0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sizde enerjiler nasıl şimdi yine yeni uyanmışım bu ara he olmaya başladı:ermm:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Enerji mi bu bebenin uyku problemi beni mahfetti
tarafından
Bende kendi kendine uyuma alıştırması yapıyorum ama dokuzda girdik bugün duşa sokmuştum ondu saate baktığım en son sonra ne zaman uyudu hatırlamıyorum :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynısı bende de var adam çocuğu uyut oturalım beraber diyo ben uyuyakaliyorum onlar çocukla oturuyo
tarafından
:D ayyy canım ya bizdede aynı durumlar
0 oy
tarafından

Bende öyleyim uyanınca da uyku tutmuyor saat 2 ye kadar :)

tarafından
Valla aynısı bendede oluyo canım on beş dakikada uyusam öyle oluyo dünde biri geçiyodu uyuduğum
0 oy
(44,800 puan) tarafından
10.da uyudu kendisi uyuyo artık sallama işi bitti şükür  halen uyuyo 3 gibi  kalkar geri uyur 
tarafından
Bende sallanıyorum kestim sadece gündüz emzirdikten sonra uyku halinde oluyo sallıyorum yoksa çok geç uyuyo gündüz yada uyumuyo diye canım
0 oy
(120,082 puan) tarafından
kiz senin nick anlamin ne aklima tuhaf bisi geliyo gordukce
tarafından
Sukeyne kız ismim ya onun kısaltması işte sende yapma lise bebeleri gibi tövbe yaaa :D :D
anladin demi valla aklima ilk o geldi ☺ ismin cok degisikmis
tarafından
O genelde ergenlerin aklına geldiği için şakasına söyledim böyle yazdğına göre alınmazsın diye düşünerek alınmadım değil mi☺️ evet biraz değişiktir kendisi ben seviyorum ama biraz zorluk yaşadım ama olsun ☺️
yok kiz ne alincam yaa ♥️☺☺☺ ama az duyalan isimleri sevrim ben
tarafından
Bende nuru kullanmıyorum o yüzden ❤️☺️
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ben hiç bir zaman hiç bir yerde uyuyakalmıyorum canım nasıl ozenıyororum bir bilsen :) 
tarafından
Karanlıkta fazla kalıp üstüne yorgun olup kafada sürekli yastıkta olunca uyumamak elde değil bi dene :D bizimkine kendi kendine uyuma alıştırması yapıyorumda yanına yatıyorum oda yatakts dönüp duruyo
(1,344 puan) tarafından
E benim hep içinde bulunduğum durum ve yaptığım sey ama emzirerek :)
tarafından
Emzirerek pek olmuyo canım sende bide uyku meme ilişkisini kesip kendi kendine uyuduğunda gör :D
(1,344 puan) tarafından
Ahh insallah canım benim Allah im o gunleri de göstersin insallah. Kolayıma gelip ayakta sallamaya baslamayayım da :)
tarafından
Ayy o tam bi bela ben ettim ama sen etme ama emzirerek uyutmada çok kötü sonra uykuya dönemeyip her uyandığında meme istiyo acıktığı için değil sadece alışkanlık biz 20ayda kestik gece emzirmesini o kadar zordu ki sorma şuanda öğlen öyle uyuttuğum için topuklarım ağrıyo bazen hiç basamıyorum ileridede meme ucun acıyacak yani benim öyle oldu büyük meme ucuna sahip değilim ondan sanırım bide ☺️
0 oy
(9,927 puan) tarafından
Ben uyusada buraya baksam diyorum puahahah :)
tarafından
:D uyumadı mı daha yoksa kız :(
(9,927 puan) tarafından
Uyudu çoktan bilmem kaçıncı rüyasında :D
tarafından
He iyi o zaman ☺️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 536 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.