0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Hamileyken böyle bi rüya gören  oldumu allah hayirlara  cikarsin acaba benim kızım olcağı anlamina  mı geliyor :)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de rüyamda iki kez kızım olduğunu gördüm içim içime sigmiyordu mutluluktan günlerce rüyanın etkisinde kalıyordum ama oğlum oldu canım 
(70 puan) tarafından
Valla mı ay hayirlsii  olsun canim
-Reklam-
0 oy
(119,072 puan) tarafından
ruyalara fazla takilmiyorum ben hayr olsun diyim
tarafından
Bence de rüyaya fazla takmamak lazım sjsjsjs dün gece gördüğüm ruyada baba oluyordum sjsjsjjs☺☺☺
(119,072 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım rüyadurv takılma bu kadr 
(70 puan) tarafından
Cinsiyeti merak ediyom diye takmisim  kafaya canim :)
(3,599 puan) tarafından
Bende bı kız görüyodum bı erkek ama en fazla erkek görüyodum sonra kızım olucagini öğrendim☺️
0 oy
tarafından
Bnde erkek görmüştüm kızım oldu bence alakası yok kuzu
(70 puan) tarafından
Ama kız teyzemindi  benim degildi canım sen kndin  olarak mı gordun  bebegi
tarafından
Hyr arkadaşımın olarak gördüm , daha sonrda kendim içinde gördüm oda erkekti ama nur topu gbi 13 aylık kızım var :)
(70 puan) tarafından
Oğlan gordun arkadasinin masallah  canım allahım esirgesin  bnimde 16 aylik  bi oğlum var
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Ben  hamile  kalmadan  önce annemi  görmüştüm kardeşim olmuştu  erkek  annemde  al buna  sen bak  dedi  çok güzel bir bebekte derken bir ay sonra ben hamile kaldım sürekli oğlan çocuğu gördüm  dedim  kesin oğlan  olacak  doktora  bile  söyledim  oğlan degil mi dedim  nereden anladın  dedi  hem  rüyamda gördüm  dedim hemde  pipisi  bariz belliydi  sonuc oğlum  oldu kızımada hamile  olduğumu  ögrenmeden  1-2 gün  önce rüyamda  gördüm sonuç  kız oldu  ondan  kız  olabilir  tam  terside olabilir :D;)

(70 puan) tarafından
:D kız neymisin böyle valla degisik
(2,054 puan) tarafından
Aynen  gördüklerim çoğunlukla  çıkıyor  hem  kendimde  hemde  arkadaşlarımı  filan  görmüştüm  onlarında  cıktı:)
(70 puan) tarafından
Bni de gör rüyanda  haticenin bebesi ne diye
(2,054 puan) tarafından
Ahsh  arkadaş  tanıdık  olsak kesin görürüm  geçen çocuğu  olmayan  ya pa yapmayan  komşumu bile  rüyamda gördüm  rüyamda 7-8 aylık oğlan  coçugu olmuştu:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 156 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sweet rainbow (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,021 puan) tarafından soruldu

378,021 soru

11,314,517 cevap

34,754 kullanıcı

...