0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar hepiniz Allah'a emanet olun. Çok iyi kalpli insanlar tanıdım. Rabbim bebeği olamayanlara en hayırlısıyla bebek nasip etsin olanlarada sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin. Bi müddet telefonla daha az vakit geçirip kızıma ayırmak istiyorum zamanımı telefonda en çok burda vakit geçiriyorum kendime söz veriyorum ama yine giriyorum o sebeple sildirmek istedim. Belki yanlışlıkla birinizin kalbini kırmışımdir hakkınızı helal edin benim hakkım hepinize helal olsun sanal ortam hakkımız yoktur elbet ama bir laf bir söz belki o an üzülmemize neden olmuştur bazı insanlar hassas ruhludur ondan helallik almadan gitmek istemedim <3

7 Cevaplar

+1 oy
(119,198 puan) tarafından
kiz niyw noldu
tarafından
Bi şey olmadı kuzum sadece Hamide Tuanayla daha fazla ilgilenmek istiyorum sanırım buraya kendimi çok kaptırdım ❤
tarafından
Kimdi bu giden
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Pitikcanim görüşürüz 
(7,654 puan) tarafından
Eyvallah ciğerim her zaman bekleriz aile gibi olduk ❤
tarafından
Kesin geri gelirim ama inşallah gelmem:D
(7,654 puan) tarafından
Bekliyoruz az kafa dinle:)
tarafından
İnşallah kuzum❤
(48,591 puan) tarafından
Yaa pitikcan mi gitti seviyodum ben onu ya
0 oy
tarafından

Anaaaa yolun açık olsun canım bende gidecem yakında bu nedenle hesap kapattim ama tekrar gelmek zorunda kaldım acayip bağımlılık yapıyor gerçekten. Esime cocuklarima haksızlık yapıyordum gibi geliyor :(

tarafından
Ama gerçek kuzum onların bize en ihtiyaci olan zaman karakterleri 7 yaşına kadar oluşurmuş ondan sonra ne yapsan boş ben kızımın eğitimini vermek istiyorum dediğin gibi evimle ilgilenmek istiyorum eşim tv izliyor ben burda post okuyorum belkide ben çok abarttım insan birinin derdini okuyunca gerisini merak ediyor ondan haber var mı diye bakıyor en basiti. Bence ben ve benim gibi burayı bazı şeylerden daha fazla merkeze oturtan varsa biraz uzaklasmali kendi şahsımca benim yaptığım çok yanlış ben bu yanlışı farkettim ve düzeltmeye çalışıcam❤☺
tarafından
Aşkım ben bi kere gittim kimseye demeden veda etmeyi sevmiyorum ama bazi olaylar oldu geri gelmek zorunda kaldim dahada gitmedim Şimdi gitmek istiyorum kizlara da dedim işte gitmee diyorlar bende o yuzden gecistirdim ama bak sen yazınca ben farkına vardim yine hatamin .Esimle eskiden yatana kadar sohbet muhabbet ederdim simdi başım telde kalkımiyor uykusuz kalıyorum Baak bu saat ailem uyuyor ben burada eee sabah uykusuz olunca onlara bana eziyet burda takilacagima kizimla oynamak varken aşkım bende simdi admine yazacam senle beraber gideyim burdan yaa
tarafından
Kendin evladın ve esin için en doğru kararı ver kuzum hiç bir şey onlardan daha değerli değil ☺❤
tarafından
Son bir post açtım veda postu ama

Aynen dediğin gibi yapacaktım ama sayende hizlandi
(48,591 puan) tarafından
Bu diğer giden kim.acaba
0 oy
tarafından
Var ise helal olsun sende helal et ♥️
tarafından
Helali hoş olsun canım ❤
0 oy
tarafından
Post actim belki görürsün diye ama kapandı

O güzel içten duaların için cok tesekkur ederim bende seni çok sevmiştim keske girmeseydin:( Allah önüne senin gibi güzel insanlar çıkarsın. 

Hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah kızını cok öpüyorum ❤❤❤☺️☺️ Allaha emanet ol canim benim
(12,486 puan) tarafından
Giden kimdi
tarafından
❤Pıtıkcan ❤
0 oy
(48,591 puan) tarafından
Gidenler keşke sonuna ismini yazsa kim gittiki
tarafından
❤pıtıkcan❤
(48,591 puan) tarafından
Seviyodum ben onu insallah gelir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kimdi bu giden.     
(142 puan) tarafından
Pitikcan
(44,603 puan) tarafından
Yaa niye gitti
tarafından
Kız yorumları okusana shshhs
(44,603 puan) tarafından
Yeni uyandım aysuu kim okuycak tek tek yorum sjksksh
(142 puan) tarafından
Kızıyla eşiyle vakit geçirmek istiyormuş kızı bir kere seslenmis oyun için oda burda post okuyormuş bir dakika demiş kızı gidip kendiliğinden oynamış üzülmüş odaa eşi TV izlyormus oda burda tskiliyormus biraz kızıyla ilgilencekmis
(44,603 puan) tarafından
Yukarda siyah yazılı bı yorum daha var oda gitmiş o kimdi
tarafından
Onu yazmamışlar kanka xnxnxn
(44,603 puan) tarafından
Tamam:D
tarafından
Ulan senin için bu güzel beynimi yordum belki diğeri sevda dir :) djxjzjz
(44,603 puan) tarafından
Ahahaha sağol sjsjsj
tarafından
O siyah yazılı olan da kim biliyor musunuz Rabia o da Quen mom nickli vardı yaa