+1 oy
339 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (94 puan) tarafından

Kızlar bana Bi yardım edin bu oturma grubu nasıl. Yataklı 2 tane 3 lü ve 2 tane tekli den oluşuyor. Teklileri almayıp yerine bir tane daha 3 lü mü alsam diye düşünüyorum. Bu arada kullanmak için alıyorum 2 küçük çocuğum var. Son olarak ta hangi rengi daha kullanışlı olur sizce. 

image

image

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence 2. Güzel canım 
(94 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım fikrin için
(3,162 puan) tarafından
Artılamaya geldim kuzu ❤️
tarafından
Kuzum benim yaa teşekkür ederim balım ❤
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Neden mavi canim ya başka renk bak Allahini :D 10 evden 9u mavi 
(22,070 puan) tarafından
Evet canim ankaradayım Sendemi yoksa
tarafından
Vivense de uygun koltuk takımları var çeşit de çok canım bakmak istersen gerçekten mavi kir toz cok belli ediyo ben haftada 1 koltuk siliyorum şapır şupur
(94 puan) tarafından
Maviyi eledim canım. Evet kuzum bnde Ankaradayım
(48,690 puan) tarafından
Benim krem rengi eda ☺️
(749 puan) tarafından
En çok gri var aslında gene bu iyi
0 oy
(1,309 puan) tarafından
İki üçlü bir tekli iyidir vence lacivert çok toz gösterir gri olan daha kullanışlı olur
(94 puan) tarafından
Misafir gelince VS yataklı olan daha ii olmaz mı ki
(1,309 puan) tarafından
İki tane üçlü yataklı değil mi toplam 4 kişi rahatça yatabilir
0 oy
tarafından
2.fotodaki daha bi şık duruyor 
(94 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Odanin genisligi nasil canim. Aslinda mantikli hem 3 tane acilir kanepe olmasi misafir icin falanda iyi olur ama odan darsa iyi durmaz. Gri güzelmis yaninda her renk olur. 
(94 puan) tarafından
Oda geniş kiracıyım canım ama içimden geçen 3 tane 3 lü almak
(13,869 puan) tarafından
Aslinda bende salonuma 3 tane almayi istedim ama satici esimi caydirdi. Orasi salon takim iyi durur falan dedi ve normal takim aldik. Bence kötü durmaz. Zaten berjerler daha pahali oluyor.
(94 puan) tarafından
Ben de salon yok kuzum salonu oturma odası olarak kullanıyorum bunları da oraya alacam
Günlük kullanacam yani
0 oy
tarafından
2 daha hoş ama herkeste gri var
(94 puan) tarafından
Eda da herkeste mavi var demiş kafam karıştı bak şimdi. Bnm için önemli olan kullanışlı çabuk kirlenmemesi
tarafından
Ben mavi almıştım. Ama.keske şöyle yeşilin en güzel mücevher gibi guzl renkleri var. Öyle alsaydm.. köyü canlı bı yesil
(94 puan) tarafından
O da toz gösterir mavi gösteriyorsa canım
tarafından
Yok mavi toz niye göstersin ki. Yesilde göstermez. Hem niye evin tozlansin ki..çok çok kırıntı olur.onuda her sabah temizlerrsin evini zaten.  Bu koltuklar marka mi
(94 puan) tarafından
Bellona canım. Bnm ev 1. Kat arabalar VS geçiyor çok toz alıyor yani ev. Bi de sürekli hergün temizlik yapamam en azından koltuklar için.
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kesinlikle mavi alma da nasıl alırsan al küçücük bir toz tanesini bile çok çabuk gösteriyor gri al o yüzden kullanımı daha rahat 
(94 puan) tarafından
Tamam canım yorumunu değerlendirecem teşekkür ederim. 2 ufak çocuk var ne kadar az kirlense o kadar ii
(3,504 puan) tarafından
Benim koltuklar mavi kızım yokken bile cami açtığım gibi üzeri toz oluyodu şimdi kızım var daha da zor oluyo sürekli temizlemek zorunda kalıyor insan bende o yüzden pişman oldum mavi aldığıma
(94 puan) tarafından
Tamam o zaman maviyi tavsiye eden çıkmadı zaten
0 oy
tarafından
3 iyi olmuyor bence 3 alma 
tarafından
3 lü dediğin 3 kişi oturulan onumu diyon ben yanlışmı anladım
(94 puan) tarafından
Evet kuzum bazalı ve yatak olabiliyor bunlar. 3 tane 3 lü alayım diyorum misafir gelince bunlarda yatsın diye düşündüm. Bi yatak odası Bi de çocuk odam var extra
tarafından
Canm alma 3 lü 4/lü al 3 kişilik oturabilen iki kişi rahat oturamıyo bi de kiloluysa paran boşa gider bnm görümcem o yüzden değiştirdi koltuklarını
(94 puan) tarafından
Magazaya gidince genişliklerine bakayım canım dediğin aklımda kalsın teşekkür ederim
tarafından
Bak bak canm bu önemli bi ayrıntı büyük totişli misafir gelince yanına kimse oturamıyor
0 oy
tarafından
Bence gri al canim bide yerin varsa tekli alma 3lü veya 2li al
(94 puan) tarafından
Var kuzum odam geniş çok şükür
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Alttaki daha hoş 
(94 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bu ton degilde daha farkli ton al mavi ve grinin 
(94 puan) tarafından
Bide daha açık gri var. 3 rengi var canım
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Istediğin renk varsa o renklerde yapiyorlar 
(94 puan) tarafından
Netten 3 renk var seçenek olarak büyük firmalar yapar mı öyle
(1,944 puan) tarafından
Yapiyorlar diye biliyorum ben sorun isterseniz Izmir in kendi mağazalarınin hepsi yapiyor büyük firmalardan da doğtaşin yaptigini biliyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu doğtaşın modeli mi? 
(94 puan) tarafından
Yok canım bellona
(13,202 puan) tarafından
Sırtı çok küçük bunların sırtın yarısında kalıyor
0 oy
(1,170 puan) tarafından
İki üçlü bir tekli almalsıın bence. 3 tane üçlü çok kalabalık olur. Ve ikinci resim daha iyi. Benim de lacivert. Saçtaki kepek bile belli oluyor. Ondan gri ağırlıklı olması daha iyi
(94 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim lacivert almayacam karar verdim uğraşamam onun tozuyla kepeği ile. Gözüme batar çünkü

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
21 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
51 cevap 639 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...