0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Kızlar bugün niyetliydim akşam yemeği et kavurdum haşlayıp 3 yemek kaşığı kadar et aldım 4 yemek kaşığı da bulgur pilavı az bı yoğurt ve salata ile yedim akşam arkadaşlarımız geldi çiğ köfte aldık 6 tane de çiğ kofte yedim marulla sahur niyetine 12 buçukta yedim yarın gene oruç tutucam sahur niyetine yedim şimdi su içip yaticam ama sizce fazla mi olmuş yediklerim bide yarım elma yesem mi şimdi hafif acıktım da

3 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Bana fazla gelmedi canım
(3,055 puan) tarafından
Çok sağol valla içim rahat etti çiğ köfteyi yiyince gitti diyet sandim
-Reklam-
0 oy
(264 puan) tarafından
Bence az bile günlük alman gereken değerden azdır yani zaten bulgur pilavı yoğurt vs kalorili değil çok fazla ette protein çiğ köfte de çok ağır sayılmaz yani ideal bence elmayı da ye ancak tutar
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim valla içim rahatladı çiğ köfteyi yiyince gene diyet gitti sandım:)))
0 oy
(603 puan) tarafından
6 çiğ köfte mi kız yarın yanar için ama. Okurken midem yandı :) gayet normal yemişsim ama çiğköfte sayısı fazla onun yerine çorba yada haşlama sebze tercih ederdim 
(603 puan) tarafından
Afiyet olsun canım. Diyet kafasına girme sana tavsiyem. Sağlıklı beslenme kafasından yürü yoksa devam edilmiyor adı batasıca diyete.
(3,055 puan) tarafından
Kesinlikle öyle 3 aydır diyetteyim zulüm oluyor artık ta bu aralar saldım oda bı sorun olurmu diye pist aciyim dedim
(603 puan) tarafından
Ben diyetisyenle bile gr. Veremedim. Artık kadın bana gelme başarı oranımız düşürdün dedi. Beslenme tarzım hep sağlıklı beslenme üzerinedir. Herkes aa diyette misin der ama normal beslenme öyle halbuki. Meğer kan şekerinde nodül mü ne varmış doğurdultan sonra tedavi olucam. Açta kalsam vücut depo yapıyormuş :)
(3,055 puan) tarafından
Aa çok geçmiş olsun benimde tiroidim var nodül lerimde sıkıntı var büyüklük olarak bende çok yavaş veriyorum 3 ayda 13 kilo verdim halbuki saglikli ve az beslenmeme rağmen
(603 puan) tarafından
Geçmiş olsun troidle yine iyi vermişsin. 13 kg deyip geçme maşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (185 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 96 göst.
6 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,346 puan) tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...