0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı

Özür diliyerek söylüyorum bebek istiyorm ilişkiye girdikten sonra vajinaya bosaldktan sonra ayağımı yarim saat havaya kaldırıyorum sonra uyuyorum sabah kalktığım zaman içimden baya geri çıkıyor neden böyle oluyor 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+2 oy
(817 puan) tarafından
Keşke bukadar gözümde canlandıracağım kadar detay vermeseydin canım ya :))
(5,272 puan) tarafından
Allah seni :)))
(118,978 puan) tarafından
puhahahaha
(310 puan) tarafından
Midem kalktı ne gerek var bu kadar açık anlatmama olursa olur zaten 2 3 gün ayakların havada kalsin olur belki az mahremiyettttt......
(39 puan) tarafından
Ne kadar kötüsünuz belki uzun zamandır uğraşıyo soracak kimsesi yok bizlere sormak istedi neden hemen kötü yorum yapıyorsunuz hoşunuza gitmediyse çıkın posttan nefret dolu insanlarsiniz ya !!
(310 puan) tarafından
Biz kötü değiliz canım internet diye bsy var oraya yazsa kimse duymadan çıkar yani devir teknoloji devru
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Canm zaten fazlalık geri gelir herkeste oyle hepsi içinde kalacak diye bisey yok önemli olan yumurtlama günlerinde değerlendirmek 
0 oy
(798 puan) tarafından
İlişkiden sonra ayagi kaldirmak mi gerekiyor diye sorabilirdin bazen boyle yazanlarin erkek oldugunu dusunuyorum.
(7 puan) tarafından
Sorum o deil ki cnm hayr bayanm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sabaha kdr kalmasına gerek yok yarım saat yat beline yastık koy dik bacakları yeterli Ovulasyon testi yap yumurtlama günlerine denk getir inşallah olur cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 340 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 507 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 297 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hzltn (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.