0 oy
998 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha önce bu nası anne demiştim komşum ne zaman bizi evine çaya çağırsa görüyorum 2 yaşında çocuğu hem TV izliyor hem abur cubur yiyor diye. linç yemiştim anneliğini nası sorgularsın denildi. Bugünde gördüm YAPMAA diye çocuğuna bağırıyodu bidaha seni çıkarmıcam dışarı dedi. Üzülüyorum çocuğa valla 

47 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende hoşlanmıyorum ya bağırış çağrış oldumu o çocuk daha da hırçınlaşıyor şuan 1 yaşında ele avuca sığmıyor heryeri karıştırıyor mutfak çekmeceleri dolaplar ne varsa hepsi yerlerde amaaan karakterinde bir insan olduğum için hiç bağıramam. Bağırıp çağıran insanlarlada görüşmem başıma ağrı girer benim
-Reklam-
+23 oy
(2,501 puan) tarafından
Bunda birşey yok kimse prenses gibi büyümüyor hepimzde illaki annelerimiz bize bagirmstir terlik yediğimiz günler bile olmuştur bunu dile getirmen yanlış bence 
(3,584 puan) tarafından
Aklımdakileri yazmışsın canım artı verdim
(2,501 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Vallahi dogru herkes cocuguna bağırır
+10 oy
tarafından
düzenlendi
He he cocuguna hic kızmayan,abur cubur vermeyen, kızdıgında sana sunu yapmiycam almayacagım diyen anne hic yok zaten.. hepimiz meleğiz
(155 puan) tarafından
Attım olsa birsuru++++++++ atardım sana. :):):)
(1,785 puan) tarafından
Benim oğlum küçük daha 8 aylık daha ama bende bu şekil buyutucem benden cekinsin istiyorum
tarafından
Eminim ki evde kendi cok rahat kiziyordur buraya gelip boyle yaziyorlar
(1,785 puan) tarafından
Ya çocuğuna bağırmayan anne mi var Allah aşkına kimse sabır taşı değil anne de olsan
tarafından
Aynen oyle benim oglum 10 yasinda kucuk kizim 27 aylik vallahi oglan kizlardan bin beter ama bilir nasil davranacagimi ona gore davranir
+4 oy
tarafından
Gerçekten bağırmayan anne var mı
(320 puan) tarafından
Katılıyorum ya sakin insanlara hayranım
tarafından
Valla ben bağırmıyodum ama bazen okadar çok çileden çıkarıyo ki sesini yükseltmemek elde değil bugünde saçımı öyle bi çekti ki evde kimsede yok alamadım saçlarımı elinden son çare ne yapıyım elini çimdikledim biraz sonra bıraktı bu arada bi saç tutma şeyimiz çıktı kimsedende görmedi tek çocuk
tarafından
Oluyo illaki yeni yeni huylar ediniyolar zararlı zararsız herşeyi kesfediyolar illaki olcak bağırmayan anne yoktur ben bagirmiyorum diyen de yalan söyler
tarafından
Bencede ya da hatırlatamıyoda olabilir annemgilin bi komşusu vardıda iki çocuğu var ama ne burunları akmış ne dökmüşler bi kaç bişey daha diyodu da hatırlamıyorum şimdi :D
+2 oy
(13,833 puan) tarafından
Sanki kadin cocugun dövmüs gibi abartiyorsun. Yada ilk defa mi gördün cocuguna yapma diyen anneyi. Acaba diyorum baska bir dünyada mi yasiyorsun. 
tarafından
Bi kızım yapma annecim demek var bide yapmaaa diye bağırmak var
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Robot degiliz ya vallahi gıkını çıkarmayan anne yoktur etimi yiyorum kızıma bağırmamak için ama bazen oluyor, sürekli bagırıp rencide ediyorsa vuruyorsa tabikide gidip konuşulmalı diğer türlü bende Allah aşkına kızım bi kere dur dediğim çok oluyor (bebeğim hariç) 

Çocuk o tvde izler yeri gelir acur cubur da yer parkta oynar mesela demi?
He bide senin 6 aylık miş bebeğin bende büyüyünce işler öyle olmuyor 1 yaşina kadar bende asla bağırıp kızmadım sonra sonra insan sabrı taşiyor 
tarafından
Bence buraya yazana kadar kadını uyarsın
(223 puan) tarafından
Ya kadını niye uyarıyor kime ne elalemin evindeki bağırış cagiristan çocuğu dovdugunu düşünüyorsa gider polise şikayette bulunur onlarda gelir bakarlar çocuğa
tarafından
Post sahibi bebeğini pamuklara sarıyor galiba bırakın da çocuklar çocukluklarını yaşasın lar düşsünler kalsınlar kimsenin minnet olmadan şimdiden bişeyler yapsınlar öğrensinler yesinler izlesinler bu ne be çocuğuma bunu yapmam şunu yapmam çocuk ilerde bişey yapmak istese kalıcak içinde çocuk bunlar Biraz rahat bırakın annelerin üzüldüğünü görüp gelip özür dilesinler bilinçli olsunlar kınıyor elbet birgün başina gelecek,
tarafından
Hayır surekli aynı postu acıyor cocuga bir şiddet varsa kesinlikle sikayet edilmeli bıyle oldugunu dusunup susuyorsa hic konusmasın
+1 oy
(119,224 puan) tarafından
1 kez bile bagirmadim diyenin anlini operim
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Herkesin anneliğini sorgulamak sana bana düşmez canım. Kusursuz insan yoktur gitte o kadından vi helallik iste geldin burda gıybetni yaptn
+1 oy
(1,405 puan) tarafından
ne kadar saçma Bi bakış açısı ya. kızacak tabi. sürekli tamma oğlum tamma kızım diye büyütülen çocuklar daha sonra ne oluyor biliyor musunuz. asla hatasını kabul etmeyen karşı tarafı hiç düşünmeyen bencillerin teki oluyor. kaynanam öyle yapısı olarak çocuklarının yanlışına sesini çıkarmaz kızmaz sesini çıkarmaz iyi boseylerine de ovmeden bitirmez. e sonra noluyo biliyor musunuz şekil a kocam asla ona yanlış bisey olduğunu anlatamazsın çünkü annesi ona bu yaşına kadar oğlum bu yanlış dememiş. şimdi ben onu elstireyim dünyaları yakar. 
tarafından
Canım sende eleştirme tartışma arama kendine
+1 oy
tarafından
Senin bu komşunla ne alıp veremediğin var şekerim :-D 
0 oy
tarafından
Öyle görünce ben hemen dayanamayip burnumu sokuyorum ya. Papaz oluyoruz sonra. 
0 oy
(4,999 puan) tarafından
Herkesin anneliği kendine bence. Kadının ne yaşadığını bilmeden yorum yapma taraftarı değilim. Bazıları kendi kişisel meselelerinden bile çocuğa bağırır. Biraz kişinin huyuna suyuna bağlı. Sizde boşverin. Söylesen de sana ne der geçer 
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Bende arada bağırıyorum kötü annemiyim ben şimdi 
0 oy
tarafından
Çocuğun daha küçük olduğu için hiç bağırmam kizmamtv açmam abur cubur yedirmem hep etkinlik yaparım  vs diyorsun ama emin ol çileden çıkarıyorlar hiç bağırmıyorum diyenede inanmıyorum çoğu zaman dişimi sıktığım halde benimde arada sesim yukseliyor doğrumu hayir ama deli ediyor cidden madem bu kadar rahatsızsın uyar annesini 
0 oy
(268 puan) tarafından
Canm cocugun kac aylik
0 oy
tarafından
Üzülüyorsan gidip kadına şöyle aşkım,ne diyelim şimdi buna hakkını yemisiz sen haklıydın mı?hiç annenden azar isitmedin mı cidden
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim Küçük bebe doğana kadar büyüğe bagirmazdim yani iko yaşına kadar gerçekten de hiç bagirmadim. Ama bebe gelince ipler koptu uc günde bir bağırış çağırıs oluyor. Elimizden geldiğince yapmamalıyız. Sürekli olursa çocuğun psikolojisi bozulur. Abur cubur konusunda iyiz şükür eve almayınca bebeğe de vermiyorsun
0 oy
(190 puan) tarafından
Büyük konuşma.bebefun iki yaşına Bir girsin bu söylediklerine pişman olacaksın....
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yani canm belki çocuk kendine zarar verecek bir şey yapıyordu o sırada hepimiz bağırıyoruz bu durumda usturuplu bir tonla bundan doğal ne olabilir?
tarafından
Napabilir en fazla sokakta yürürken
(3,156 puan) tarafından
Elini filan bırakmış olabilir o kadarını bilemem herkes kendi çocuğundan sorumlu
0 oy
tarafından
Kimse bağırmadim ya da bağırmam demesin yeri geliyor bağırıyoruz yoktan yapmadan anlamayinca. 

bunda ne var ki şimdi kötü bir anne mi oluyoruz şiddet olmadığı sürece bağırmaya sesimi çıkarmam ama asla elimi de kaldırmam 
tarafından
Psikolojik şiddet diye bişey var
tarafından
Senin psikolojik şiddet dediğin sürekli bağırıp azarlamak ama yapmamasi gereken şeyler olduğunda illaki kızılıyor bu çok mu anormal anlamadım
tarafından
Canım iyi misiniz çocuğa bağırmak ne demek senxd bağırıyosun galiba
tarafından
Hiç uğraşamicam seninle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 634 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 675 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...