0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Bu sorun neden oluyor bilen var mı anneler. Benim ilk dogumum 40 haftalık normal doğum oldu. Doktorlar yapışık olduğunu bilemediği için çok zor doğum geçirdim. Şimdilik düşünmüyorum ama 2.de aynı durum olur mu. Bilenler varmı. Stresmi sebeb ki. Rahimden kaynaklı mi bilemedim

4 Cevaplar

0 oy
(741 puan) tarafından
Kan takviyrside oldumu
(1,298 puan) tarafından
Doğum esnasında olmadı . Doğumdan sonraki günler 2 haftaya yakın oldu
(741 puan) tarafından
Nasıl yani plesantayı cıkarıyolar ama doğumda
(1,298 puan) tarafından
Benimki kendiliğinden çıkmadı. Normalde doğumdan sonra düşer. Ama benimki yapışmış. Beklediler düşmedi. Kazidilar elleriyle. Tek tek .
(741 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Nasıl yapışık anlamadım plasenta zaten rahime yapışık olur doğum yolunu mu kapatmıştı onu mu demek istediniz
(1,298 puan) tarafından
Bebeğin eşi canım . Yok hayır doğum yolu kapalı değil. Doğumdan sonra eş genelde kndiliginden düşer benimki düşmedi yapisıkm8s
(2,814 puan) tarafından
Anladım normalde yarım saat içinde plasenta doğumu gerçekleşir .. sizinki rahimden kaynaklı bişey olabilir bilemedim
0 oy
tarafından
Benimde yapışmışti canım ilk doğum benimde bilemedim ki
tarafından
Benimde baya uğraştılar yaa 1 saat falan ama çok şaşırdılar ne oldu diye sordum bir şey demediler bana canım
(1,298 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah bidaha o durumu yaşatmasın.
tarafından
Allah razı olsun canım sana da geçmiş olsun amin inşallah zaten benim son canım ilk ve son Rabbım olmayanlara versin inşallah
(1,298 puan) tarafından
Aminnn doğumdan sonra bende öyle dedim . Allah 2. Nasip ederse inşallah 1 2 sene sonra. Nasip hayırlısı
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah canim Rabbım gönlüne göre versin
0 oy
(118,989 puan) tarafından
farkli bi durum bilemedim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 45 göst.