0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Hergun neredeyse işe giderken ayakkabısını boyuyorum

47 Cevaplar

+5 oy
(306 puan) tarafından

Ne katı yorumlar yapılmış yav. Esin bu düşmanın değil ki.. ben şahsen boyarim.hergun değil ama tozlu görürsem de silerim ki kendi de benim ayakkabılarımı boyar spor ayakkabilarim için beyaz boya bile almış mesela. Arkdaslar bu kadar kati olmayin yav :D

(306 puan) tarafından
Size göre normal. Bana göre değil fikrini söyledim.
(5,541 puan) tarafından
Bence çoğu burda gösteriş yapmak için bu kadar astım kestim ben sanmıyorum herkesin böyle olduğunu
(306 puan) tarafından
Hahahah yorumunuz güldürdü :))) evet olabilir :))))
tarafından
O yorumu ben yazdım hiçte katı değil benim fikrim senin fikrinde bana uymuyor evet hergun boyamam kusura bakmasın kimse. Arada olur elbette elim sakat değil kendiminkini silerken onunda silerim makinaya atarım arada. Kimseyi yuceltemem bukadar herkesin eli kolu sağlam tutuyor . Çalışıyor diye tevazu gosteremem onun yapması gereken şey o zaten çalışıp evine bakmak. Sabahtan akşama kadar kimse bana yardım etmiyor bide her gün ayakkabı boyucam. Ben boyamam kardesim bu da benim fikrim
(306 puan) tarafından
Peki tamam :)
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Boyamadim boyamam da .

Sen boyacı misin neden her gün bide boyuyorsun egilsin kendi boyasin 
(77 puan) tarafından
Valla canım benim eşim bize çocuklarıma bakmak için gece gündüz çalışıyorsa ben onun ayakabisini silmek değil ayağının altını öperim Allah muhafaza o olmasa biz bir hiçiz bunları eşinize çok görmeyin birde bakmışsınız eşiniz sizden başkasına gitmiş beni aldatmış oluyor eşinize başkasının veremiyecegi verinki başkasına gitmeye aklı yeltenmesin
tarafından
Kendinizi bu kadar vasıfsız hissetmeyin lütfen. Yorum sahibi ben değilim ama yorum yapamadan gecemedim. Mevzu ayakkabı boyamak silmek değil. O olmasa ben ne yaparım / çocuklarım için çalışıyor lafları. Evin erkeği çocuk olsada olmasa da çalışmak ve eve bakmak zorunda. Umarım eşin de senin için (evde duruyor çocuklarıma bakiyor ben onun için herşeyi yaparım) diye düşünüyordur. Ayrıca eş olmasa bile ayakta duracak güç tüm kadınlarda var. Sadece kendimizi fark etmek önemli olan.
(848 puan) tarafından
ayakkabsını boyamadım diye beni aldatacaksa hodri meydan Buyursun aldatsın iflahını keserim. kendinizi böyle önemsiz görmeyin o zaman eşinde Başkasında olmayan herşeyi yapmaya çalışsın mesela benim onu brad pitle aldatmamam için gitsin saçlarını sarı yapsın kas yapsın vs vs. :))
tarafından
Ne kadar ezmissin kendini erkeğin görevi zaten çalışıp size bakmak. Görevi dışında ekstra bir şey yapmıyor yani. Ayakkabısını boyamadim diye beni aldatacaksa aldatsin umrumda değil ☺️ bukadar ezmeyin kendinizi ya . Eşim olmazsa biz bir hiciz ne demek sen eşine mi baglisin ona mı muhtacsin
+2 oy
(2,914 puan) tarafından
Gerikrse her gün her saat boyarim 

O benim eşim canım  yoldaşım 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Her gün işten gelir çoraplarını çekerim 

Üstünü değişmesine yardımcı olurum

Seve seve yaparım bunları

Evet işim gücüm var 

Hemde çok yoğunum 

Ama eşime ayıracak vakit illa ki bulurum 

Yeterki insanın içinden gelsin  
(2,914 puan) tarafından
☺️❤️ ☕ evet başladı
tarafından
❤+ hakettin bacım bunu
(509 puan) tarafından
Bende senin gibiyim pantolunu paçasını çekerim çorabını çekerim ceketini çıkarırım
(1,758 puan) tarafından
Bende çıkarırım gecen yapma dedi dedim ben utanmam gocunmam diye
(2,914 puan) tarafından
Eyvallah ❤️
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Spor ayakkabı giyiyor zaten boyamam da boyasın isim az da sanki :D

0 oy
tarafından

Yani evet boyarim da her gun her gün de değil. Kendi eli ayaği var o boyasin. Hem o seninkini boyuyo mu kiz :D biz spor ayakkabi giydiğimiz icin oyle bi derdimiz olmuyo

0 oy
(5,220 puan) tarafından

Vıyyy baane onın ayakkabısından :D

0 oy
tarafından
Spor giyiniyo , giyinseydide boyamaZdm 
0 oy
tarafından
Spor ayakkabı giyer hergün eline ıslak mendil veririm kendi siler ama bazen geç kaldığında servisi kacircak gibi olduğunda ben silerim gocunmamda niye gocunmayim o da benim botlarimi boyar her hafta kendininkilerle
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Hiç boyamadım boyamama da izin vermez zaten kendi işini kendi görür
tarafından
Tebrik ederim eşini böyle olması gerek ztn
(3,836 puan) tarafından
Öyle olması lazım canım ayağını yıkarım diyenler olmuş. Hastalık vs. bir şey olur yapılır ama onun dışında kendi işini kendi görmesi lazım herkesin. Ben eşimin önünden tabağını alsam bile eşim rahatsız olur sen niye alıyorsun ben toplarım der
0 oy
tarafından
Makine atıyorum spor olduğu için boyanmiyor ama boyanacak olsa boyardim 
0 oy
tarafından
spor giyiyor ama boyanması gerekiyorsa boyardım sporları da tozlu falansa silerim 
0 oy
tarafından
Her gün olmasada gerektiği zaman boyarim sporlarıni silerim yeri gelir ayağınıda yikarim bunda ayıp bişey yokki 
0 oy
(17,907 puan) tarafından
Boyarım silerim temiz olsun 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yani normalde boyarim da hergun nizami boyayMam yani iki tane meraklı bıcır var bende
0 oy
(403 puan) tarafından
Hergun olmasada silerim ayakkabısını ne olacak elime yapışmaz 
0 oy
(155 puan) tarafından
Boyarimda tezmilerim de 
0 oy
tarafından
Gerekseydi boyardım canım ne var sanki 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Eşini işe temiz göndermek gibi güzel bişey varmı ki ya sen eşini temiz gönder ki Herkez imrenerek baksın Jilet gibi giyiniyor Eşi İşine ne güzel hazırlayıp gönderiyor desinler 
0 oy
(741 puan) tarafından
Boyarım ne olmuş 
0 oy
tarafından

Öyle bir yeteneğim yok boyacı var girtsin o noyasın adamlar en azından 2 kuruş ceplerine para girer.

Bide bizimki hep spor giyer yıkarım sadece makinada her işini kendi yapar sağolsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
24 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Aydan YILDIZ (566 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 224 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 371 göst.
27 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 126504012 (1,219 puan) tarafından soruldu

381,584 soru

11,423,484 cevap

34,981 kullanıcı