0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar 34. Haftamdayım sezeryan günüme kadar da çalışmam gerek. Home ofis çalışıyorum ama bilgisayar başında çok oturuyorum bebek taş gibi oluyor. Sizce bir zararı olur mu? Doktoruna hiç danışan oldu mu?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 34.hafda doğum yaptım sonrasını bilmiyorum canım sen sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah 
(603 puan) tarafından
Amin cümlemiz inşallah. Neden erken geldi ?
tarafından
Bir akşam sanciyla acile gittik nstye bağladılar bebeğimin kalp atışları duzensizdi acil sezeryana aldılar canım
(603 puan) tarafından
Olsun canım sağlığı yerinde olsun da erken olsun. Benimde 2 haftaönce kanama sancı çıkmıştı. Serumla durdurdular ondan sordum canım. Sağlıkla büyüsün  yavrun
tarafından
Sağol canım şu an 25 aylık teyzesi çok şükür bir sıkıntımız yok inşallah sende hayırlı vakitte kavuşursun bebeğine
(603 puan) tarafından
Ooo maşallah ben yeni sandım. İnşallah amin. Nst de sürekli sancı çıkıyor erken gelecek hissi var bende de ama hayırlısı inşallah.
-Reklam-
0 oy
(119,318 puan) tarafından
arada bi hareket et bebek kasiliyodur
(603 puan) tarafından
Etmeye çalışıyorum ama bazen bir dalıyorum kalkamıyorum. Şu da bitsin bu da bitsin derken bebek çıldırıyor karnımda :)
0 oy
(232 puan) tarafından
Uzan sen de. Az kalmış zaten
(603 puan) tarafından
Çalışmam gerek canım:) parasını peşin aldığım işler bitirmem gerek maalesef.
(232 puan) tarafından
Kız uzanarak yap. Bebenden kıymetli mi sanki benim öyle olurdu yerimde durmazdim kaskatı kesilirdi evladım. Uzanirdim öyle gevşerdi hem sana da ağrı yapar bak
(603 puan) tarafından
Masa üstü bilgisayar kız laptopta olmuyor benim iş :) tabiiki kıymetli değil ama bir yavrum daha var onun ihtiyacı için mecbur çalışmaya devamke:)

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 609 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 721 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 488 göst.
13 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu

379,821 soru

11,369,818 cevap

34,853 kullanıcı