1,921 puan) tarafından
Duanizda yer acin ramazan efeme teyzeleri entubede kurtulsun aliyim rabbimin izniyle kucagkma  yarin gormeye gidecem icim icime sigmiyor
(1,140 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin kuzuna.Allah yardımcın olsun bacım
(1,921 puan) tarafından
Allah ragzi olsun kardesm

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 127 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...