0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Hergun neredeyse işe giderken ayakkabısını boyuyorum

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayakkabısını da boyarım,ayaklarını da yıkarım eşim çünkü benim seve seve de yapıyorum valla☺☺♥️
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Spor ayakkabı giyiyo onuda kendi hep siler ama öbür türlü giyse boya dese boyarım onumu kircam❤️
0 oy
tarafından
Boyarim silerimde. Ben hamile iken egilmiyim diye bağcıklarımi bağlardı silerdi giydirirdi sonuçta eşiz tabiki birbirimize yardımcı olacağız. 
0 oy
(277 puan) tarafından
boyarm tabi ne varki bunda sonucta esim disardan elin adami degil
0 oy
tarafından
Boyancak ayakkabı giyse boyardım. Ayakları çok şişiyo oturuken kremler ayaklarını ovarım ki normalde en tiksindiğim şey ayakdır ama konu eşim olunca işler değişir. 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Tüm ayakkabılarını günlük temizler kaldırırım. O benim hayat arkadaşım. Elbette ki hizmet edeceğim. Bunun boyacilikla veya hizmetcilikle alakası yok. Ne biçim yorumlar yapılmış. O ayakkabılar akşama kadar kirleniyor da biz evde aç açık kalmayalım istediğimizi yiyip içip giyip gezelim yaşayalım diye kirleniyor. Kocamın ayakkabısını da silmeyeceksem acaba ne diye evleniyoruz ? 
0 oy
tarafından
Boyarim gocunmam ama kendi boyar niye boyamiyim hasta olsun kıyafetlerini bile değiştiririm ter atınca hak ediyor çünkü kıymet biliyor bilmese yapmazdım belkide

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
24 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Aydan YILDIZ (582 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 224 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 376 göst.
27 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 210 göst.
11 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bidibidibidi (576 puan) tarafından soruldu

384,909 soru

11,512,714 cevap

35,173 kullanıcı

...