0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından

:'(Kızlar bugün 3. Gün olacak taş gibi resmen yerimden kıpırdayamiyorum mahvetti beni. Tecrübeli anneler yardim edin ne olur 

15 Cevaplar

+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Zoru anlatmışsın yarına kadar ağrısı geçer sakın saçma biri demiş sütü sağ diye 

Haa  sanmışsın  ha bebeğin  emmiş aynı sey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pompayla sağip ihtiyaci olan bi anneye verebilirsin
tarafından
Kız sagınca yine sut gelir
tarafından
Ama ağrisi azalir en azindan. Sütünü sağmazssa ağrilari hep devam etmez mi
0 oy
(699 puan) tarafından
Kız hiç onun ağrısını çekme ben hamileydm mecbur kestim ozmn ilacı varmış ama hamile değilsen git al iç çok iyi biliyorum 
(566 puan) tarafından
Ben de az önce doktordan geldim emzir dedi bol bol su iç
Kız eşim korunuyodu ama bazen korunmadan gericekilmeyle ve birkere geri cekilmedi öküz o gün olan oldu hamileymişim 326 çıkti betam
(699 puan) tarafından
Olacağı varmış Allah hayırlısını versin. İnan bende öyleydm. Smdi iyiki olmuş diyorum zor bir hayat ama Allah canlarını sağ etsin hepsi geçer..

Bak sana ne anlatcm benim kızım da 7 aylık aramızda 5 gün var yakın arkadaşım da 3.cu kıza doğum yaptı yanliz 3 de küçük çocukların. Şuan ki yaşları söylüyorum. İlk kızı yeni 3 e girdi ikinci 1.5 yaşında 3.de 7 aylık. Ve şuan bir daha hamile.
Hamile kalmamak için sprial taktrdi 3.den sonra ama 2 ay önce çok fena adet oluyorum iri pihtilar geliyor dedi. Meğer o pihtilar la sprial düşmüş tabi haberi yok. Smdi hamile işte rabbimin veresi varsa emin ol veriyor. Herseye bir hayır vardır. Benim kaynanamnda çocukları sık sık. İyikide olmuş. Kocası erken yaşta ölmüş bende hep öyle düşündüm
(566 puan) tarafından
Ay Allahım gecinden versin eşim 34 ben 22 esim cok istiyo hep ben su yastayken onlar şu yasta deyip dusunuyo
(699 puan) tarafından
Haklı bende öyle düşünüyorum erken anne baba olmak güzel bence Allah hayırlı evlat nasip etsin. İnşallah
(566 puan) tarafından
Amin inşAllah
0 oy
(5,339 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kaç aylık bebeğinz bnnm 18 aylık daha emzdryırum 
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım sag göğsüm sertleşti çok acıyor
0 oy
tarafından
Ben taze nane koymuştum iki gün içinde kesti sütümü 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ovala soğuk suyla.

Sagarsan devamı gelir yine dolup şişer 

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kesinlikle sağma sağdıkca göğsün davada çok şişecek bende keseli çok olmadı soğuk beyaz lahana yaprağı koy göğüsüneo rahatlatıyor  seni zaten 3. Gündeymişin yavaş yavaş çekilmeye başlayacaktır 
0 oy
tarafından

Benimkide sağ göğsümü daha çok emmişti soluda verdim sonra bi donem hiç emmek istemedi o sıralar azaldı sütüm ağrısı olmuştu sol göğsümün sagıyodum ama benım ağrımı dindirecek kadar hiç sağmazsan bi anda kesilmez zaten mastit olsan daha mı iyi olucak az az sag canım masaj yap o agrı cok kotu oluyo su an 7 aylık oğlum 4 aydır solu hiç emmiyo biri büyük biri küçük dolaşıyorum :D sağı emzirdiğimden dolayı sanırım solu sıkınca süt geliyo ama şişliği felan yok eski halinde 

0 oy
tarafından
Cnm beyaz lahanası dış kabukları oluyor ya onu dene o biraz ağrısını hafifletir sakın sagma yoksa yine dolar  bide soğuk suya tut 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Agrıkesici al parol biraz rahatlatıyo cnm bnde kesicem en korktugum şey o
0 oy
tarafından

CANIM KALK BANYOYA GIT  ILIK SUYLA BAYA ILIK SUYLA BOĞAZ AVUSTUR SONRDA BOĞAZ ELINLE SAĞ  BIR HAFTA  DOLMADAN  HAFIFLER

0 oy
tarafından
Canım sen birden kesmiş olmalısın normalda azaltarak öneriyolar bende kesicem 21aylık olduk iki yaşnda bırakıcam şuan günde iki kere emziriyorum gece emzirmeyi kestim ilk zamanlar biraz ağrıdı ama emzirme zamanım gelince emzirince rahatladım mastit olursun dikkat et sütünü sağ braz rahatla
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Benimkilerde çok şişmişti bi abla duşta iken masaj yap demisti oyle yaptim agridikca gecti çok şükür canim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sütünü sağma hicbirsekilde canm bir hafta ağrı oluyor sonra yavaş yavaş geçiyor bende 1.5 hafta önce bıraktım 3 gün atesliydim sürekli ter döktüm sonra düzene girdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.

379,093 soru