0 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kizlar karnim ve belum agriyodu cok kotu birazda moralim bozukutu karnim agriyinca k9cam sicak su getirmis sisede karnima koyuyim diye kendimi o kadar ozel hisssettimki

10 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şeker çıktığı için acil hastaneye yattım. Öğlen saati dışında kesinlikle ziyaretçi kabul etmiyorlar bu hastanede tanıdığı biri vardı adamı gece yatağından kaldırmış doktorlarla konuşturmuş beni görmeye gelmiş eve girememiş ben yokum diye hastanenin önünde yatacaktı zor ikna ettim hiç olmazsa annenlerde kal dedim kavga da etsek birbirimizi de yesek evet o benim canım kocam Rabbim kimseyi ayırmasın inşallah:)
(1,353 puan) tarafından
Ay canım cok sevindim senin için biraz kafa dağıtmışsındır en azından:) Sağlıkla prensesle birlikte çıkın insallah:)
(1,250 puan) tarafından
Inşallah güzelim sağol:**
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Esim sıcak su torbasindan o kadar biktirmisti ki beni torbayı başkasına verdim yine bigün sirtim ağrıyor dedim torba nerde su ısıtıp koyalım dedi patladi attim ben onu dedim hahaha :))) Allah mutlulugunuza mutluluk katsin inşallah 
0 oy
(28 puan) tarafından
Bu cok normal birsey ama sevindim adiniza :)
(7,412 puan) tarafından
Bizimkiler  anormal ozamsn canim:D benimkinin aklina dahi gelmez.
(548 puan) tarafından
Ha ha benim bı yerim ariyo dediğimde sende dinlen ceyu der :)))) bende diyom hani iyi masaj olunsa hayır demen duymadim ayagina yatar:)))))
0 oy
(548 puan) tarafından
Ne mutlu sana Allah'ım daim etsin canım
0 oy
tarafından
Işte insanlar senin gibi ufacık biseye sevinse yada eşiniz gibi ufacık bişey yapsa evlilikler kötüye gitmeyecek ama artik hic bişey boule değil canım sevindim adına :)
tarafından
Ah bu klavye öldürecek beni saçma sapan şeyler yazıyor ☺☺
tarafından
Işte canım illa ki her zaman birbirini tutmuyor önemli olan mutlu olmayı bilmek :))
tarafından
O sorun bende de var hiç sorma neler neler yazıyor :D
tarafından
Ben de hızlı hızlı yazıyorum bakmıyorum da ne olduğuna sonra bir bakıyorum saçmalık:)
(3,163 puan) tarafından
Agnen cok sukur ki boyle kucuklerle bile mutlu olabiliyoruz
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bazen dusunceli olabiliyorlar :) benimkide badem yagiyla ovuyor: )
(3,163 puan) tarafından
Masallah size
0 oy
(214 puan) tarafından

Benim canim kocam bir dedigimi iki yapmaz cok sukur hamileyken 27.haftada hastaneye yattim 4 gün sabah öglen aksam hep yanimda idi ise bile gitmedi guzel kocisim allah razi olsun herseyinden <3 hasta olcan diye devamli uyarir beni sunuda ye hasta olma vs...<3 cok seviyorum cookkk<3

0 oy
tarafından
hsmileyken ayaklarim cok ağrıyordu ayaklarimi bile ovdu canim kocam
0 oy
(5,936 puan) tarafından

Ah ah ben ölsem bi yudum su verenim yok :D

Şaka şaka benim kocam da yapar ama kendi düşünemez benim ona getir demem lazım anca o zaman :D

0 oy
tarafından
benimkide ayni dogumm yaptimm 2 gun hastanede yattimm 2 gun hastanenin kapisinda bekledi eve git dedimm gitmedii insan kiyamio :)

İlgili bir soru bulunamadı

380,270 soru

11,385,360 cevap

34,885 kullanıcı

...